logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 27 Апр 2024, 09:39




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Фев 2024, 09:13       Заглавие:  ПРОДАДЕНА: Мобилна радиостанция Quansheng UV K5 (8)
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5472
Здравейте отново!
Тоя път втория акъл на българина дойде при мене PDT_Armataz_01_30
По молба на русенски радиолюбители вкарах 5-6 такива токита, защото в съсловието са голям хит - имат: 2 банда повече, амплитудна модулация и в чипа им за фърмуера може да се пише. Съответно Сульо и Пульо пишат фърмуери, с които им придават разни извънземни функции, от които аз нищо не разбирам. Обаче за да не остана назад и аз от големите батковци, а и нали съм радиолюбител клас I - поръчах и за мене. Дойде преди месец, отворих кутията, проверих окомплектовката, тествах - работи, и това беше. Даже забравих, че я имам. С фърмуери и др. подобни неща нямам никакво намерение да се занимавам. Абе... излишна импулсивна покупка... Затова е и тук.

Интересните за масовия ползвател функции са 2: може да се зарежда със зарядно за мобилен телефон и може да копира честота, което за на лов ще е много ценно, особено ако си гост. Копирането става барабар с CTCSS и/или DCS кодовете (ако има такива).

Няма да пускам снимки и технически данни - нета е залят с тях. Отделно има сума видеа за програмиране и "отключване" на разни скрити чалъми - за комуто е интересно. Слагам една снимка от нета колкото чисто за откъм външен вид да решите дали е за вас:

Изображение

Цена: 50 лева. Намира се в Русе. С огромно нежелание пращам по куриери.
Изделието може да бъде видяно, тествано и евентуално закупено лично от мене на 11.02.2024 г. в гр. Пазарджик на мероприятието на клуб Спартак http://www.thegunman-bg.com/forum/viewtopic.php?f=19&t=23330 Записан съм да стрелям с групата от 11:00 часа, но живот и здраве трябва да пристигна на стрелбището към 10 и нещо и доколкото следващата група е от 13:00 - значи до тогава трябва да съм приключил и заминавам. Най- ще ми е драго да предам лично, чрез посредник - другар на получателя, или по всякакъв друг начин, които изключва даване на пари на куриерски фирми.

P.S.: в момента е на промоция в алито. Ако не ви бърка да чакате - можете да се сдобиете с изделието с 5-6 лева надолу от тази цена.

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Фев 2024, 09:34       Заглавие:  Re: Мобилна радиостанция Quansheng UV K5 (8)
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5472
Продадена

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: P-G и 158 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer