logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 15:12




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Юни 2019, 13:36       Заглавие:  Хронограф Swiss Combat Forces с тритиева подсветка
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5468
Привет!

Продавам следния часовник:
Марка: Swiss combat forces
Механизъм: швейцарски - Ronda 5040.D
Водоустойчивост: 30 атм. (коронката е на винт)
Диаметър на касата: 48 мм.
Разстояние меду лъговете: 22 мм.
Тегло (и единствена причина поради която го продавам): 187 грама
Особености: тритиеви ампули, светещи в зелен цвят на основните 2 стрелки и часовите маркери.
Безелът не се върти!
С изключение на задния капак, всички повърхности по часовника са бръшнати, а на закопчалката тази обработка е най-интензивна.
Часовникът е с нищожни следи от употреба: 2 точки на касата (едната успях да я заснема), фини косъмчета по закопчалката (не успях да ги заснема) и няколко косъмчета и точки на задния капак.

Добри хора, това нещо е масивно изработено от стомана, голямо е и тежи. Ще стои добре на голяма китка. На мене ми седи като подарен. Ама бях проплакал надлъж и нашир за часовник с тритиеви ампули и сдобих такъв, но пак нямаше пълно щастие. Носих го в ротация с други часовници. Тези, които ме познават добре, знаят за любовта ми към титана, а това нещо не пасваше в пъзела. Затова смятам, че е по-добре друг да го носи - някой, комуто ще пасне по-добре.

Купен е юли 2017 г. Даже има гаранция в Германия до юли 2019 г.

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Продава се с брандираната картонена кутия, немската фактура, книжка, 3-те свалени звена от веригата и една НАТО найлонова каишка в тоналността на часовника.

Цена: 220 лв.

Доставка: имам (естествено) възможност да го пратя по куриер с наложен платеж и опция преглед, но любимо за мен си остава личното предаване.

За заявяване на желание за покупка - моля пишете в темата!
За контактна информация, пазарлъци, ОЦУ, умнежи, упреци и акъли - моля изпратете ми ЛС!

P.S.: към тези които имат желание да закупят изделието, но не са виждали как свети в тъмното тритият: горещо ви препоръчвам да потърсите на място някой часовник или мерник с тритиеви ампули и да видите как свети на тъмно!!! Подсказвам: тритият свети по-слабо от фосфора, но пък свети постоянно. Не искам никого да засягам, а само се мъча да си спестя разочарования от типа: "Ама бате има едно водолазно Сейко дето..."

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Юни 2019, 08:06       Заглавие:  Re: Хронограф Swiss Combat Forces с тритиева подсветка
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5468
Днес пътува за София

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Юни 2019, 21:36       Заглавие:  Re: Хронограф Swiss Combat Forces с тритиева подсветка
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5468
Продаден

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: K0kall и 44 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer