logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 13:56




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Юни 2020, 13:21       Заглавие:  Американска военна жилетка за снайперисти S.O. Tech
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 29 Авг 2019, 10:13
Мнения: 1
Продавам професионална военна система за снайперисти SOTECH Sniper Hydration Harness. Направена е специално за снайперисти, за да може по-лесно да се придвижват и да носят нужната екипировка. Фирма S.O. TECH американска фирма и всичката екипировка, която прави е произведена в САЩ за специалните и части. Тя е създала тази платформа , за да може всеки снайперист да сложи по нея нужните за мисията и времетраенето и екипировка чрез MOLLE система. Предната част е отворена и се фиксира посредством ремъци. Тя е оставена отворена, за да може снайпериста по-лесно да заема позиция най-често легнал. Има camelbak на гърба за хидратираща система до 3л. Жилетката е изработена от високоякостен 1000 Denier Cordura® материал, 138 найлонова нишки и MIL-W-43668 с множество редове от MOLLE, зашити във всички места, които евентуално биха ви били необходими за конфигуриране на вашата екипировка. Хидратиращ резервоар се побира в задното отделение, а зад него отвън, за може да се добавят допълнителни елементи. Понастоящем не е създадена друга система на жилетки за снайперисти, която да е по-удобна или по-регулируема според нуждите на стрелеца. Цвят coyote brown. Причината да я продавам, е че имам два броя. Тя е чисто нова с етикетите. За сравнение прилагам и снимка на другата, която съм я оборудвал с екипировка и може да сложа храна за 3 дни. Жилетката не се произвежда от фирмата от няколко години и не може да се намери никъде. В американския форум Snipershide.com има много снимки и отлични отзиви за нея. Цената е 600лв , окончателна и не подлежи на коментар. За връзка на лични или тел.0887519980. Аз съм от София. За страната изпращам с Еконт за сметка на купувача.
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Изображение


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: K0kall и 18 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer