logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 15:56




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Фев 2019, 16:38       Заглавие:  Sig Sauer P232SL
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 15 Сеп 2011, 07:40
Мнения: 401
Колеги, влезе ми една муха в главата, и за да отворя място се налага да се разделя с това оръжие.
Втори собственик съм, купувал съм го от оръжеен магазин. При мен е на под 100 патрона, защото револверчето го измести от сърцето ми :D
Гледан и обгрижван с много любов, накипрен с дръжка от щатите и още един пълнител. След всяка стрелба, а те са не повече от три, е разглобяван и почистван педантично.
Пистолетът за мен е един от най-красивите и харизматични оръжия, които съм виждал и хващал. Фабрично с ред дот.
Технически и визуално е безупречен, с едва забележими следи от носене.
Към пистолета получавате три пълнителя, кобур за бързо вадене и установения по закон брой патрони 9х17.
Куфар нямам.
Цена- 1000 лева.
Намира се в Пловдив и може да се види при желание.
За контакти-ЛС или на Вайбър 0888/две осем/91/нула пет- Весо
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Тук съм подготвил доста снимки за ревю на пистолета, което при свободно време ще направя:
https://postimg.cc/gallery/1s5bbf22m/

П.П.

Не ми е спешно! Това го пиша с идеята да възпра неприлично ниски оферти за продажба.
Цената, според мен, е повече от приемлива, за да падаме под нея. Съгласен съм, че калибърът е непопулярен и неглижиран, но за цивилни цели е подходящ.
Благодаря за вниманието!
Приятна вечер!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Фев 2019, 22:35       Заглавие:  Re: Sig Sauer P232SL
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 15 Сеп 2011, 07:40
Мнения: 401
Запазен на този етап.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Фев 2019, 11:09       Заглавие:  Re: Sig Sauer P232SL
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 15 Сеп 2011, 07:40
Мнения: 401
Продаден.
Честито на новия собственик! Със здраве и мерак да се ползва!
Темата е за ключ!
Благодаря!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer