logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 22:13




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 59 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Апр 2017, 18:55       Заглавие:  Re: Проект за Спортен Календар 2017
 
Картечар
Картечар
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Юни 2011, 10:23
Мнения: 180
Няма проблем не си ме засегнал. :tu: :tu: Надживял съм тези неща отдавна :armed:

_________________
Стефан Маринов
СК-9мм Плевен


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Апр 2017, 18:56       Заглавие:  Re: Проект за Спортен Календар 2017
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Юни 2014, 15:36
Мнения: 746
Местоположение: Тутракан
Като не зная за други си мисля, че аз съм правил последен състезание. Моето е селско състезание. 3 сцени. Четвъртата беше направена преди. Провокиран от писания във форума водих сметка. Какво харча. За мен беше трудно да водя сметка. Винаги съм плащал, колкото трябва за да стане това, което съм решил.
На 3 хиляди изтървах сметката. Правих паравани, мишени, колчета и стойки. Като си гледам клипчетата -тъжна работа, стрелбището изглежда празно.
Не съм плащал на майстори за правене на хитрите мишени, не съм плащал на този, който ми помагаше и казваше как се строят сцени. Не съм плащал наем стрелбище. Не съм плащал на съдии. Съдиха безплатно. Не съм плащал софри, хотели и кафета. Не съм плащал транспорт на оборудването. И пак 3 хиляди минимум.
Затова аз мисля- който прави състезание да му мисли. Не е без пари. Дано Артьом е водил сметка и да каже колко е платил.

_________________
Камен Паунов
Етър IPSC


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Апр 2017, 19:03       Заглавие:  Re: Проект за Спортен Календар 2017
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
схемата на ДШ - първо "сервираме", после ви "виждаме сметката" - вече е в миналото!

не се сърдете на нас, че искаме прозрачност и ясни критерии :oops:

ПП: освен ДШ могат да се правят и хубави приятни турнирчета :armed:

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Апр 2017, 19:09       Заглавие:  Re: Проект за Спортен Календар 2017
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
moderna написа:
Като не зная за други си мисля, че аз съм правил последен състезание. Моето е селско състезание. 3 сцени. Четвъртата беше направена преди. Провокиран от писания във форума водих сметка. Какво харча. За мен беше трудно да водя сметка. Винаги съм плащал, колкото трябва за да стане това, което съм решил.
На 3 хиляди изтървах сметката. Правих паравани, мишени, колчета и стойки. Като си гледам клипчетата -тъжна работа, стрелбището изглежда празно.
Не съм плащал на майстори за правене на хитрите мишени, не съм плащал на този, който ми помагаше и казваше как се строят сцени. Не съм плащал наем стрелбище. Не съм плащал на съдии. Съдиха безплатно. Не съм плащал софри, хотели и кафета. Не съм плащал транспорт на оборудването. И пак 3 хиляди минимум.
Затова аз мисля- който прави състезание да му мисли. Не е без пари. Дано Артьом е водил сметка и да каже колко е платил.


точно така, искаме яснота
няма проблем и някой да излезне и с оферта - по 1000/2000лв на сцена или по 3000лв на сцена .. хелпърки ще са манекенки от XXX агенция :))
или други оферти ... кетеринга включен и т.н.

но не искаме повече да се правят на тъмно, и да ни се представя и защитава колко било скъпо след това

ПП: все пак някой трябва да го плати, освен това може да изскочи и един неприятен разход за БФДС

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Апр 2017, 20:48       Заглавие:  Re: Проект за Спортен Календар 2017
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 29 Апр 2013, 15:57
Мнения: 155
От всичко, изписано до тук, вече е ясно - спортния ни календар за 2017 г. уверено върви към провал. Ако не можем да използваме Беляковец и при условие, че изнервихте СК 9ММ Плевен, чудо трябва да стане за да проведем ДШ по пистолет за 2017 г. на някое друго стрелбище. А тъкмо се бях нагласил за купон в Плевен :D
П.П. Демокрацията в доста от случаите е вредна :joke:

_________________
Стефан Савчев
КДС "Аргус" Варна


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Апр 2017, 21:11       Заглавие:  Re: Проект за Спортен Календар 2017
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
s_savchev написа:
чудо трябва да стане за да проведем ДШ

Чудото го чакам от Мето Марков.

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Апр 2017, 21:35       Заглавие:  Re: Проект за Спортен Календар 2017
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 29 Юни 2006, 19:49
Мнения: 5427
Само не разбирам защо изключихте опцията Беляковец ?!?
Става ясно, че имат ограничение само няколко човека.
Направете първо справка и после спрямо бройката потенциално светещи, да взимаме решения!

На лозен по схемата с редене след първи ден, спокойно може да се направят 12 сцени.

Имаме 40ина паравана (на БФДС ) и остават дреболиите.
Бъбреци общо 7, проблемът е в софийските състезатели, които свикнаха да си плащат и ходят на готово състезание, вместо да създадат такова...

_________________
https://www.facebook.com/Alex-Koussev-I ... 120281732/
NOT A LUCKY ALPHA


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Апр 2017, 23:30       Заглавие:  Re: Проект за Спортен Календар 2017
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
s_savchev написа:
при условие, че изнервихте СК 9ММ Плевен


че с какво сме ги изнервили ?
не би трябвало никой да се изнервя за това което поискахме .. освен ако .. ;)

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Апр 2017, 16:37       Заглавие:  Re: Проект за Спортен Календар 2017
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Юли 2007, 17:45
Мнения: 1402
Местоположение: Стара Загора
Да напомня на 9мм и Етър , ако ще правят състeзание вместо обявеното за 29-30.04 на Търново, че на ОС приехме турнирите да се обявяват с едномесечно предизвестие за да бъдат включени в републиканския календар. Вземете решение и го обявете навреме ако искате да бъде в календара. Бъдете така добри да не съвпада с Делтата 20-21 Май.

_________________
Иван Стоев
СК Тракия Мастърс


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Апр 2017, 19:03       Заглавие:  Re: Проект за Спортен Календар 2017
 
Картечар
Картечар
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Юни 2011, 10:23
Мнения: 180
Мизия къп 2017 ще се проведе "евентуално" на 27.05.2017 г.при интерес на достатъчно участници! Подробности по късно. :-) :-) :-)

_________________
Стефан Маринов
СК-9мм Плевен


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Апр 2017, 08:28       Заглавие:  Re: Проект за Спортен Календар 2017
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Юли 2007, 17:45
Мнения: 1402
Местоположение: Стара Загора
SAM78 написа:
Мизия къп 2017 ще се проведе "евентуално" на 27.05.2017 г.при интерес на достатъчно участници! Подробности по късно. :-) :-) :-)
Вземете скоро решение да го планираме, че Плевен е далече за всички клубове освен София, а и на 28.05 има 3то ниво на 500км в Солун. Ще има ли премач на 26?

_________________
Иван Стоев
СК Тракия Мастърс


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Апр 2017, 14:00       Заглавие:  Re: Проект за Спортен Календар 2017
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 27 Юни 2006, 16:27
Мнения: 3912
chernia написа:
Да напомня на 9мм и Етър , ако ще правят състeзание вместо обявеното за 29-30.04 на Търново, че на ОС приехме турнирите да се обявяват с едномесечно предизвестие за да бъдат включени в републиканския календар


Обявено е - в Плевен ще бъде - на 30,04 - 6 сцени - 2-ро ниво

Тия дни ще се появи и сайт за регистрация

_________________
Краси Михтиев
ETAR IPSC
GP Excalibur, Armsan RS-S1, SLR-94


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Апр 2017, 10:04       Заглавие:  Re: Проект за Спортен Календар 2017
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Апр 2015, 20:22
Мнения: 1021
Ако може да се съобразявате с празниците, където се събират по няколко почивни дни и да не правите точно тогава такива турнири ще е безценно!

Изпратено от моят SM-G900F с помощта на Tapatalk

_________________
Човек се учи докато е прост!
"Unus consiliis, alter praestantior armis"
Велизар
ССК Борис Дрангов - https://www.facebook.com/b.drangov/
Български крепости - https://www.facebook.com/Bgfortresses330/
СК Спортико - https://www.facebook.com/sc.sportico/


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Май 2017, 19:55       Заглавие:  Re: Проект за Спортен Календар 2017
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 25 Дек 2010, 01:14
Мнения: 2045
Местоположение: София
Календарът е публикуван на ipscbg.org

тук:

http://ipscbg.org/index.php?l=bg&p=calendar

_________________
---
Никола Пепелишев
NIKIP - НКПС "Динамик"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 59 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: andrei p226 R, isto и 56 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer