logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 01:01




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Авг 2016, 14:39       Заглавие:  Класация на ДЕБЮТАНТИ и ТРЕНЬОРИ
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Ное 2006, 20:53
Мнения: 1161
От определено време ми се върти тази идея на направим класация на дебютантите - състезатели участващи за първа година.
Даже тъй като нямаме кой знае колко нови лица, може да са дебютанти първа година и дебютанти втора година. От съществена важност ще е също кой е треньора на въпросния състезател, като той(треньора) също ще участва в класация.
Давайте идеи и предложения как точно да регулираме нещата.
Вече си имаме закачка с Пазарчиклйи. Те извадиха доста сериозен състезател и за сега води пред моя, но важно е накрая резултата в годишното класиране. Мисля че резултата от един турнир пък бил той и от републиканско няма да е обективно за аматьор, но давайте идеи.

_________________
Тодор Терзийски


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Авг 2016, 15:24       Заглавие:  Re: Класация на ДЕБЮТАНТИ и ТРЕНЬОРИ
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Дек 2006, 22:43
Мнения: 2427
Местоположение: Варна,България
СК" Аргус" Мартин Колев,с треньор Николай Скипарнов. На Републиканското първенство е 13-ти в Продукция в крайното класиране (демек 11-тото българче). Тази година му е първа,а този турнир е 2ри или 3ти за него.

_________________
Паскал Петров,СК"Аргус"
Grand Power s.r.o.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Авг 2016, 15:38       Заглавие:  Re: Класация на ДЕБЮТАНТИ и ТРЕНЬОРИ
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Апр 2007, 09:30
Мнения: 5586
Местоположение: Sofia
Съжалявам, че се намесвам, ама тва ми мяза малко като да си ги мерите (по пловдивски) на чужд гръб...

Добре са дошли всички нови хора и колкото повече, толкова по-добре за всички, които остават им продължават да се кефят и да си стрелкат. За кви класации и квиндяволи ви тресат не знам...

_________________
Cocked and Locked, Ready to Rock! - MRSMITH
Светослав Костадинов, Динамик Армс

T-Class
ΜOΛΩΝ ΛΑΒΕ


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Авг 2016, 15:56       Заглавие:  Re: Класация на ДЕБЮТАНТИ и ТРЕНЬОРИ
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Дек 2006, 22:43
Мнения: 2427
Местоположение: Варна,България
Mr. Smith написа:
Съжалявам, че се намесвам, ама тва ми мяза малко като да си ги мерите (по пловдивски) на чужд гръб...


Нормално....жега е,а при тях е още по-голяма.....но все пак да не му чупим хатъра на Тошо,все пак веднъж се е включил с някаква инициатива,па дори и от подобен тип.

_________________
Паскал Петров,СК"Аргус"
Grand Power s.r.o.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Авг 2016, 15:57       Заглавие:  Re: Класация на ДЕБЮТАНТИ и ТРЕНЬОРИ
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Окт 2006, 19:00
Мнения: 1274
Местоположение: Велико Търново
Освен да почна да приемам залози...

_________________
Велизар Захариев
Само ЕТЪР !


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 56 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer