logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 14:23




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 03 Ное 2013, 15:39       Заглавие:  Re: Проблем с Аркус 98 DA
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 03 Юни 2007, 17:56
Мнения: 600
Местоположение: Русе
Geno80 написа:
На мен ми се струва че щифта си е нов още и не е паснат добре от завода още


Ти сериозно ли ги пишеш тези всичките неща?
Че и шкурка, че и пилене.......
По-добре намери някой, който да те научи на основните неща при работа с оръжието.
А следващият път, когато имаш въпроси за Аркус ми пиши на лична, че да не се излагаш тук.
Поздрави! :tu:

_________________
Илиян Илиев
СК Дръзки


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Ное 2013, 18:10       Заглавие:  Re: Проблем с Аркус 98 DA
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 12 Юни 2011, 15:43
Мнения: 237
Колега не разбирам твоят пост добре. Ти да не би да казваш че знаеш всичко за Аркус че и самочувствие имаш като майстор. Мен не ме е срам да питам и да споделям каквото и да било. Не мисля че се излагам по този начин.
Аз лично бих искал да коментираме малко в темата основните неща при работа с оръжието, че кажи речи ежедневно работя с оръжие, ама с наистина повредено оръжие и искам да ти кажа че при доста повреди и напасване на нови части без пила и шкурка е доста по трудно.
Пък по темата за Аркус може ли да те питам нещо..?
Кажи ми кой елемент от оръжието или начин на взаимодействие на частите и механизмите е измислен от нашите славни колеги инженери, от Нити, Аркус или Арсенал или всички взети заедно.
И какво можеш да ми кажеш ти за този пистолет което е различно от очевидното за всички?


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Дек 2013, 21:03       Заглавие:  Re: Проблем с Аркус 98 DA
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 03 Юни 2007, 17:56
Мнения: 600
Местоположение: Русе
Geno80 написа:
Кажи ми кой елемент от оръжието или начин на взаимодействие на частите и механизмите е измислен от нашите славни колеги инженери, от Нити, Аркус или Арсенал или всички взети заедно.

Не мога да отговоря :oops: .
Geno80 написа:
И какво можеш да ми кажеш ти за този пистолет което е различно от очевидното за всички?

Ресетъчна пружина на спусъка се чупи след 2500-3000 изстрела.
Ос на спусъка се чупи на около 4000 изстрела.
Ресурс на пистолета 3000 изстрела, но след 2500 започва вече да разпръсква групата.
След около 2000 изстрела започват да излизат побитости в зоната на бойните упори /заключването на цевта към блока/
На около 14000 изстрела само с късмет можеш от три патрона на 25м. да вкараш и трите в армейска мишена №4, ако преди това не ти се е пукнал блока.
Това е за оръжие, взето от поточната линия и което е било подложено на стрелба с патрони "каквито намерих" и много сухи.
След 4 патрона прострелка от стенд, с оръжието се правят 10 изстрела един след друг темпово, за да се провери как работи механиката му и след това ОТК му слага печат.
0878520086 - Ивайло Величков. Изпраща ти всякакви части с куриер на сносни цени при това.


За поста ми си прав - излишно хаплив е. :oops:

_________________
Илиян Илиев
СК Дръзки


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer