logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 17:18




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 25 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Юни 2018, 03:32       Заглавие:  Ей така изглеждат темите на Paco в този раздел
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Продажбата е прекратена.


Последна промяна Paco на 20 Юни 2018, 13:25, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Юни 2018, 13:24       Заглавие:  Продажбата е прекратена
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Темата може да се трие.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Юни 2018, 14:44       Заглавие:  Re: Продажбата е прекратена
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5469
Що бе - нека си седи. Да те видят всички какви хубави теми пускаш.

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Юни 2018, 16:53       Заглавие:  Re: Ей така изглеждат темите на Paco в този раздел
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2644
Те темите не са му лоши,но много крайно се сменят настроенията в тях :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Юни 2018, 19:49       Заглавие:  Re: Ей така изглеждат темите на Paco в този раздел
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 28 Юни 2006, 17:42
Мнения: 1497
Местоположение: Here,There,Everywhere........
ti6kata написа:
Те темите не са му лоши,но много крайно се сменят настроенията в тях :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Така е като живеят няколко под един покрив :-)

_________________
"Amateurs train until they get it right. Professionals train until they cant get it wrong."
''Even a broken clock is right twice a day.''
“Suaviter in modo, fortiter in re"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Юни 2018, 21:02       Заглавие:  Re: Ей така изглеждат темите на Paco в този раздел
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18439
На който не му отърва, да ходи и да си купи чисто ново от магазина. :DD А и на практика нова 19-ка за 750 лв. си е подарък. От друга страна, пазаренето от един момент насетне става обидно, като тази граница варира за всеки отделен субект. И докато аз казвам в прав текст "не може" или "не става", Пацо отреагира така, че ответната страна сама да се сети. Тя обаче не се досети, като оттам тръгна една от драмите, които успях да проследя. Иначе Пацо да се изкарва едва ли не некоректен или лъжец, е неправилно! Като това не му е първият подарък, който прави... една "Вога", която е близо $400... замина за 150 кинта.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Юни 2018, 21:13       Заглавие:  Re: Ей така изглеждат темите на Paco в този раздел
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18439
Пример за некоректен продавач, примерно… тук преди време се мъдреха едни ментета "соломонки" на цената на оригиналните! :DD По три-четири признака и от снимка най-малкото могат безпогрешно да се разпознаят ментетата от оригинала. Като дори да приемем, че продавачът се е преебал и е платил за менте колкото за оригинала - обявата в крайна сметка си беше некоректна и подвеждаща.

Иначе някой ако е превел КАПАРО на Пацо, а Пацо впоследствие не му е продал желания продукт - нека да сподели. Другото са глупости. Впрочем именно така са прави, за да си сигурен че някой друг няма да те изпревари. Все ще се намери някой от София, който да занесе 100 кинта на Пацо от името на купувача, и излишни драматургии няма да има.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


Последна промяна ubboto на 20 Юни 2018, 21:25, променена общо 3 пъти

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Юни 2018, 21:20       Заглавие:  Re: Ей така изглеждат темите на Paco в този раздел
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Юни 2006, 10:55
Мнения: 3081
Местоположение: София
Аз лично съм много доволен от комуникацията и сделките с потребителя Paco.

_________________
Андрей Николов

http://shop.olight.bg
http://olightbg.blogspot.com/


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Юни 2018, 21:22       Заглавие:  Re: Ей така изглеждат темите на Paco в този раздел
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5469
Аз пък не съм доволен от това, че написаното от него след минути се превръща в точки :evil:

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Юни 2018, 21:24       Заглавие:  Re: Ей така изглеждат темите на Paco в този раздел
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Телефона не замина за 150 кинта. Подарих го без пари, защото имаше проблем. Но пък човека ми подари друго нещо, без да съм очаквал. И съм му много благодарен!

Колкото до ТЕМИТЕ МИ ТУК.

НЕ МИ Е ПРИЯТНО ВСЕКИ ДА ЗНАЕ КАКВО, КОГА И ЗА КОЛКО СЪМ ПРОДАЛ!

ТОВА Е ПРИЧИНАТА ДА СИ ТРИЯ ТЕМИТЕ И ИНФОРМАЦИЯТА В ТЯХ СЛЕД КАТО ПРИКЛЮЧИ ПРОДАЖБАТА.

АКО НЯКОЙ ИМА МАНИЯ ДА КАРТОТЕКИРА, ПОДРЕЖДА И ДА УВЕКОВЕЧАВА. НЕКА ГО ПРАВИ С ЛИЧНИЯ СИ ЖИВОТ!


НИКОЙ И НИКОГА НЕ СЪМ ПРЕМЕТНАЛ ИЛИ ИЗЛЪГАЛ. НО НЕ МИ Е ПРИЯТНО ВСЕКИ ДА ЗНАЕ КАКВО СЪМ ПРОДАЛ ТУК. ПРОСТО НЕ Е ВАША РАБОТА! НЕ СТЕ НАП, НЕ СТЕ ДАНС, НЕ СТЕ МВР!

И НЯМАТЕ ПРАВО ДА РОВИТЕ В ЛИЧНИЯ ЖИВОТ НА ХОРАТА!


МОЛЯ ГОСПОДИН УЗУНОВ ДА МИ ИЗТРИЕ ПРОФИЛА ОТ ТОЗИ ФОРУМ. НЕ МИ Е ПРИЯТНА АТМОСФЕРАТА НА ПРАЗНОСЛОВИЕ ТУК.

Колкото до последните проблеми с един потребител. Да сбърках, съжалявам, извиних му се. Той прие извинението и всичко е ОК. Но не ви влиза в работата повече от това.


Последна промяна Paco на 20 Юни 2018, 21:46, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Юни 2018, 21:30       Заглавие:  Re: Ей така изглеждат темите на Paco в този раздел
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
JDredd написа:
Аз пък не съм доволен от това, че написаното от него след минути се превръща в точки :evil:

Ако имаше опция да си изтрия темата. Която вече не е нужна. Нямаше да има точки. Но тази "ВЛАСТ" е в чужди ръце , която явно съм дръзнал да пренебрегна с поставяне на точки.


Последна промяна Paco на 20 Юни 2018, 22:22, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Юни 2018, 21:31       Заглавие:  Re: Ей така изглеждат темите на Paco в този раздел
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18439
Paco написа:
АКО НЯКОЙ ИМА МАНИЯ ДА КАРТОТЕКИРА, ПОДРЕЖДА И ДА УВЕКОВЕЧАВА. НЕКА ГО ПРАВИ С ЛИЧНИЯ СИ ЖИВОТ!

Няма такова нещо, Пацо, просто за телефона ме изпревариха, затова споделям… щото ме е яд, че го изтървах. А на мен не ми е зор да говоря от разстояние. Как да е, за другото обаче не си прав - такива са условията в този раздел от форума. Най който не му отърва - си търси други начини да се оправя. Аз примерно, неведнъж съм пускал за продажба неща на приятели, които не желаят координатите им да се появяват в публичното пространство. Давам го просто за пример.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Юни 2018, 21:32       Заглавие:  Re: Ей така изглеждат темите на Paco в този раздел
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
ken6iro написа:
ti6kata написа:
Те темите не са му лоши,но много крайно се сменят настроенията в тях :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Така е като живеят няколко под един покрив :-)

Всички сме така, но не всеки го осъзнава. :tu: Има съзнание, подсъзнание, его, другите... и тн.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Юни 2018, 21:40       Заглавие:  Re: Ей така изглеждат темите на Paco в този раздел
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
ubboto написа:
Paco написа:
АКО НЯКОЙ ИМА МАНИЯ ДА КАРТОТЕКИРА, ПОДРЕЖДА И ДА УВЕКОВЕЧАВА. НЕКА ГО ПРАВИ С ЛИЧНИЯ СИ ЖИВОТ!

Няма такова нещо, Пацо, просто за телефона ме изпревариха, затова споделям… щото ме е яд, че го изтървах. А на мен не ми е зор да говоря от разстояние. Как да е, за другото обаче не си прав - такива са условията в този раздел от форума. Най който не му отърва - си търси други начини да се оправя. Аз примерно, неведнъж съм пускал за продажба неща на приятели, които не желаят координатите им да се появяват в публичното пространство. Давам го просто за пример.

Нямах предвид теб, а желанието на Съдията. Какъв е проблема след като приключи една продажба темата да се изтрие? Нима коментарите на тоя и оня имат реална стойност дали клиента е обективен и доволен? Дали продавача е коректен? Нима някой си мисли, че може да направи света по-добър, като запазва ненужна информация.


Последна промяна Paco на 20 Юни 2018, 22:39, променена общо 2 пъти

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Юни 2018, 21:43       Заглавие:  Re: Ей така изглеждат темите на Paco в този раздел
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Jose написа:
Аз лично съм много доволен от комуникацията и сделките с потребителя Paco.

И аз се радвам да говоря с теб. :tu:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 25 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: boreto и 19 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer