logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 15:01




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 7 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Апр 2019, 12:06       Заглавие:  Кобур Vega Glock 19/23/45 и сходни
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 15 Сеп 2011, 07:40
Мнения: 401
Честит празник, колеги! Бъдете здрави и честити вие и вашите близки!
Днес, търсейки в какво да "обуя" Глок-а видях, че имам един кобур, който не ползвам от момента на купуването му. Кобурът е на Vega. Естествена кожа, черен на цвят за външно носене. Нов, здрав, солиден. Хубавото на този модел е, че може да се носи в три различни позиции- дясно/под два ъгъла/, ляво и отзад на кръста. Има и механизъм за корекция на силата на опън при вадене. Слагал съм го точно два пъти на колана, като от това няма никакви следи- на заинтересованите мога да пратя снимки на Вайбър в детайли. С опаковката от магазина идва с тест за преглед. Намира се в Пловдив. Причина за продажбата- не е моя кобур... На фигурата ми "принтва" контура на оръжието дори и с плътна дреха. Просто съм си за вътрешни или "палачинка" високо горе- всичко останало ме издава на "врага" :D
Цена- 50 лева/почти 1/2 от стоковата/
За контакти на ЛС или 0888/две8/девет1/нула5- Весо за Вайбър
Снимки:

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Май 2019, 16:18       Заглавие:  Re: Кобур Vega Glock 19/23/45 и сходни
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 15 Сеп 2011, 07:40
Мнения: 401
Само да напомня за този стойностен кобур. Все още се продава. Става за оръжия, различни от Glock.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 03 Юни 2019, 11:48       Заглавие:  Re: Кобур Vega Glock 19/23/45 и сходни
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 15 Сеп 2011, 07:40
Мнения: 401
Запазен!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Юни 2019, 13:43       Заглавие:  Re: Кобур Vega Glock 19/23/45 и сходни
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 15 Сеп 2011, 07:40
Мнения: 401
Продаден!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Юни 2019, 18:54       Заглавие:  Re: Кобур Vega Glock 19/23/45 и сходни
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 15 Сеп 2011, 07:40
Мнения: 401
Моля темата да остане отворена! Кобурът се намира вече в София. Цената му е 45 лева. За контакт- колегата Щангата.
П.П.
Добре ще е да се премери и прецени на място как стои с оръжието в него.
Приятна вечер!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Юни 2019, 19:02       Заглавие:  Re: Кобур Vega Glock 19/23/45 и сходни
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 22 Дек 2006, 20:36
Мнения: 783
Местоположение: София
Да ;) Точния модел е N117. Става и за Г19, но трябва малко преправяне, а аз си обичам оригиналдЪ. В нета май най-разпространеният пистолет, който става е H&K P30, USP компакт и т.н.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Юни 2019, 11:02       Заглавие:  Re: Кобур Vega Glock 19/23/45 и сходни
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 22 Дек 2006, 20:36
Мнения: 783
Местоположение: София
Няма интерес, ще си го преправя. Темата е за ключ. Помощ от Мода ;)


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 7 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: K0kall и 28 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer