logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 19 Апр 2024, 16:22




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Окт 2014, 11:49       Заглавие:  Екипа на Нац. отбор на прояви от ІV и V - то ниво
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 27 Юни 2006, 16:27
Мнения: 3917
от Репортажите от САЩ:

Mr. Smith написа:
Във връзка с изискването за официална форма на международни прояви, моля РД-то да вземе отношение, респективно да предприеме действия.


Очевидно драмата на Стоев по отношение на екипа е рефлектирала пряко върху душевния мир на ГенСека ни.

Ще опитам да запозная в бърза ретроспекция стрелковата общност:

1. От около 3-4 години съществува Решение на УС на БФДС по отношение на екипите на Нац.отбор: УС одобрява и приема конкретната визия на екипа за съответното евопейско или световно първенство. Дава се възможност на състезателите да ДОБАВЯТ лога на спонсорите си

2. Състезателите са ДЛЪЖНИ да носят екипите на церемонията по откриване и в стрелковите смени

3. На Родос Росен Христов си позволи да стреля с тениска на т.нар. "БГ ЧЗ Тийм", за което УС му отправи остра забележка и предупреждение

4. В Португалия Иван Стоев си позволи да премахне елементи от одобрения от УС екип, също беше предупреден

5. При подготовката за САЩ, пак Иван Стоев, вероятно желаейки да изрази несъгласие с приетия от УС екип, театрално изигра загубване на торбичка с току що получения екип

После инициира през главата на УС изработване на нов екип - но отново с коригирани елементи !!! - И ако беше успял, този път щеше да провали цялото си участие в Световното първенство - Според мен следва да ми е благодарен, че пресякох опита му за "интервенция" в одобрения екип

Искам много дебело да подчертая, че изключителните права върху контрола на ползването на символите и абревиатурите на IPSC са предоставени на РД и БФДС ( справка : 1. Сертификата и 2. ПРАВИЛНИКА)

The acronyms "IPSC", “DVC” and “IROA”, the IPSC shield logo, the name "International Range Officers
Association", the IROA logo, IPSC Targets and the motto "Diligentia, Vis, Celeritas" are all registered shooting related
trademarks of the International Practical Shooting Confederation.
Individuals, organizations and other entities not affiliated to IPSC (or a member Region thereof), are prohibited from using any of these items without
the prior, written approval of the IPSC President (or the Regional Director thereof, as the case may be)."


Неадекватно поведение на Иван Стоев е причина, да предложа на УС, да бъдат взети мерки за засилване на контрола при ползването на споменатите марки и символи

Също така смятам да предложа и на предстоящото ОС мерки и санкции срещу уронването на престижа на региона ни при представянето на международни прояви

_________________
Краси Михтиев
ETAR IPSC
GP Excalibur, Armsan RS-S1, SLR-94


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Окт 2014, 23:34       Заглавие:  Re: Екипа на Нац. отбор на прояви от ІV и V - то ниво
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Юли 2007, 17:45
Мнения: 1403
Местоположение: Стара Загора
Привет от Флорида!
Торбичката с 2 тениски за световното, 1 бяла риза, 1 тениска от Европейското и едно бяло термо бельо ги е забравила жена ми на беляковец за което уведомих своевремнно мач директора г-н Михтиев, но и както често се е случвало с много колеги забравили нещо на другия ден липсваха. Искам да поздравя екипа на беляковец - да са живи и здрави, но да намериш нещо чуждо и да не го предадеш, особенно като има надпис на кой е си е кражба и това е редно мач директорите да го обесняват на хелпърите или хората които разчистват. Не предполагам че има фетиш към тениски с моето име или мръсно термо бельо under armor, затова е вероятно да е интрига.

Тъй като г-н Михтиев обвинява тук жена ми че лъже, и мен че нещо съм инсценирал, да подскажа че ако продължават тези смехории, скандала от псувните на балканската купа ще ви се стори виц. С псувни и интриги не може да се води каквато и да е сполучлива организация.

Май е време след толкова тежка работа про боно да се даде почивка на УСто и както във всички нормални организации да има ротация в ръководството.

_________________
Иван Стоев
СК Тракия Мастърс


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Окт 2014, 23:56       Заглавие:  Re: Екипа на Нац. отбор на прояви от ІV и V - то ниво
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Апр 2007, 09:30
Мнения: 5586
Местоположение: Sofia
Стига се напряга, ами прецопай в басейна:) нали ти казах, че другия месец викаме ОС и да се действа.

_________________
Cocked and Locked, Ready to Rock! - MRSMITH
Светослав Костадинов, Динамик Армс

T-Class
ΜOΛΩΝ ΛΑΒΕ


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Окт 2014, 00:56       Заглавие:  Екипа на Нац. отбор на прояви от ІV и V - то ниво
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Апр 2007, 09:30
Мнения: 5586
Местоположение: Sofia
А освен това още не си ми платил фланелките, т.е. си клуб с неуредени финансови взаимоотношения към длъжностно лице от федерацията, което в перспектива означава само едно: гриин газ и топчета;)

_________________
Cocked and Locked, Ready to Rock! - MRSMITH
Светослав Костадинов, Динамик Армс

T-Class
ΜOΛΩΝ ΛΑΒΕ


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Окт 2014, 01:03       Заглавие:  Re: Екипа на Нац. отбор на прояви от ІV и V - то ниво
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 25 Дек 2010, 01:14
Мнения: 2047
Местоположение: София
Вдигай си д-то и идвай да вечеряме, ще се разберете мано е мано

_________________
---
Никола Пепелишев
NIKIP - НКПС "Динамик"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Окт 2014, 16:16       Заглавие:  Re: Екипа на Нац. отбор на прояви от ІV и V - то ниво
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Мар 2009, 10:01
Мнения: 893
Като стана думи за прояви ми е интересно как страна в която няма IPSC събира толкова участници на подобен род състезание:

Изображение

Изображение

А ние региона неколкократно награждаван за най-бързо развиващ се и тн. и тн. сме представени от едва няколко души за мен герои, броящи се на пръстите на едната ръка.

_________________
Question: When was the last time you practiced?
Answer: Practice? What's that?

Иван Христосков, СК "Shotgun Masters"
http://www.facebook.com/shotgunmasters


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Окт 2014, 16:30       Заглавие:  Re: Екипа на Нац. отбор на прояви от ІV и V - то ниво
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 14 Авг 2008, 13:33
Мнения: 745
Местоположение: София България
И аз гледах същите снимки и си зададох същия въпрос Ванка.... :shock:

_________________
AI
Practise is for those who are not the King!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Окт 2014, 16:42       Заглавие:  Re: Екипа на Нац. отбор на прояви от ІV и V - то ниво
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 25 Юни 2006, 06:57
Мнения: 1361
SharpShooter написа:
И аз гледах същите снимки и си зададох същия въпрос Ванка.... :shock:

Финансови възможности, като за начало. Добра работа сред тези ентусиасти /да не ги обиждам съседите, ама румънски състезатели, колко сме виждали/, че да се навият да се завлекат във Флорида на въоръжен туризъм и т.н и т.н.

_________________
Живко Антонов
СК "Shotgun Masters"
Тяжело в деревне без нагана.
И с наганом - тоже тяжело.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Окт 2014, 16:53       Заглавие:  Re: Екипа на Нац. отбор на прояви от ІV и V - то ниво
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Апр 2007, 09:30
Мнения: 5586
Местоположение: Sofia
Споко, и ние така си помислихме като ги видяхме 100 мамалиги. Истината е че имат само двама участници - Гуту и Дариуш, които са идвали и в бг и си стрелкат. Всички останали, вкл. космин, на краси двете приятелките (полковничката и голямата съдийка) и още маса туристи са дошли като помощник съдий и хелпъри. Джими Барбути е осигурил някви кинти и нещата са така.

_________________
Cocked and Locked, Ready to Rock! - MRSMITH
Светослав Костадинов, Динамик Армс

T-Class
ΜOΛΩΝ ΛΑΒΕ


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Окт 2014, 17:32       Заглавие:  Re: Екипа на Нац. отбор на прояви от ІV и V - то ниво
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 25 Дек 2010, 01:14
Мнения: 2047
Местоположение: София
Черните баджове са на състезатели, белите на посетители. Огледайте :)

_________________
---
Никола Пепелишев
NIKIP - НКПС "Динамик"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Окт 2014, 19:31       Заглавие:  Re: Екипа на Нац. отбор на прояви от ІV и V - то ниво
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2658
Т.е. 2ма състезатели и 98 Самсонайта /екскурзианти/

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Окт 2014, 07:15       Заглавие:  Re: Екипа на Нац. отбор на прояви от ІV и V - то ниво
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 10 Юни 2008, 18:11
Мнения: 709
Ми те комшолука винаги са така. Гутю стрелка, Козмин, Барбути, Роба и "елегнатната" дама съдийстват.(не винаги и не в тоя ред).
Нямало ИПСЦ в Румъния, мое да няма ама парЕ има :joke:

_________________
Илия Йонков
КДПС "Етър IPSC"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Окт 2014, 15:53       Заглавие:  Re: Екипа на Нац. отбор на прояви от ІV и V - то ниво
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5471
MantuS написа:
Като стана думи за прояви ми е интересно как страна в която няма IPSC събира толкова участници на подобен род състезание:
Аз пък като върл привърженик на конспиративните теории ще ви кажа - търсете дългата ръка на Секуритате PDT_Armataz_01_20

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Окт 2014, 20:45       Заглавие:  Re: Екипа на Нац. отбор на прояви от ІV и V - то ниво
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 10 Юни 2008, 18:11
Мнения: 709
JDredd написа:
MantuS написа:
Като стана думи за прояви ми е интересно как страна в която няма IPSC събира толкова участници на подобен род състезание:
Аз пък като върл привърженик на конспиративните теории ще ви кажа - търсете дългата ръка на Секуритате PDT_Armataz_01_20

:tu: :tu: :tu: :wink:

_________________
Илия Йонков
КДПС "Етър IPSC"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Окт 2014, 06:33       Заглавие:  Re: Екипа на Нац. отбор на прояви от ІV и V - то ниво
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Апр 2007, 09:30
Мнения: 5586
Местоположение: Sofia
Всички срокове за Стоев изтекоха. Сега предстои да се пусне кръв и да замирише на изгоряла мърша. Предупредените са (бяха) спасени. Останалите да са блажени (ако все още са вярващи, разбира се).

Като за начало - поздрави за кос Стара Загора, които ще имат един клиент по-малко.

_________________
Cocked and Locked, Ready to Rock! - MRSMITH
Светослав Костадинов, Динамик Армс

T-Class
ΜOΛΩΝ ΛΑΒΕ


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Ivan68 и 56 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer