logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 19 Апр 2024, 02:31




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 27 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Юни 2018, 18:38       Заглавие:  Пацо продължава да превръща мненията си в точки
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
.


Последна промяна Paco на 19 Юни 2018, 02:30, променена общо 4 пъти

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Юни 2018, 19:08       Заглавие:  Re: Продавам Glock 19 Gen 4 - почти нов!
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Авг 2008, 23:55
Мнения: 421
Местоположение: Стара Загора
Пацо, ще пробвам пак /ако разбира се някой не ме превари отново/. Купен!

_________________
Толкова много идиоти, а толкова малко патрони!
Борислав Недев - "Саргон" гр. Русе


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Юни 2018, 19:23       Заглавие:  Re: Продавам Glock 19 Gen 4 - почти нов!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
.


Последна промяна Paco на 19 Юни 2018, 02:21, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Юни 2018, 19:34       Заглавие:  Re: Продавам Glock 19 Gen 4 - почти нов!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
.


Последна промяна Paco на 19 Юни 2018, 02:21, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Юни 2018, 20:01       Заглавие:  Re: Продавам Glock 19 Gen 4 - почти нов!
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Авг 2008, 23:55
Мнения: 421
Местоположение: Стара Загора
Ако има желаещи да купят пистолета, нека пишат на продавача! Това, което съм написал "Купен" - не важи вече! Причината: Преди няколко дни това оръжие беше пуснато тук за продажба. Беше с обявена цена 850 лв. Писах на продавача, че ако е съгласен да ми го продаде за 800 лв., веднага ще го взема. Получих отговор, че някой ме бил "преварил", т.е. пистолета е продаден. Малко по-късно продавачът обяви темата за ключ, тъй като пистолетът бил продаден! Днес това оръжие отново се появява тук за продажба, но вече с цена 800 лв. Отново пръв написах на продавача, че твърдо ще го купя и да даде телефон за връзка, при което получих първи отговор, че бързал да го продаде и парите му трябвали в сряда. Следваше уточнението - "който пръв ми даде парите в Сряда, е за него"! Попитах го какво означава това "който пръв ми даде парите в сряда" и значи ли, че ако някой друг се яви с пари при него, докато пътувам за сделката от Стара Загора към София, ще пия една студена вода. Попитах го също, какво според него означава "купен", с уточнението, че кога и къде ще си получи парите, ще определи той! Това явно го издразни, защото последва втори отговор, който гласеше, че тъй като преди дни бил обявил ТВЪРДА продажна цена от 850 лв., а аз съм му давал само 800 лв., затова сета нямало да продаде пистолета на мен! :) :) :)
Колега Пацо, първо ще направя уточнение - обещавам, че няма да плача! :) Написах ти на лична, ще го напиша и тук : Ти си некоректен продавач! Така не се прави! Обявил си оръжие за продан, определил си и цена, която те устройва - Ок! Уточнил си, че цената ти е твърда и това да сложиш твърда цена е твое право, което също никой не ти оспорва! Мое право обаче е да определя моя ТВЪРДА цена, която съм готов /или пък по възможностите ми/ да платя! Дали предложена от потенциален купувач цена ще бъде приета или не, зависи изцяло от продавача и не е нужно да се правят драми! Твоята работа, малко - На си ти куклите, дай си ми парцалите!

_________________
Толкова много идиоти, а толкова малко патрони!
Борислав Недев - "Саргон" гр. Русе


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Юни 2018, 20:19       Заглавие:  Re: Продавам Glock 19 Gen 4 - почти нов!
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Авг 2008, 23:55
Мнения: 421
Местоположение: Стара Загора
Чисто от мъжко любопитство ;) ще попитам : Защо оръжието отново е в продажба, след като вече някой беше ме "преварил"? Да не би човекът, който преди дни беше готов да го купи, да е открил някой скрит дефект? Честно да ти кажа, благодарен съм ти - в момента, същия пистолет /чисто нов и с гаранция/, в магазина на VIP-а, струва точно 1190 лв.! Вместо да се циганя за 200-300 лв., по-добре е да си го купя чисто нов! Жив и здрав да си...Няма да напиша колега, защото това, което днес направи, първо не е колегиално, второ не е коректно и достойно!

_________________
Толкова много идиоти, а толкова малко патрони!
Борислав Недев - "Саргон" гр. Русе


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Юни 2018, 21:41       Заглавие:  Re: Продавам Glock 19 Gen 4 - почти нов!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
.


Последна промяна Paco на 19 Юни 2018, 02:22, променена общо 4 пъти

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Юни 2018, 21:50       Заглавие:  Re: Продавам Glock 19 Gen 4 - почти нов!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5471
Последно: пистолетът продаден ли е или не е, че и аз се обърках? Къде изчезна темата със същото заглавие, която беше пусната на 11 юни?

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Юни 2018, 21:54       Заглавие:  Re: Продавам Glock 19 Gen 4 - почти нов!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
.


Последна промяна Paco на 20 Юни 2018, 22:26, променена общо 3 пъти

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Юни 2018, 21:59       Заглавие:  Re: Продавам Glock 19 Gen 4 - почти нов!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
.


Последна промяна Paco на 19 Юни 2018, 02:23, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Юни 2018, 22:45       Заглавие:  Re: Продавам Glock 19 Gen 4 - почти нов!
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Авг 2008, 23:55
Мнения: 421
Местоположение: Стара Загора
Моля? Защо заради мен? Пацо, ставаш смешен! Изтрил си темата, защото си обявил пистолет за продажба с цена 850 лв., а аз съм ти дал само 800 лв.?! Чудя се, да се смея ли, или да седна да си поплача! :) :) Кое наричаш нахалство? Че ти написах, че ако си съгласен на 800 лв., идвам още на следващия ден и ти плащам! Резонно е да ти направя подобно предложение и не виждам нищо нахално в това! Кое точно е нахалното? Твое право е да си определиш цена и да си държиш на нея! Мое право е да напиша какво съм готов да платя! Дали ще приемеш офертата ми, или не, това зависи единствено и само от теб! Истината обаче е друга! С теб тази вечер си разменихме няколко лични съобщения и ти нямаше нищо против да купя оръжието ти - абсолютен факт! На съобщението ми, че купувам пистолета без пазарлъци, ти отговори дружелюбно, че до сряда трябва да го продадеш и, че който пръв ти даде парите, за него ще е! Това обаче определено ме притесни и те попитах, как определяш написаното от мен "Купен!". След като заявявам твърдо /за втори път/, че купувам пистолета без пазарлъци, защо пишеш, че който пръв ти даде парите в сряда, за него ще е? Поясних ти, че къде и кога ще получиш парите си, определяш единствено ти! Кое до тук не е ясно? Кой е тоя луд, дето ще тръгне от Стара Загора за София, да купува пищов, а няма да има сигурност и гаранция, че докато трае пътуването му, някой няма да те потупа по рамото и само защото ще ти извади пари в брой, като нищо ще се отметнеш и ще продадеш пистолета на него, а не на този който е декларирал, че купува и идва към теб! Точно това означава написаното от теб - най-важното е да си прибереш паричките, а това морал, коректности точност в отношенията - майната им, така ли? И с това дето си го написал, че заради мен си свалил обявата, още повече ми падаш в очите!Предполагам, че някой коректен купувач действително е искал да купи пистолета, но какво е причината да се откаже, а ти отново да го пуснеш в продажба, на по-ниска от ТВЪРДАТА ТИ цена :) , ти си знаеш най-добре! Обявата ти вървеше тук, в БГ Лов и къде ли още не! Пистолета изглежда читаво на снимките, но зная, че пчела от мед не бяга! Сега ти трябва виновен, но не си познал!

_________________
Толкова много идиоти, а толкова малко патрони!
Борислав Недев - "Саргон" гр. Русе


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Юни 2018, 22:50       Заглавие:  Re: Продавам Glock 19 Gen 4 - почти нов!
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Авг 2008, 23:55
Мнения: 421
Местоположение: Стара Загора
"Storm написа:
Ще го купя! Дай телефон!

Paco написа:
Бързам да го продам в Сряда. Който пръв ми даде парите в Сряда е за него. Цената е твърда. Повтарям твърда е!"

_________________
Толкова много идиоти, а толкова малко патрони!
Борислав Недев - "Саргон" гр. Русе


Последна промяна Storm на 19 Юни 2018, 00:08, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Юни 2018, 23:09       Заглавие:  Re: Продавам Glock 19 Gen 4 - почти нов!
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Авг 2008, 23:55
Мнения: 421
Местоположение: Стара Загора
Копие от личните :
"Storm написа:
Пацо, преди няколко дни ти писах /пръв/, че имам интерес и ще купя пистолета. Получих отговор, че някой ме преварил...Както и да е!... Сега пистолета отново е в продажба и 24 минути след качване на обявата, отново пръв ти пиша твърдо, че ще го купя! Без да се пазаря за цена и пр.!!!! И сега отново нещо се случва човече!? Не разбирам, какво означава това "който пръв ми даде парите"!? Какво трябва да означава "купувам го"? :) Притеснява ме друго - докато аз пътувам до София от Стара Загора, може някой пак да ти звънне и пак да съм прецакан... В крайна сметка, ще ми продадеш ли оръжието при тези условия, ли не? За парите въобще не се пазаря - 800 лв. ще получиш в брой!!! Кога и къде ще ги получиш - ти ще определиш!
Изпратено на: Вчера, , 20:24"

_________________
Толкова много идиоти, а толкова малко патрони!
Борислав Недев - "Саргон" гр. Русе


Последна промяна Storm на 19 Юни 2018, 00:12, променена общо 4 пъти

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Юни 2018, 23:32       Заглавие:  Re: Продавам Glock 19 Gen 4 - почти нов!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
.


Последна промяна Paco на 19 Юни 2018, 02:24, променена общо 2 пъти

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Юни 2018, 00:02       Заглавие:  Re: Продавам Glock 19 Gen 4 - почти нов!
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Авг 2008, 23:55
Мнения: 421
Местоположение: Стара Загора
Предвид поведението ти, това, че съм ти крайно неприятен е гаранция, че сме много различни с теб, а това пък от своя страна е повече от отлична атестация за мен! Моля модератора да не заключва темата - все пак Пацо не си е продал пистолета! Всичко написано от мен, да се счита за Up - в крайна сметка хората имат глави на раменете си, така, че всеки ще прецени!

_________________
Толкова много идиоти, а толкова малко патрони!
Борислав Недев - "Саргон" гр. Русе


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 27 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта



 
Иди на:  
cron

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer