logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 23:49




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 61 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 03 Дек 2014, 16:36       Заглавие:  Една "страхотна" идея на 1b@n и В-Кусен
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 26 Мар 2013, 12:31
Мнения: 285
Александър "В-Кусен", лансира една страхотна идея!
Да БФДС да покани Ерик Графиел на практичен семинар -обучение, преди наше голямо състезание, като СиЕнСис Рейсинг.
Което, апропо, ще генерира засилено международно участие и утвърждаване на международния престиж на това най-добро българко състезание, както и повишаване квалификацията, нивото на българските шутъри!
Моля, да се развие тази идея своевременно, като мен ме бройте като участник!
Конструктивния въпрос-бележка на Красимир Михтиев за финансирането на курса; то моля да се представи копие от сметката и да започне открито преброяване на потенциалните участници и така да се определи възможността за провеждането!

_________________
Иван Цачев
Ivan TSachev

СК Bullet гр. София

Tanfoglio Stock II Xtreme 9X19
SAR M9F 7.62X39
SIG 516 Patrol cal.223 Rem.
Glock 43X 9X19
Benelli M2 Practical 12/76


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 03 Дек 2014, 17:06       Заглавие:  Re: Физическа подготовка на състезател по динамична стрелба
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Фев 2010, 22:48
Мнения: 1045
Местоположение: Sofia
Малко да ти поясня ...
1.
1b@n написа:
Ерик Графиел на практичен семинар
- това струва $$$$$ и то не малко а и г-н.
1b@n написа:
В-Кусен"
знае много добре.

От където следва, че
1b@n написа:
БФДС да покани
няма как да стане, защото няма $.
Винаги седи опцията Ти да го поканиш , да му платиш .. и евентуално да си избиеш $$$ от семинар ....


а
1b@n написа:
преди наше голямо състезание, като СиЕнСис Рейсинг.
не се знае какво ще има още.

Относно :
1b@n написа:
Което, апропо, ще генерира засилено международно участие и утвърждаване на международния престиж на това най-добро българко състезание, както и повишаване квалификацията, нивото на българските шутъри!

Само по себе си идването на Графел не е достатъчно , да останат доволи и да повторят ... за това се изисква да си ебем душите с Боби, Криси, Петя поне 20 дена на Търново и пне 3 месеца предварително .. А към момента не сме сигурни, че ни е толкова скучно ))
Относно БГ шутерите ...... или добро или нищо )

_________________
Никола Топалов
СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 03 Дек 2014, 17:09       Заглавие:  Re: Физическа подготовка на състезател по динамична стрелба
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5469
Кольо, сума време писах и тъкмо да постна - и ти ме изпревари :shock:

От друга страна добре, че го стори ;)

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 03 Дек 2014, 17:29       Заглавие:  Re: Една "страхотна" идея на 1b@n и В-Кусен
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 27 Юни 2006, 16:27
Мнения: 3912
Разделих постовете, като несъответстващи в предходната тема

Моето предложение е "предложителите", да набележат дата, и да организират подходящо ниво турнир, който да съпътства идеята им ( не лоша в крайна сметка )

Обещавам, да получат пълната ми подкрепа и съдействие ( без финансово участие разбира се ) в осъществяването на проекта !!! :armed: :armed: :armed:

_________________
Краси Михтиев
ETAR IPSC
GP Excalibur, Armsan RS-S1, SLR-94


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 03 Дек 2014, 17:59       Заглавие:  Re: Една "страхотна" идея на 1b@n и В-Кусен
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Апр 2007, 09:30
Мнения: 5586
Местоположение: Sofia
Цитат:
Една "страхотна" идея на 1b@n и В-Кусен

+1 :tu:
И аз бих участвал, бройте ме за курса.

Ако Кольо & Cие пак искат да се скатаят и да ни носят вода от 9 кладенеца, тогава Грауфел да идва за майския Търново опън 3-гън къп и да се приключва цялата тая история! Ако не друго, поне Михтиев ми се вижда малко по-така..., а и вече е обещал подкрепа (да го крепи) и съдействие.

MarsBeta написа:
1b@n написа:БФДС да покани няма как да стане, защото няма $.

Не е така. Като се събере чл. внос и ако забавим плащането на пер капитата, БФДС може да си позволи едно двудневно курсче. Това ще го предложа на ОС и всеки, който е против нека да знае, че тогава съвсем ясно ще лъсне врагът с партиен билет, който бута пръчка в колелото на ипсц прогреса :evil: .

_________________
Cocked and Locked, Ready to Rock! - MRSMITH
Светослав Костадинов, Динамик Армс

T-Class
ΜOΛΩΝ ΛΑΒΕ


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 03 Дек 2014, 18:31       Заглавие:  Re: Една "страхотна" идея на 1b@n и В-Кусен
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 26 Мар 2013, 12:31
Мнения: 285
Моля, да дадем възможност на Мr. В-Кусен да упражни френския и да спазари E.G. в Лева; лично вярвам в способностите му, и ако не я натовари с непосилната си комисионна ;)
Тогава да видим потенциалните курсисти и какво идва като индивидуална сметка...
Определено считам, че СиЕнСис Рейсинг е достойно българско състезание, на което ще му отива такава звезда! Би било много жалко е ако спре развитието му :(
Може да се разработи и втори варианти: Eduardo De Cobos, Любиша Момчилович...

_________________
Иван Цачев
Ivan TSachev

СК Bullet гр. София

Tanfoglio Stock II Xtreme 9X19
SAR M9F 7.62X39
SIG 516 Patrol cal.223 Rem.
Glock 43X 9X19
Benelli M2 Practical 12/76


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Дек 2014, 15:01       Заглавие:  Re: Една "страхотна" идея на 1b@n и В-Кусен
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Апр 2007, 09:30
Мнения: 5586
Местоположение: Sofia
1b@n написа:
Мr. В-Кусен да упражни френския

Упражнихте ли ференския и някой обади ли се вече на човека, че може вече да е приключил с графика за 2015 г.

_________________
Cocked and Locked, Ready to Rock! - MRSMITH
Светослав Костадинов, Динамик Армс

T-Class
ΜOΛΩΝ ΛΑΒΕ


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Дек 2014, 15:28       Заглавие:  Re: Една "страхотна" идея на 1b@n и В-Кусен
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Май 2008, 17:21
Мнения: 505
Тов вече се случи,но не вдигна броя на БГ участниците.
За съжаление,повечето имат желание да придобият оръжие,но не и да спортуват с нега.
Носенето или седенето в касите не изисква много финансови средства,докато за спортуването се изисква воля,време и пари. :DD

_________________
Златомир Милчев Миланов

Клуб BULLET;ZAJECAR

SHOOTING TEAM TANFOGLIO BG

http://WWW.BULLET-ZONE.COM


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Дек 2014, 15:54       Заглавие:  Re: Една "страхотна" идея на 1b@n и В-Кусен
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Апр 2007, 09:30
Мнения: 5586
Местоположение: Sofia
5.11 написа:
...за спортуването се изисква воля,време и пари.

Злати, кажи за сравнение само на организаторите колко излезе посещението на гришата мъдли :tu:

_________________
Cocked and Locked, Ready to Rock! - MRSMITH
Светослав Костадинов, Динамик Армс

T-Class
ΜOΛΩΝ ΛΑΒΕ


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Дек 2014, 16:20       Заглавие:  Re: Една "страхотна" идея на 1b@n и В-Кусен
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Май 2008, 17:21
Мнения: 505
1500eврака+800 еврака за да има и турнир,мисля че всеки може да ги събере двете цифърки PDT_Armataz_01
И това е без спането и яденето и :shock:........,какво да ви кажа,показа великодушие PDT_Armataz_01_22

_________________
Златомир Милчев Миланов

Клуб BULLET;ZAJECAR

SHOOTING TEAM TANFOGLIO BG

http://WWW.BULLET-ZONE.COM


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Дек 2014, 16:42       Заглавие:  Re: Една "страхотна" идея на 1b@n и В-Кусен
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 29 Апр 2014, 10:25
Мнения: 217
Местоположение: София
За тазгодишния Гранд Опън напъвахме да докараме Микулек, ма цената му беше бах ма..му. Аз се опитах с генералния спонсор да уредим тази работа, но ударихме на камък. Сметката отиваше над 8000 долара и там спряхме.

_________________
Злати Златев
CNsysRasing


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Дек 2014, 16:58       Заглавие:  Re: Една "страхотна" идея на 1b@n и В-Кусен
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Май 2008, 17:21
Мнения: 505
Ерик,по думите на сръбския организатор,струвл на ден 1000 евро +организиране на двудневен курс,което значи още 1000 евро и тов е преди да придобие още по 2 световни и европейски титли и да бъде личен треньор на Светлана Николаевна,която му е плащала 2пъти повече от колкото е плащала на Адам Тиц/к/кой както го нарича. PDT_Armataz_02 :armed: :tank:
Та са може да си направите аритметиката сами,с уговорка към + не към -

_________________
Златомир Милчев Миланов

Клуб BULLET;ZAJECAR

SHOOTING TEAM TANFOGLIO BG

http://WWW.BULLET-ZONE.COM


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Дек 2014, 08:11       Заглавие:  Re: Една "страхотна" идея на 1b@n и В-Кусен
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 29 Юни 2006, 19:49
Мнения: 5427
Здравейте,

Бях в движение и не съм видял темата!

Мерси на г-н Един еб.н за новия ми гръцки прякор ;-)

С Ерик вече съм говорил по темата преди пет и преди две години, съответно за един от нашите Динамик Рейс и за големия Кольо Опен.
Първия път Динамик нямаше кеш (не че сега бъка, но това е др. Тема), а втория път като имаше подкрепа (не само да го крепи) от Кольо, Ерик си беше резервирал САЩ за същите дати!

Сумите бяха ОК, ще видя какво може да се направи сега, но трвябва да ми дадете възможни дати!
Както може да се очаква (или по-скоро да не се! ;-) )в полза на ипсц братството, ще се откажа от непосилната ми комисионна...

:-)

_________________
https://www.facebook.com/Alex-Koussev-I ... 120281732/
NOT A LUCKY ALPHA


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Дек 2014, 08:20       Заглавие:  Re: Една "страхотна" идея на 1b@n и В-Кусен
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 10 Юни 2008, 18:11
Мнения: 709
Цитат:
Както може да се очаква (или по-скоро да не се! )в полза на ипсц братството, ще се откажа от непосилната ми комисионна...


:DD :D :DD :punch: :punch: PDT_Armataz_01_30

_________________
Илия Йонков
КДПС "Етър IPSC"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Дек 2014, 09:07       Заглавие:  Re: Една "страхотна" идея на 1b@n и В-Кусен
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Май 2008, 17:21
Мнения: 505
kouzi написа:
(или по-скоро да не се! ;-) )в полза на ипсц братството, ще се откажа от непосилната ми комисионна...
:shock: :confused:
Саше, PDT_Armataz_01_22 PDT_Armataz_01_22 PDT_Armataz_01_22 :tu: PDT_Armataz_01 :tank: да не би да имаш от тото шанс лотариен билет с с шест цифрено число.
Кефиш ме!!!! Мнооого си станал як :tu:

_________________
Златомир Милчев Миланов

Клуб BULLET;ZAJECAR

SHOOTING TEAM TANFOGLIO BG

http://WWW.BULLET-ZONE.COM


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 61 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: andrei p226 R и 62 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer