logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 20 Апр 2024, 01:35




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Мар 2019, 15:07       Заглавие:  Condition Red за Glock 19/23/45...
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 15 Сеп 2011, 07:40
Мнения: 402
Колеги, продавам чисто нов кайдексов кобур на Condition Red за Glock 19/23/45... и сходните модели.
Закупен преди два дни под въздействие на еуфорията от новото оръжие и за да съм актуален, примерно :D . Кобурът е превъзходен, като качество е на топ ниво/от това, което съм виждал/, с две думи- без забележка! Проблемът е във все още неоформените ми плочки по коремната стенна, разбирай- паласки и коремче.
Слаган е за около десет минути вкъщи и за петнадесет в колата, за да придобия представа как се чувствам с него. Не ми беше нужно повече време- не е моя кобур.
Цена-60 лв. Намира се в Пловдив, като мога да го пратя до всяка точка на страната с куриер с тест и преглед за сметка на купувача. С кутия и опаковка както си е от магазина.
За контакти на ЛС или на телефон 0888/две8/девет1/нула5- Весо
Благодаря!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Апр 2019, 18:00       Заглавие:  Re: Condition Red за Glock 19/23/45...
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 15 Сеп 2011, 07:40
Мнения: 402
Ще си го нося, темата е за ключ!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: V1911 и 19 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer