logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 19 Апр 2024, 05:47




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Юли 2012, 13:33       Заглавие:  Продавам въздушна пушка Хатсан 125 и въздушен байкал Mp-654
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 01 Юли 2012, 13:29
Мнения: 1
Въздушната пушка е Хатсан 125 калибър 5,5мм ,купена пред 2 години.С нея съм стрелял към 7-8 кутийки съчми.В добро състояние е и има само 2-3 драскотинки по цевта. Регистрирана е в Кос .Да си призная не знам как седят нещата с продажба на регистрирани оръжия . Цената е 125 лв !

Байкала е в мен от по малко от година.Предишния собственик не го е ползвал много.Сменено е уплътнението на пълнителя,защото старото от неизползване беше станало на камък и изпускаше. Няма забележки по пистолета.Добре съм се грижил за него и съм го смазвал. Идва с оригиналната кутия,книжка с инструкции,шомпол и ключ за пълно разглобяване,заводски съчми и комплектче с гумички от което съм ползвал 2 за смяна . Пистолета идва и с подаръци !!! Цената е 140 лв !

Намират се във Варна и пращам с куриер .За връзка на лично съобщение или на телефон 0988837482

Снимките на оръжията са в долния сайт.Просто не знаех как да ги кача по друг начин и моля да бъда извинен.

http://tokarevfan.snimka.bg/sports/or-jiya.686595


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Авг 2013, 11:04       Заглавие:  Re: Продавам въздушна пушка Хатсан 125 и въздушен байкал Mp-
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2013, 11:00
Мнения: 2
Заинтересован съм за пушката продадена ли е?


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Окт 2017, 10:16       Заглавие:  Re: Продавам въздушна пушка Хатсан 125 и въздушен байкал Mp-
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 29 Дек 2016, 19:54
Мнения: 6
pistoleta prodava li se? sled blizo 5 godini :/


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer