logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 19 Апр 2024, 16:47




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 25 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Юни 2018, 23:30       Заглавие:  Re: Ей така изглеждат темите на Paco в този раздел
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5471
Paco написа:
Телефона не замина за 150 кинта. Подарих го без пари, защото имаше проблем. Но пък човека ми подари друго нещо, без да съм очаквал. И съм му много благодарен!

Колкото до ТЕМИТЕ МИ ТУК.

НЕ МИ Е ПРИЯТНО ВСЕКИ ДА ЗНАЕ КАКВО, КОГА И ЗА КОЛКО СЪМ ПРОДАЛ!

ТОВА Е ПРИЧИНАТА ДА СИ ТРИЯ ТЕМИТЕ И ИНФОРМАЦИЯТА В ТЯХ СЛЕД КАТО ПРИКЛЮЧИ ПРОДАЖБАТА.

АКО НЯКОЙ ИМА МАНИЯ ДА КАРТОТЕКИРА, ПОДРЕЖДА И ДА УВЕКОВЕЧАВА. НЕКА ГО ПРАВИ С ЛИЧНИЯ СИ ЖИВОТ!


НИКОЙ И НИКОГА НЕ СЪМ ПРЕМЕТНАЛ ИЛИ ИЗЛЪГАЛ. НО НЕ МИ Е ПРИЯТНО ВСЕКИ ДА ЗНАЕ КАКВО СЪМ ПРОДАЛ ТУК. ПРОСТО НЕ Е ВАША РАБОТА! НЕ СТЕ НАП, НЕ СТЕ ДАНС, НЕ СТЕ МВР!

И НЯМАТЕ ПРАВО ДА РОВИТЕ В ЛИЧНИЯ ЖИВОТ НА ХОРАТА!


МОЛЯ ГОСПОДИН УЗУНОВ ДА МИ ИЗТРИЕ ПРОФИЛА ОТ ТОЗИ ФОРУМ. НЕ МИ Е ПРИЯТНА АТМОСФЕРАТА НА ПРАЗНОСЛОВИЕ ТУК.

Колкото до последните проблеми с един потребител. Да сбърках, съжалявам, извиних му се. Той прие извинението и всичко е ОК. Но не ви влиза в работата повече от това.
Малей, колко сме докачливи.

Теми от продажбите не се трият, а се заключват за да останат като справочна информация за търсещите. Като не ти изнася - не пускай такива теми! Като не щеш - не си изнасяй личния живот. Никой не те кара насила.

Профилът ти никой няма да го изтрие, защото всички знаем, че до 2 дена ще доприпкаш пак да пишеш - айде няма нужда от още фасони! Като не ти е приятна атмосферата - не влизай във форума - толкова е лесно. Ама де този късмет...

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Юни 2018, 09:58       Заглавие:  Re: Ей така изглеждат темите на Paco в този раздел
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Ахаааа ясно. :-) Как да се сърдим на мазния келеш Марк Зукърбърг, че се стреми да ни увековечи личната информация (и продаде, нали е евреин милия). Когато това явно е стремеж на всеки мъж с амбиция за лидерство.

Трябва си ред! Айн, цвайн! Шнеле! :DD

Еврейтор Пацо. Доложи! :tank:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Юни 2018, 10:54       Заглавие:  Re: Ей така изглеждат темите на Paco в този раздел
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 25 Фев 2015, 13:38
Мнения: 413
Paco написа:
Ахаааа ясно. :-) Как да се сърдим на мазния келеш Марк Зукърбърг, че се стреми да ни увековечи личната информация (и продаде, нали е евреин милия). Когато това явно е стремеж на всеки мъж с амбиция за лидерство.

Трябва си ред! Айн, цвайн! Шнеле! :DD

Еврейтор Пацо. Доложи! :tank:


За каква лична информация говорим Колега, като нито си с име, нито с реална снимка тук?
Правилата са за това-да се спазват!

_________________
Антон Шукеров
СК "Арес" Пловдив
ВСК "Десант 68"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Юни 2018, 11:32       Заглавие:  Re: Ей така изглеждат темите на Paco в този раздел
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2676
Ще сложа едно рамо на Paco преди години (> 5) в друг форум подарих един мазалaт с две оптики и патрони . Преди да го подаря това беше най-аканото оръжие с гадни патрони и т.н.

Още ми звънят! Много е досадно да няма опция за триене. ОК правила ама можели поне цвета нещо да се сменя на обявата да е ясно на четящия.

Че тя човешката надежда за аванта край няма. Последния дето ми звъня за карабината вика аз знам че си я подарил преди 5 години ама да питам дали нещо друго не си решил да подаряваш. PDT_Armataz_01_22


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Юни 2018, 12:06       Заглавие:  Re: Ей така изглеждат темите на Paco в този раздел
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2658
b5202s написа:
Ще сложа едно рамо на Paco преди години (> 5) в друг форум подарих един мазалaт с две оптики и патрони . Преди да го подаря това беше най-аканото оръжие с гадни патрони и т.н.

Още ми звънят! Много е досадно да няма опция за триене. ОК правила ама можели поне цвета нещо да се сменя на обявата да е ясно на четящия.

А толкова е лесно при продажба да се напише "продадено".
Да не коментирам обявите тук с отговори:
"Ехеееее ,то аз го продадох преди година"
Ами напиши го бре! То е ясно ,че във всеки форум има писатели, а не читатели,но поне се отсява плявата. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Юни 2018, 13:00       Заглавие:  Re: Ей така изглеждат темите на Paco в този раздел
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
b5202s написа:
Че тя човешката надежда за аванта край няма. Последния дето ми звъня за карабината вика аз знам че си я подарил преди 5 години ама да питам дали нещо друго не си решил да подаряваш. PDT_Armataz_01_22

:DD :oops: :happy:


Последна промяна Paco на 21 Юни 2018, 13:52, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Юни 2018, 13:03       Заглавие:  Re: Ей така изглеждат темите на Paco в този раздел
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Добре де. Не е хубаво да се слагат точки повече няма да го правя. PDT_Armataz_01_26


Последна промяна Paco на 21 Юни 2018, 13:51, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Юни 2018, 13:04       Заглавие:  Re: Ей така изглеждат темите на Paco в този раздел
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Last Man Standing написа:
Paco написа:
Ахаааа ясно. :-) Как да се сърдим на мазния келеш Марк Зукърбърг, че се стреми да ни увековечи личната информация (и продаде, нали е евреин милия). Когато това явно е стремеж на всеки мъж с амбиция за лидерство.

Трябва си ред! Айн, цвайн! Шнеле! :DD

Еврейтор Пацо. Доложи! :tank:


За каква лична информация говорим Колега, като нито си с име, нито с реална снимка тук?
Правилата са за това-да се спазват!

Приемам забележката!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Юни 2018, 18:44       Заглавие:  Re: Ей така изглеждат темите на Paco в този раздел
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5471
Ооооо, Пацо, добре дошъл, отдавна не сме се чели - минаха няколко часа от поредното ти напускане на форума вовеки :D

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Юни 2018, 00:03       Заглавие:  Re: Ей така изглеждат темите на Paco в този раздел
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 26 Мар 2016, 12:30
Мнения: 432
Аз въобще не знам за какво става въпрос, нито ще ровя да разбера.

„Ваучвам“ за Пацо - купувал съм от него, продавал съм му също, винаги е бил точен, възпитан и изряден. Което не може да се каже за всеки срещнат!

И съм съгласен с това което написа по-горе - форумите не са архив и би трябвало да има начин да се трие/премахва стара и ненужна информация.

Това е от мен. Приятна стрелба на всички!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 25 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot], klegein, suzi1973, V1911 и 21 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer