logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 11:32




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Дек 2014, 17:40       Заглавие:  Номинация за НОВ състав на УС !
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Мар 2009, 10:01
Мнения: 893
Здравейте,

Искаме да представим на шроката публика нашата кандидатура и програма.

Извиняваме се за известното закъснение на номинацията, но има обективни причини за това.

Този екип няма за намерение за обяви "1000000 работни места", а има за цел да реализира на практика и според възможносттите си изложената програма.

Предвид съставът му е мобилен, финансово обезпечен (собствени средства) и притежава огромен капацитет от контакти на почти всички нива в Държавата.

Всеки един който познава човека предложен за Председател, е на ясно с личностните му качества, и че не прави компромиси от субективно отношение и не влиза в "съглашателски схеми".

Екипа има молба към Вас - ако предложената програма повдига определени въпроси във Вас, моля да ги зададете тук, но да не превръщаме темата в "говорилня".

На всеки въпрос ще бъде отговорено изчерпателно и откровенно.


Прикачени файлове:
Основни насоки за работа на УС.doc [706.5 KiB]
363 пъти

_________________
Question: When was the last time you practiced?
Answer: Practice? What's that?

Иван Христосков, СК "Shotgun Masters"
http://www.facebook.com/shotgunmasters
 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Дек 2014, 20:26       Заглавие:  Re: Номинация за НОВ състав на УС !
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Апр 2007, 09:30
Мнения: 5586
Местоположение: Sofia
Е нали същата кандидатура вече я има в отделна тема в специализирания подфорум, че дори и мнения вече са изказани?! За какво е това копи/пействане?

Ако я модерирам тази тема, сигурно ще ми скочите, че ви цензурирам предизборната кампания :happy: Ама истината е, че просто се стремя да не цъкаме всякъкви неща, или поне да са на мястото си и да го подреждаме малко от малко тоя форум...

_________________
Cocked and Locked, Ready to Rock! - MRSMITH
Светослав Костадинов, Динамик Армс

T-Class
ΜOΛΩΝ ΛΑΒΕ


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Дек 2014, 21:30       Заглавие:  Re: Номинация за НОВ състав на УС !
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Мар 2009, 10:01
Мнения: 893
Цитат:
Искаме да представим на шроката публика нашата кандидатура и програма.

_________________
Question: When was the last time you practiced?
Answer: Practice? What's that?

Иван Христосков, СК "Shotgun Masters"
http://www.facebook.com/shotgunmasters


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Дек 2014, 21:40       Заглавие:  Re: Номинация за НОВ състав на УС !
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Апр 2007, 09:30
Мнения: 5586
Местоположение: Sofia
MantuS написа:
Цитат:
Искаме да представим на шроката публика нашата кандидатура и програма.

:happy: :happy: :happy: Адресирате я до председателите на клубове и то на официална бланка на федерацията, в качеството си на физически лица... Не че нещо коййй знае какво, ама все пак може по-смислено да изгледата нещата...

При тва положение, ще си копи/пейста поне моя пост от друга тема и тук, за да има пропорционалност и равни условия :tu:

_________________
Cocked and Locked, Ready to Rock! - MRSMITH
Светослав Костадинов, Динамик Армс

T-Class
ΜOΛΩΝ ΛΑΒΕ


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Дек 2014, 21:42       Заглавие:  Re: Номинация за НОВ състав на УС !
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Апр 2007, 09:30
Мнения: 5586
Местоположение: Sofia
Mr. Smith написа:
Таман на време, няма нищо закъсняло :tu: най на края ще успеем да я закрием тая федерация :tu: :tu: :tu:

Мето,
В тази т.нар. програма не видях никакви адекватни цели, които ще преследва този ус, ако бъде избран, а по скоро едно обикновено изреждане на действия, повечето от които изцяло административни. Останалото ми звучи като твърдо обещание петилетката за 2 вместо за 5 г. да я приключим и разни общи постановки...

Бързам да кажа, че аз съм никой, не гласувам и не ми пука какво ще кажа и кой как ще го изтълкува, но не би трябвало да е така за хората, които са се кандидатирали. В цялата работа все пак трябва да има някаква мярка на общо, принципно уважение и към тези, които ще гласуват. Спирам до тук, че да ме обвините в тенденциозно предизборно говорене :tank:

_________________
Cocked and Locked, Ready to Rock! - MRSMITH
Светослав Костадинов, Динамик Армс

T-Class
ΜOΛΩΝ ΛΑΒΕ


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Дек 2014, 23:58       Заглавие:  Re: Номинация за НОВ състав на УС !
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
Mr. Smith написа:
то на официална бланка на федерацията


Да бе ... и на мен ми направи впечатление. :stres:

Моля за пояснение. Това грешка ли е или кандидатите не са наясно какво значи това??? :punch:

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Дек 2014, 01:20       Заглавие:  Re: Номинация за НОВ състав на УС !
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Online

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
аз няма да си копирам препратката към гоогле :P

ПП: би било редно да се изнесат всички кандидатури ... но нека всички мераклии за постове да го направят сами в открития форум
един вид всеки да си прави предизборната кампания сам :)

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot], kosio197, Mad9024 и 40 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer