logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 16 Апр 2024, 16:48




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 61 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Фев 2015, 19:03       Заглавие:  Re: Една "страхотна" идея на 1b@n и В-Кусен
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2006, 08:50
Мнения: 2532
Местоположение: Sofia
Ванка,
това е историята ни и не трием темите си. Към момента във форума има 10 444 теми, които помнят множество дебати, към които се връщаме във времето.

_________________
Михаил Витанов - НКПС "Динамик"
"Прогресът, постигнат вчера, както прогресът, който ще постигнем днес, ще създаде традициите утре"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 23 Фев 2015, 08:58       Заглавие:  Re: Една "страхотна" идея на 1b@n и В-Кусен
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 10 Яну 2007, 08:58
Мнения: 343
Местоположение: Sofia
[quote="1b@n"] както стана ясно няма воля за осъществяването [/quote]

Цачев, ще прощаваш ама воля има, но намаш подход.

_________________
Борислав Кабакчиев
СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"
СК "Левъл 6"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Мар 2015, 23:43       Заглавие:  Re: Една "страхотна" идея на 1b@n и В-Кусен
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 26 Мар 2013, 12:31
Мнения: 285
Bobi написа:
Цачев, ще прощаваш ама воля има, но намаш подход.


Уважаеми Г-н Борислав Кабакчиев,

Много съжалявам за което!
Ще си взема бележка, сериозно!
Моля, за бъдеще, веднага да ме контрирате при наблюдение за грешен подход от моя страна!

С уважение и дружески поздрав!

_________________
Иван Цачев
Ivan TSachev

СК Bullet гр. София

Tanfoglio Stock II Xtreme 9X19
SAR M9F 7.62X39
SIG 516 Patrol cal.223 Rem.
Glock 43X 9X19
Benelli M2 Practical 12/76


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Апр 2015, 23:06       Заглавие:  Re: Една "страхотна" идея на 1b@n и В-Кусен
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 26 Мар 2013, 12:31
Мнения: 285
Soonest available is now end of october/november.



price if you come to my range:

450 Eur per person per day

you need to subscribe the french federation licence for insurance purposes, this is 160 Eur per person and valid till last day of august of the running year

ammos are 400 Eur/1000 rounds




If I have to come to Bulgaria, 1500 Eur per day, plus all travel expenses ( flight, hotel, food )







Best regards,

Eric Grauffel



www.ericgrauffel.com

www.ericgrauffelonlineshop.com

eric@ericgrauffel.com

Phone: +33 664 857 415

US Phone: +1 321 732 0932

Skype: ericgrauffel

Ще помоля, желаещите да се запишат тук. разходите ще са пропорционални според курсистите.
Засега сме двама желаещи, при 4-ма както сами виждате вече сметката по рационално да е тук + (полет+ хотел+ храна).
БФДС ще влезе ли роля на "пощенска кутия" за получаване на средствата от курсистите (в идеята на безскрупулността и развитието) и плащане на сметките!?
Полигон за провеждане на курса, предложения!?
Идеята е да подобрим нивото на българските състезатели не някой да си оправи дребните еснафски интереси!
Нали трябва да утвърждаваме престижа на БФДС и всеки един от нас да става все по-добър!

Уважаеми г-н Борислав Кабакчиев,

Искрено се надявам, че този път подхода ми да е правилен!

Уважаеми г-н Михаил Витанов,

Последния ни разговор с много думи ми обяснихте, защо една възможност за развитие няма да направите нищо! В този случай как ще постъпите!?


С Уважение:

_________________
Иван Цачев
Ivan TSachev

СК Bullet гр. София

Tanfoglio Stock II Xtreme 9X19
SAR M9F 7.62X39
SIG 516 Patrol cal.223 Rem.
Glock 43X 9X19
Benelli M2 Practical 12/76


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Апр 2015, 23:33       Заглавие:  Re: Една "страхотна" идея на 1b@n и В-Кусен
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 29 Юни 2006, 19:49
Мнения: 5427
Брой ме

_________________
https://www.facebook.com/Alex-Koussev-I ... 120281732/
NOT A LUCKY ALPHA


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Апр 2015, 04:35       Заглавие:  Re: Една "страхотна" идея на 1b@n и В-Кусен
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2006, 08:50
Мнения: 2532
Местоположение: Sofia
Е, най-накрая постъпи правилно и организира сам това. Адмирации за успеха.

Сега по темата: Каквото и желание да имам да съдействам, не мога да го напраея през сметката на БФДС. Поради ред причини. Ако имаш съмнения, че някой ще те обвини в печалбарство или друго, това е друго и мога да съм ти от полза.

Пак ти повтарям: БФДС, както и аз подкрепят идеята на 100 %. Само така се развива спорт. За мен със сигурност е по удачно той да дойде. Вярвам, че така по-лесно ще го доведем и като състезател някой ден. Ще му покажем, колко е хубаво тук.

_________________
Михаил Витанов - НКПС "Динамик"
"Прогресът, постигнат вчера, както прогресът, който ще постигнем днес, ще създаде традициите утре"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Май 2015, 11:22       Заглавие:  Re: Една "страхотна" идея на 1b@n и В-Кусен
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 26 Мар 2013, 12:31
Мнения: 285
Dates I don’t know yet, I am in sweden right now, and will be back home monday.

10 students max per day or per group as you like.

we shoot about 6 hours per day, plus half hour before and half hour after shooting. one hour break for lunch

about 500-600 rounds per person when 10 people.

50% of the amount is paid when we agree on dates, and the second 50% a month before the course.

2 days per group is pretty good, as there are a lot of info, and people get tired. We can push to 3 days, if guys are motivated but more is not recommended as they won’t integrate informations.

Best regards,

Eric Grauffel

За сега са ме информирали за интерес за участие в курса в България и сме следните:
1. Иван Цачев - 3дни
2. Артьом Сахаров
3. Иван Стоев
4. Костадин Тошев - 3дни
5. Александър Кусев

Както виждате максимум 10 души е групата студенти. 2 до 3 дни; моля всеки да се заяви интерес с опцията за 2 или 3 дни.
Моля, да бъдете про-активни! Това е за всички нас; пред мен лично, както и пред още няколко курсиста има възможността да отидем във Франция; няма да ставаме заложници на дребно тарикатско и малодушно поведение.

Не разбирам пасивното поведение на БФДС!? Каква политика и функция ще има в това мероприятие с възможност да утвърди престижа ни като регион и да подобри нивото и спортните умения на българските стрелци!?

Не разбирам, защо Александър Кусев от Ноември 2014г. като инициатор на идеята не проведе про-активен диалог за да има по скорошен курс в България!?

Ако искаме нещо да се случи то зависи от НАС самите!
1. Определям срок до 8 Май 2015 за записвания,
Следва калкулациа: курс (1500Е/ден Х (2 или 3 дни) + (самолет+ хотел+ храна)) / Х курсиста = индивидуална такса за курса.
2. След което започваме плащания пропорционално на броя курсисти и дните 2 или 3. По сметка до 15 Май 2015г.

Опция: При 3-ма платили курсиста, според мен, по рационално е да отидем на курс във Франция.

С цел да УТВЪРДИМ ПРЕСТИЖА на БФДС и IPSC живота в България!

Поздрави и с Уважение!

_________________
Иван Цачев
Ivan TSachev

СК Bullet гр. София

Tanfoglio Stock II Xtreme 9X19
SAR M9F 7.62X39
SIG 516 Patrol cal.223 Rem.
Glock 43X 9X19
Benelli M2 Practical 12/76


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Май 2015, 13:27       Заглавие:  Re: Една "страхотна" идея на 1b@n и В-Кусен
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 25 Дек 2010, 01:14
Мнения: 2046
Местоположение: София
Цачев, имам желание, но трябва все пак да се видят дати и финансови условия.
Освен това мисля, че в калклуацията ти липсва наем стрелбище? И то на първо четене само, убеден съм, че и друго ще има.

_________________
---
Никола Пепелишев
NIKIP - НКПС "Динамик"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Май 2015, 19:33       Заглавие:  Re: Една "страхотна" идея на 1b@n и В-Кусен
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2006, 08:50
Мнения: 2532
Местоположение: Sofia
Ванка, премести офертата в отделна тема. Тази изчерпа интереса на мнозина и може да не влизат.
Така ще е по-ясно на всички.

_________________
Михаил Витанов - НКПС "Динамик"
"Прогресът, постигнат вчера, както прогресът, който ще постигнем днес, ще създаде традициите утре"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Май 2015, 21:16       Заглавие:  Re: Една "страхотна" идея на 1b@n и В-Кусен
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 26 Мар 2013, 12:31
Мнения: 285
Уважаеми Г-н Михайл Витанов,

Аз не мога да местя темите не съм модератор; дори не знам кой и как е отворил тази тема от моя акаунт !? това е Истина!
Идеята дойде от Г-н Александър Кусев в Иоанина, Гърция при свидетели Господата Красимир Михтиев, Златомир Миланов, Росен Христов и други. Лично на мен ми хареса и я поддържам като потенциален участник. След 6 месеца пасивна без резултатна еволюция се стигна да запитам за курс във Франция за мен и още един потенциален спортист. След, което виждате вече прогреса на въпроса, за което се старая да ви информирам открито, с идеята да се случи, вярвайки, че е ДОБРО за IPSC България и в частност за прогреса на курсистите. Несъмнено ще Утвърди Престижа на БФДС!
Честно казано неразбирам пасивното поведение на ръководството на БФДС, както и защо много по опитни и можещи спортисти от нашите среди остават пасивни.
В крайна сметка, съществува възможността няколко души да отидем във Франция за курса! Като има неразбиране и нежелание да се проведе тук, което ще е по- добре за българските IPSC спортисти и регион България!

_________________
Иван Цачев
Ivan TSachev

СК Bullet гр. София

Tanfoglio Stock II Xtreme 9X19
SAR M9F 7.62X39
SIG 516 Patrol cal.223 Rem.
Glock 43X 9X19
Benelli M2 Practical 12/76


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Май 2015, 21:50       Заглавие:  Re: Една "страхотна" идея на 1b@n и В-Кусен
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 29 Юни 2006, 19:49
Мнения: 5427
1. По отношение на курса:
Аз съм бил на 2-дневен негов курс и наистина е доста (физически обем и информация), затова считам, че 3-дневен е леко безмислен, отделно че ще се оскъпи.

Най-удачни би било да се залепи такъв курс преди или след някое състезание, което пак обезмисля да е повече от 2 дни!
Как изглежда, ако решим да е на Беляковец? Такси, пропусквателен режим и др.

2. По отношение на пасивността:
Две години подред, аз лично го каня или на Град Опън (беше говорено с Кольо) или на Търново Опън, но и двете год., той отказа поради по-големи състезания в САЩ и Канада.
От може би малко повече време, обсъждам темата, но както и ти Иване виждаш, УС на БФДС няма голям афинитет към подобни прояви, поради което и считам да си съсредоточа енергията в др.
Аз също, като теб, стигнах до опцията да ходя при него във Франция, говорих с приятел, който е бил на "частен" курс там и знам, че няма да ми е по-евтино, но ще стане по-лесно и по-бързо!

Каквото и да си говорим на големите стрелци, нашата дестинация им е малко извън обсега, а финансовите условия - неизгодни. Само ще ти дам пример, че на един от последните курсове в Германия, залепен на техния Инфинити Опън, таксите му бяха по 350 евро/човек/ден! Ще благоволи да дойде тук и изкара по 150 Е/човек/ден, чак когато няма нищо друго на същите дати...

_________________
https://www.facebook.com/Alex-Koussev-I ... 120281732/
NOT A LUCKY ALPHA


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Май 2015, 15:32       Заглавие:  Re: Една "страхотна" идея на 1b@n и В-Кусен
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 26 Мар 2013, 12:31
Мнения: 285
тъй като зациклихме на 5-ма а времето тече, а всички сме на мнение, че е по-добре да се проведе курса в България. Възнамерявам да поканя гърците.
Ако някой има връзка с Gutiu Sebastian от Румъния да подаде контакт, моля!

_________________
Иван Цачев
Ivan TSachev

СК Bullet гр. София

Tanfoglio Stock II Xtreme 9X19
SAR M9F 7.62X39
SIG 516 Patrol cal.223 Rem.
Glock 43X 9X19
Benelli M2 Practical 12/76


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 03 Май 2015, 09:05       Заглавие:  Re: Една "страхотна" идея на 1b@n и В-Кусен
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 25 Дек 2010, 01:14
Мнения: 2046
Местоположение: София
Що бе Цачев, мен не ме броиш за човек ли - казах, че имам желание :)

п.п. Сериозно мисли _къде_ ще е това, ноември месец цял ден на открито стрелбище ще е доста ... екстремно...

_________________
---
Никола Пепелишев
NIKIP - НКПС "Динамик"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 03 Май 2015, 22:25       Заглавие:  Re: Една "страхотна" идея на 1b@n и В-Кусен
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 26 Мар 2013, 12:31
Мнения: 285
Драги Пепелишев,

С теб сме 6-ма за България.
На гърците съм подал инфо за 4 свободни слота.
Иван Христисков, очаквам да потвърди също!?
Искрено се надявам да стигнем максималното число 10; което ще доведе до разход по 300EURO/2 дни на човек + (полет+ хотел+ храна). инак съпоставката Франция е 900Е/2дни+160Е застраховка= 1060Е + транспорт + хотел + храна

Моля, за съвет как да процедираме правилно, по отношение на плащането;
тъй като идеята е безкористна; но БФДС, не желае да се ангажира дори с ползване на сметките за разплащане, то следват следните опции според ме:
1. всеки плаща на Ерик директно, за което ще поискам банковата му сметка, с основание курс България.
2. събираме парите в една от сметките на курсистите, от която се плаща за група + таксите за превода.
3. БФДС се съгласява да влезе в роля, на нестопанска организация изразяваща интересите на IPSC общността в България, както и развитието на този спорт, в посока утвърждаване престижа.

Моля, за мнението на всички заинтересувани!?

_________________
Иван Цачев
Ivan TSachev

СК Bullet гр. София

Tanfoglio Stock II Xtreme 9X19
SAR M9F 7.62X39
SIG 516 Patrol cal.223 Rem.
Glock 43X 9X19
Benelli M2 Practical 12/76


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 03 Май 2015, 22:59       Заглавие:  Re: Една "страхотна" идея на 1b@n и В-Кусен
 
Автоматчик
Автоматчик
Аватар
Offline

Регистриран на: 04 Юли 2006, 20:08
Мнения: 90
Цачев, можеш да ме броиш и мен за курса :) според мен плащането следва да се направи извън БФДС.

_________________
Александър Филипов
Dynamic


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 61 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Last Man Standing и 13 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer