logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 16 Апр 2024, 17:22




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Сеп 2014, 17:29       Заглавие:  Re: Balkan Handgun & Rifle Cup 20-21.09.2014
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 25 Фев 2007, 13:04
Мнения: 780
kouzi написа:
Липсваха ми плейтове


Плейтовете за мен бяха достатъчни (като цяло металите). В други турнири са били прекалено много. Сега си бяха точно достаръчно.
Турнира беше много приятен и стегнат като организация. Стрелбата вървеше без тапи по сцените, започнахме на време и свършихме бързо.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Сеп 2014, 21:36       Заглавие:  Re: Balkan Handgun & Rifle Cup 20-21.09.2014
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 23 Юни 2008, 12:51
Мнения: 568
Местоположение: Пловдив
kouzi написа:
Много добра организация, браво за ранното привършване (около 14.00ч!!!) :tu:
В нашия скуад беше обсъдена темата, за оригиналност, раздвиженост и опции/тактика на сцените.

Като препоръка към следващи състезания - сцени с повече опции, в различни мишени: хард-кавъри, мишена на релси, плейтове на близки махала ;) и др.
Аз лично съм доволен от стартовите позиции, но можеше да има по-разнообразни, както и тръгване с празен пистолет или пълнители по сцените.

Макар да не съм бил на място, беше отправена препоръка спрямо сцените, които се правят в Чехия...
Липсваха ми плейтове, може да се сложи и направо един плейт-рак на някоя сцена...

Мерси за събитието, благодаря на съдиите (които бяха малко по-хард отколкото трябваше :td: ), но добре че са там! Помагачите и статистиката са безценни!
:-)


Саше, взе ми го от устата. Хехехехех, ама ние нали пък бяхме в един склад.

Изцяло подкрепям това мнение, и леко допълнение към организаторите, които организират комбинирани турнири / пистолет и карабина /. Далечните хартии ни бяха леко в повечко :-) :-) . Лично аз, като се заслушах по другите сцени да чуя кой как стреля, и чувах...... изстрел - дишане, изстрел - дишане. :-) :-) Нека някак си да се помисли над това, че стрелбата си е динамична, пък сега прецизните изстрели ми бяха лично на мен леко в повечко. PDT_Armataz_01_22 PDT_Armataz_01_22
Всички някак си се опитвахме да достигнем до една сцена, на която така да излеем напиращите цял ден чувства и емоции. :-) :-) Е някак си не е гот от 12, само на една. :-) :-) :-)

_________________
Георги Томов - СК "Седемте хълма"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Сеп 2014, 13:31       Заглавие:  Re: Balkan Handgun & Rifle Cup 20-21.09.2014
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Дек 2006, 22:43
Мнения: 2427
Местоположение: Варна,България
Страхотен турнир ! Лично на мен ми хареса - и като сцени,и като атмосфера(буквално и преносно :-) ) ,и като организация !




_________________
Паскал Петров,СК"Аргус"
Grand Power s.r.o.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Сеп 2014, 22:07       Заглавие:  Re: Balkan Handgun & Rifle Cup 20-21.09.2014
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 03 Юли 2006, 10:06
Мнения: 707
Местоположение: Sofia
Ей PRO бе! Супер видео!!!

_________________
Росен Христов CZ-USA SHOOTING TEAM; СК Левски - любители
IPSC Alias: POWERMAN
"Shoot as fast as you can see!"
http://www.tacticalperformancecenter,com


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Сеп 2014, 11:23       Заглавие:  Re: Balkan Handgun & Rifle Cup 20-21.09.2014
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Май 2008, 20:19
Мнения: 519
Местоположение: Pleven
От "СК 9мм." ви благодарим за положените усилия в осъществяването на турнира.

_________________
Венцислав Б.Богданов
www.9mm.dir.bg


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Сеп 2014, 16:30       Заглавие:  Re: Balkan Handgun & Rifle Cup 20-21.09.2014
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 29 Юни 2006, 19:49
Мнения: 5427
Мерси на Тошко-бързия за видеото:

_________________
https://www.facebook.com/Alex-Koussev-I ... 120281732/
NOT A LUCKY ALPHA


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Last Man Standing и 21 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer