logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 22:51




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 79 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Окт 2015, 18:02       Заглавие:  Re: Размисли по финансирането на БФДС
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 10 Юни 2008, 18:11
Мнения: 709
Пичове, повече от ясно е, че едно състезание не е показател! Туй, което Велизар и Сашо казаха и което е и мое мнение мисля, че е съвсем логично. Контузии, технически проблеми, тежък махмурлук :D. и прочее. Напъна си е за целия сезон. От тук натам трябва да се съсредоточат усилията към набиране на средства за националите.

_________________
Илия Йонков
КДПС "Етър IPSC"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Окт 2015, 19:09       Заглавие:  Re: Размисли по финансирането на БФДС
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2644
Delian Tsvetanov написа:
ti6kata написа:
Имам два въпроса:
1. Спортисти,състезатели,"любители" си купуват спортно оръжие с лиценза на БФДС,нали?
2. Плащат ли те на БФДС за използването на лиценза?


PDT_Armataz_01_22
А сега и аз да ти задам един въпрос.
Картотекирани състезатели по Динамична стрелба си "купуват оръжие с лиценза" на федерацията по спортна стрелба БСС.
Дължат ли некви кинти на спортната стрелба?

При мен няма такива взели"оръжие с лиценза на БФДС", но пък има обратния случай ... та затова питам. ;)

БСС с какво финансиране е?
Частно? Държавно?
Търсим решение ,а не остроумничене.В това всички сме много силни. :)
Всеки вика "да направим" ,ама не казва КАК!

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Окт 2015, 19:28       Заглавие:  Re: Размисли по финансирането на БФДС
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
ti6kata написа:
Delian Tsvetanov написа:
ti6kata написа:
Имам два въпроса:
1. Спортисти,състезатели,"любители" си купуват спортно оръжие с лиценза на БФДС,нали?
2. Плащат ли те на БФДС за използването на лиценза?


PDT_Armataz_01_22
А сега и аз да ти задам един въпрос.
Картотекирани състезатели по Динамична стрелба си "купуват оръжие с лиценза" на федерацията по спортна стрелба БСС.
Дължат ли некви кинти на спортната стрелба?

При мен няма такива взели"оръжие с лиценза на БФДС", но пък има обратния случай ... та затова питам. ;)

БСС с какво финансиране е?
Частно? Държавно?
Търсим решение ,а не остроумничене.В това всички сме много силни. :)
Всеки вика "да направим" ,ама не казва КАК!


Приятелю, напротив! Не си прочел темата може би. Вече има няколко конкретни предложения.
1. При твоето предложение Левски не трябва да плаща нищо. Не е справедливо. При моето предложение ще плаща повече от сега.
2. Взелите оръжие за спортни цели ПЛАЩАТ, чрез чл. внос към клуба, а клуба плаща на федерацията също с чл. внос. Така че се плаща за членството в БФДС. Въпросът е да се увеличи ли това плащане и по кой точно метод.
Не се сърди но според мен твоето предложение е не работещо. Изказаха се други две, които могат да работят.

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Окт 2015, 19:50       Заглавие:  Re: Размисли по финансирането на БФДС
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2644
Естествено,че не се сърдя, но тежестта на клубовете при сегашната схема е различна.

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 79 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: JDredd, M-A-V-E-R-I-C-K, P-G и 49 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer