logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 19 Апр 2024, 11:37




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Окт 2019, 08:08       Заглавие:  Камъни за заточване LANSKY
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 10 Юни 2008, 18:11
Мнения: 709
Комплекта се води "ПРОФЕСИОНАЛНА" ЗАТОЧВАЩА СИСТЕМА - LKCPR LANSKY. Давам линк към сайт:
https://www.isd-bg.com/knives/tochila/komplekt-tochila-profesionalna-zatochvashta-sistema-lkcpr-lansky
Използвал съм го за заточване на джобните ми ножки едно време, когато имах мерак за това. Изключително добре заточва, а финалния полиращ камък, освен че придава огледален вид на режещия ръб, прави острието да бръсне без проблем. Камъните са в отлично състояние. Имат следи от употреба, естествено, но нямат износване! (повечко почистване с маслото и ще изглеждат като нови)
Цената, която съм определил, е 80лв. Лично предаване, еконт, мога да го донеса и на ДШ по карабина на 20.10.
За контакт: ЛС или 0897920585.

Изображение
Изображение
Изображение

_________________
Илия Йонков
КДПС "Етър IPSC"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Окт 2019, 15:30       Заглавие:  Re: Камъни за заточване LANSKY
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 10 Юни 2008, 18:11
Мнения: 709
Продадени!

_________________
Илия Йонков
КДПС "Етър IPSC"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Par400, V1911, visocki и 26 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer