logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 16 Апр 2024, 07:09




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 68 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Дек 2014, 13:38       Заглавие:  Re: Budo Cup 2014.11.29-30
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 25 Юни 2006, 21:48
Мнения: 723
Местоположение: Sofia
Тъжната ни действителност.....
Всички,които стрелят сериозно имат ЕП и вече могат значително по- лесно да посещават турнири зад граница :)
Монополи няма......
Прекрасно отношение,нови места и хора.....
Липса на двоен стандарт....
Да продължавам ли ? :happy:

_________________
Димитър Мангъров ( S. International )
СК "Динамик Армс"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Дек 2014, 08:55       Заглавие:  Re: Budo Cup 2014.11.29-30
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 10 Юни 2008, 18:11
Мнения: 709
Съвсем друга тема стана :roll: Казах само, че гръцките колеги съдийстват така, че ходене с пръст на спусъка, суипинг въобще не им правят впечатление. Пък вие искате да обръщат внимание на екипировката на състезателите :DD

_________________
Илия Йонков
КДПС "Етър IPSC"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Дек 2014, 09:53       Заглавие:  Re: Budo Cup 2014.11.29-30
 
Картечар
Картечар
Аватар
Offline

Регистриран на: 10 Юли 2012, 20:33
Мнения: 183
Или на power factor-а...

_________________
Н. Николов - НКПС "ДИНАМИК"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Дек 2014, 10:13       Заглавие:  Re: Budo Cup 2014.11.29-30
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 10 Юни 2008, 18:11
Мнения: 709
rider написа:
Или на power factor-а...

Хаха, точно!
Нищо догодина рецептата е ясна ;)

_________________
Илия Йонков
КДПС "Етър IPSC"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Дек 2014, 15:44       Заглавие:  Re: Budo Cup 2014.11.29-30
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Сеп 2006, 21:39
Мнения: 4048
Местоположение: Shooting range Proshooter
1b@n написа:
Единствено на българските състезания са ме гонили с милиметровата линийка за кобура ;) Привидна "принципност"

:DD :DD :DD :DD :DD И мене, въпреки че около мене имаше къде по-фрапиращи случаи.
:wink: Нищо де, то си е за него(съдията), а пък мене ме стимулира да си взема нова спиид машина, че и без това се канех отдавна :P :P

_________________
one shot, one kill!!!
Double shots, double A :)

Произвеждам гилзи от цели патрони, с цел оформяне на дупки в неупотребявани мишени
Методи Марков
ipsc-ronin.com


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Дек 2014, 19:04       Заглавие:  Re: Budo Cup 2014.11.29-30
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Окт 2006, 19:00
Мнения: 1274
Местоположение: Велико Търново
bajiliya написа:
Казах само, че гръцките колеги съдийстват така, че ходене с пръст на спусъка, суипинг въобще не им правят впечатление.


Много скоро може да им направи впечатление дупка в някой крак.

_________________
Велизар Захариев
Само ЕТЪР !


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Дек 2014, 23:33       Заглавие:  Re: Budo Cup 2014.11.29-30
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Апр 2007, 09:30
Мнения: 5586
Местоположение: Sofia
Пичове,
Вместо да мрънкате срещу някой си съдия и то много след като случката е приключила, си научете и спазвайте правилника, а когато някой т.нар. съдия дойде да ви каже нещо го наврете там, от където е излязъл, ако е такъв случая. Всичко останало е твърде жалко вече, след толкова години едни и същи приказки м

_________________
Cocked and Locked, Ready to Rock! - MRSMITH
Светослав Костадинов, Динамик Армс

T-Class
ΜOΛΩΝ ΛΑΒΕ


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Дек 2014, 02:32       Заглавие:  Re: Budo Cup 2014.11.29-30
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 26 Мар 2013, 12:31
Мнения: 285
Свето,

Поради, не скритите си симпатии към теб няма да бъда язвителен!
Но, няма как да не ти отговоря, поради желание да ти осветя хоризонта от моя гледна точка:
1. Не
Mr. Smith написа:
мрънкате
; а открито изразяваме мнения си от състезанията.
2. В конкретната ситуация си прав: няма смисъл да се пише и тогава и сега. Приел съм си грешката и съм я признал, както и съм научил, да не вярвам на съдията който е до мен; и да съм нащрек за провокации.
3. Но има смисъл конкретния съдия да си помисли какво прави на тези състезания! Ще е добре за него на първо място за да не се чувства изгубен в "превода" на събитието.
Защото идва сезон 2015 и всеки е длъжен да бъде по-Добър!

Ще си позволя тук, конституционното си право на Свобода на воле изявление и ще ти продължа:
Но цялата дискусия започна от това, че съдийстването в Гърция бе с мисъл и философия на самото позитивно спортно мероприятие и конкретно с внимание към Състезателя! В помощ на състезателите, с забележки за грешките им, с цел да се подобри нивото им, не за сметка на безопасността а в името на нея. Състезанието приключи без произшествия и с много позитивни настроения и уроци! Но това съм го виждал и в Сърбия, Чехия и в Унгария. Потенциалните конфликти и спорове се решаха в градивна и съзидателна насока. Без излишно и никому не нужно деструктивно напрежение. На коментарите за статистиката; нямам данни. Мога да коментирам само на това на, което съм бил свидетел. За да дам обективна оценка.
Докато на българските съм бил свидетел на умишленото създаване на конфликти; неетично и непрофесионално отношение.
Ако искате да бъде конкретен и обстоятелствен то моля!

Но е добре да разбера от Г-н Михаил Витанов, в крайна сметка имали Етична Комисия или няма!?
За да мога да си подам Жалбата на следващото ОС, където ще се решават / ПРЕДРЕШАВАТ както разбрах вече, бъднините на всички нас, стрелящите състезатели.
moritz написа:
подайте сигнал до Дисциплинарна комисия на БФДС или млъкнете за винаги

Ако има то възникват следните въпроси:
1. Тя били осъдила в негово лице; поведението на Г-н Красимир Михтиев, като имаме предвид, че той ви плаща за да съдийствате на състезанията единствено в Беляковец; за цялата територия на Република България.
2. Въпроса ми е провокиран от становището ви Г-н Михаил Витанов, изразено в телефонен разговор, че Етичната комисия: не работи и няма да разгледа поведението на Г-н Михтиев на 03 Август на иначе, страхотното състезание на СиЕнСис Рейсинг райфал. Апропо: Благодаря на Боби и целия му екип за тези страхотни Състезания!
3. Г-н Михаил Витанов, вие защо не се състезавате!? За последните 3 години: 2012, 2013 и 2014 не съм ви видял да се състезавате на нито едно състезание!
3.1 Добре е да влезете в "обувките" на един български състезател след като искате да сте Председател на БФДС; поради една проста причина: За да изразявате и споделяте проблематиката на активните български състезатели. За да мислите за градивното и ефективно развитие. От които виждам, за съжаление, че сте отдалечили...
3.2 Добре би било за всички да свалите фланелката на съдия и да си купите кобур отговарящ на високите ви стандарти.
3.3 Добре би било да почувствате състезателната тръпка и концентрация преди сцена, съчетано с негативното и провокативно отношение на съдията зад вас. Така се надявам да си преосмислите поведението!

Целта на написаното бе да стигне до съзнанието и сърцата ви; с една едничка Цел! Да се предържате към основната идея: безскрупулното, етично и професионално развитие на този спорт в България единствено в полза и подкрепа на Състезателя! Защото не друг а Състезателя, прави състезанията! Защото когато излезем в чужбина искаме да се представим достойно! Трябва да се Уважава човешкото достойнство! Нужна е Чест и Доблест!

_________________
Иван Цачев
Ivan TSachev

СК Bullet гр. София

Tanfoglio Stock II Xtreme 9X19
SAR M9F 7.62X39
SIG 516 Patrol cal.223 Rem.
Glock 43X 9X19
Benelli M2 Practical 12/76


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 68 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer