logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 16 Апр 2024, 11:11




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 29 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Ное 2014, 22:44       Заглавие:  Re: Шиканенето* на УС по отношение на " ШОТГЪН МАСТЕРС"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2006, 08:50
Мнения: 2532
Местоположение: Sofia
Уважаеми колеги,

наясно съм с подадените документи за членство на новия клуб. Лично аз не подкрепям разширяването на БФДС с малки клубове от по 1-2 члена. Считам, че тази практика не е от полза за нас към днешна дата. Второ считам, че до решение за състав на УС не е редно да дробим попара, която няма да сърбаме. Тъй като при оттегляне на Иван и Светлъо, считам че целия състав на УС трябва да бъде гласуван изцяло наново .След определяне на мандат същите ще носят отговорност за действията си.

Касаещото моето мнение по отношение конфликта с Краси: Първо, научих за желанието за прием на нов клуб на въпросното пътуване до Унгария. Не съм дискутирал дискусията с никого, до момента в който Иван ме попита в очите какво съм чул, какво мисля и какво смятам по въпроса. Естествено е, да изразя мнението си.

До Унгария пътувах като Мишо, а не като член ан УС. В това си качество считам за странни нападките по мой адрес и връзка между двете. Ако сме спали заедно в една стая, това не означава, че съм длъжен като член на УС да връщам услуги.

Лично съм на мнение, че интиргите са пагубни и за двете страни. Ако считате себе си за ощетени от Краси на ваш турнир - подайте сигнал до Дисциплинарна комисия на БФДС или млъкнете за винаги. Но безцелното плямпане на посоки и търсенето на разчистане на сметки не ми допада.

_________________
Михаил Витанов - НКПС "Динамик"
"Прогресът, постигнат вчера, както прогресът, който ще постигнем днес, ще създаде традициите утре"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Ное 2014, 11:36       Заглавие:  Re: Шиканенето* на УС по отношение на " ШОТГЪН МАСТЕРС"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Сеп 2006, 21:39
Мнения: 4048
Местоположение: Shooting range Proshooter
moritz написа:
считам, че до решение за състав на УС не е редно да дробим попара

Защо тогава миналата година по същото време бяха приети два нови клуба, точно преди ОС ...........
Мишо, остави демагогията с броя на членовете на клубовете, щом си плаща членския внос какво те интересува броя, още повече в нов регион, както е Разлог.
Военните клубове, някой питал ли ги е? Приеха се в нарушение на Устава, без членски внос - няма значение мотивите за стрелбищата, Устава си е Устав.
За това, за да няма такива драми, от няколко години настоявам за промяна на Устава - приемането на нови членове да става само и единствено от ОС.
ОС е върховния орган в организация, като нашата.

_________________
one shot, one kill!!!
Double shots, double A :)

Произвеждам гилзи от цели патрони, с цел оформяне на дупки в неупотребявани мишени
Методи Марков
ipsc-ronin.com


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Ное 2014, 11:37       Заглавие:  Re: Шиканенето* на УС по отношение на " ШОТГЪН МАСТЕРС"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 25 Юни 2006, 06:57
Мнения: 1361
moritz написа:
наясно съм с подадените документи за членство на новия клуб. Лично аз не подкрепям разширяването на БФДС с малки клубове от по 1-2 члена. Считам, че тази практика не е от полза за нас към днешна дата.


НКПС "ДИНАМИК" под ръководство на Михайл Витанов организира и провежда състезания за 2013, общо 2 състезания:
3 - то ниво - 12 упражнения, 2-ро ниво - 8 упражнения, общо 20 стрелкови упражнения
НКПС "ДИНАМИК" под ръководство на Михайл Витанов организира и провежда състезания за 2014, нула на брой състезания.

ШОТГЪН МАСТЕРС - организирани и проведени състезания за 2013, общо 2 състезания
3-то ниво - 14 упражнения, 1-во ниво - 6 упражнения, общо 20 стрелкови упражнения
ШОТГЪН МАСТЕРС - организирани и провеждени състезания за 2014, общо 2 състезания
3-то ниво - 24 упражнения, 1-во ниво - 7 упражнения, общо 31 стрелкови упражнения

_________________
Живко Антонов
СК "Shotgun Masters"
Тяжело в деревне без нагана.
И с наганом - тоже тяжело.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Ное 2014, 11:40       Заглавие:  Re: Шиканенето* на УС по отношение на " ШОТГЪН МАСТЕРС"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31395
Местоположение: Sofia
нещо се обърках ?

кога е регистриран СК Шотгън Мастърс ?

да няма пак грешка с годината?

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Ное 2014, 11:48       Заглавие:  Re: Шиканенето* на УС по отношение на " ШОТГЪН МАСТЕРС"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 25 Юни 2006, 06:57
Мнения: 1361
Ivo III написа:
нещо се обърках ?

Не си се объркал.
Мишока се е объркал, и времето и място също е объркал.
P.S. И хората е объркал.

_________________
Живко Антонов
СК "Shotgun Masters"
Тяжело в деревне без нагана.
И с наганом - тоже тяжело.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Ное 2014, 14:44       Заглавие:  Re: Шиканенето* на УС по отношение на " ШОТГЪН МАСТЕРС"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Апр 2007, 09:30
Мнения: 5586
Местоположение: Sofia
hitman47 написа:
Защо тогава миналата година по същото време бяха приети два нови клуба, точно преди ОС

щото нещата бяха ясни.
hitman47 написа:
демагогията с броя на членовете на клубовете, щом си плаща членския внос какво те интересува броя

щото има хора, които казват, че не може 3 души да издържат цяла федерация и да плащат един и същ членски внос, както клуба с 30. извод: икономията - майка на мизерията.
hitman47 написа:
още повече в нов регион, както е Разлог

именно щото е нов и е важно публиката да не се остава с грешно впечатление за всички останалаи клубове и за федерацията като цяло.
hitman47 написа:
Приеха се в нарушение на Устава, без членски внос - няма значение мотивите за стрелбищата

охааа, де да беше така... бързо се забравят дори и тези неприятности, които имахме преди години с нона и прокурорите и отменените турнири... а потенциалната опасност да нямаме къде да правим и еврорайфъла, щото на някой му кривнало да заповяда еди как си??? само отбелязвам, че еврошотгъна през 2009 беше проведен в чехия при условие, че трябваше да е в русиоя, именно защото военните решиха, че не става чужденци с пушки да минават границата. щото ако трябва да си кажем истината за беляковец, което е единственото ни за сега място за всички състезания... нещата са ясни.
hitman47 написа:
За това, за да няма такива драми, от няколко години настоявам за промяна на Устава - приемането на нови членове да става само и единствено от ОС.ОС е върховния орган в организация, като нашата.

да. и именно за това не старият, а новият ус ще се ангажира да направи проемените.
strike написа:
P.S. И хората е объркал.

и ти май ги бъркаш хората, живко. май наистина е по-разумно новия ус/ос с нов устав и наредби да ги решава всички въпроси, за да няма объркване и объркани/объркващи се хора :tu:

_________________
Cocked and Locked, Ready to Rock! - MRSMITH
Светослав Костадинов, Динамик Армс

T-Class
ΜOΛΩΝ ΛΑΒΕ


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Ное 2014, 18:19       Заглавие:  Re: Шиканенето* на УС по отношение на " ШОТГЪН МАСТЕРС"
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 27 Ное 2008, 15:21
Мнения: 613
Mr. Smith написа:
Последното решение по тези ред беше по отношение на клуба рейс гън и си мисля, че не сме сгрешили като ус, който не поиска да поеме отговорност за този клуб и ос, т.е. всички останали клубове, реши да бъде приет имайки предвид големите планове да развива ипсц. Всички знаем по-натам историята...

Сега я ми кажете какво последва след това че аз май само незнам.Малко ви оставих и вече прикаски с недомлъвки ми изкажи се де.Я ми кажи какво свърши ти за развитието на спорта Динамична Стрелба като изключим чешането по форума. Сега аз да ти кажа какво съм направил с много приятели и симпатизанти на спорта:
●Организирали сме следните състезания:
o Първи турнир еърсофт – 25.10.2009, София,
o Коледен турнир еърсофт – 20.12.2009, София,
o Пролетен турнир еърсофт – 28.03.2010, София,
o Турнир “Крафт” еърсофт – 30.05.2010, София,
o Турнир “СОТ 161” еърсофт – 26.09.2010, София,
o Коледен турнир еърсофт – 04.12.2010, София,

o ИПСЦ Еърсофт Стийл челиндж – 26.02.2011
o IPSC Тригън 18-19.06.2011 Велико Търново
o ИПСЦ Еърсофт Състезание 22.10.2011
o ИПСЦ Еърсофт Състезание Сердика Оупън къп -13.11.2011
o ИПСЦ Еърсофт Състезание „Мелиса Еър” 03.06.2012
o ИПСЦ Еърсофт Състезание 21.10.2012
o ИПСЦ Еърсофт Състезание –Ден на стрелбата - 26.10.2013
o ИПСЦ Еърсофт Състезание - Декември 2013
o От Декември 2013 - Организиране на ежемесечните състезания Ай Ти Пи Еф – Глобал Ранкинг Челиндж Еърсофт за България: Декември 2013, Януари 2014, Февруари 2014, Март 2014, Май 2014.

_________________
Калоян Георгиев
IPSC Airsoft
Club RACE GUN GLOCK STI


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Ное 2014, 08:13       Заглавие:  Re: Шиканенето* на УС по отношение на " ШОТГЪН МАСТЕРС"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Апр 2007, 09:30
Мнения: 5586
Местоположение: Sofia
Браво, Калояне :tu: пропуснал си само еърсофт карабината да допълниш. Аз няма как да се похваля с толкова дейност, съответно нищо не съм направил за развитието на спорта. Еърсофта не го разбирам...

_________________
Cocked and Locked, Ready to Rock! - MRSMITH
Светослав Костадинов, Динамик Армс

T-Class
ΜOΛΩΝ ΛΑΒΕ


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Дек 2014, 09:55       Заглавие:  Re: Шиканенето* на УС по отношение на " ШОТГЪН МАСТЕРС"
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 27 Ное 2008, 15:21
Мнения: 613
Много хубаво си го казал.

_________________
Калоян Георгиев
IPSC Airsoft
Club RACE GUN GLOCK STI


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Дек 2014, 11:53       Заглавие:  Re: Шиканенето* на УС по отношение на " ШОТГЪН МАСТЕРС"
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 29 Апр 2014, 10:25
Мнения: 217
Местоположение: София
Динамичната стрелба и еърсофта не са ли различни спортове, или аз като новак бъркам нещо?

_________________
Злати Златев
CNsysRasing


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Дек 2014, 12:17       Заглавие:  Re: Шиканенето* на УС по отношение на " ШОТГЪН МАСТЕРС"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Юни 2006, 21:54
Мнения: 5268
Местоположение: София
Бъркаш: http://www.ipsc.org/pdf/RulesAir.pdf

_________________
Merum est imperium habere gladii potestatem facinorosos homines
Георги, CK Динамик-Армс


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Дек 2014, 16:47       Заглавие:  Re: Шиканенето* на УС по отношение на " ШОТГЪН МАСТЕРС"
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 29 Апр 2014, 10:25
Мнения: 217
Местоположение: София
Не знаех, благодаря за справката. Човек се учи постоянно.

_________________
Злати Златев
CNsysRasing


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Дек 2014, 16:54       Заглавие:  Re: Шиканенето* на УС по отношение на " ШОТГЪН МАСТЕРС"
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 29 Апр 2014, 10:25
Мнения: 217
Местоположение: София
strike написа:
moritz написа:
наясно съм с подадените документи за членство на новия клуб. Лично аз не подкрепям разширяването на БФДС с малки клубове от по 1-2 члена. Считам, че тази практика не е от полза за нас към днешна дата.


НКПС "ДИНАМИК" под ръководство на Михайл Витанов организира и провежда състезания за 2013, общо 2 състезания:
3 - то ниво - 12 упражнения, 2-ро ниво - 8 упражнения, общо 20 стрелкови упражнения
НКПС "ДИНАМИК" под ръководство на Михайл Витанов организира и провежда състезания за 2014, нула на брой състезания.

ШОТГЪН МАСТЕРС - организирани и проведени състезания за 2013, общо 2 състезания
3-то ниво - 14 упражнения, 1-во ниво - 6 упражнения, общо 20 стрелкови упражнения
ШОТГЪН МАСТЕРС - организирани и провеждени състезания за 2014, общо 2 състезания
3-то ниво - 24 упражнения, 1-во ниво - 7 упражнения, общо 31 стрелкови упражнения

За 2013 и 2014 година нашия клуб организира две големи състезания( Bulgaria Grand Open) и две по-малки на Беляковец и въпреки че не беше организатор, точно Мишо помогна с много труд и съдийстване, със съвет и със всичко което сме поискали от него, за да станат нещата по-добре. И доколкото знам, не е помагал само на нас, така че нека мерим и това, като сме тръгнали да мерим.

_________________
Злати Златев
CNsysRasing


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Дек 2014, 09:01       Заглавие:  Re: Шиканенето* на УС по отношение на " ШОТГЪН МАСТЕРС"
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 27 Ное 2008, 15:21
Мнения: 613
Познавам Мишо Витанов от 2005г. видях го през годините как се развива и как се наглася спрямо силните на деня.Спомням си как идваше на стрелбището на Спартак да ни се моли да тренира с нас и виждам какво прави сега. Не ми се връзва сегашното му поведение можеби е преживял травма която го е променила. На мен не ми харесва сегашното му поведение.Нагаждачи на ръководни постове е равно на катастрофа.
Позволих си да спамя темата сори.

_________________
Калоян Георгиев
IPSC Airsoft
Club RACE GUN GLOCK STI


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 29 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer