Информация за състезанието:
"""Състезанието от календара: Rifle 2017 ще се проведе на 10-09-2017 г.
Стрелбище: СУЦ Црънча (източно от с. Црънча, около 15 км от Пазарджик).
Организирано от: Клуб АРЕС - Пловдив и Клуб Десант 68
Състезание: карабина 2 ниво
Сцени- 6 бр.
Патрони - около 120 бр.
Такса- 50 лв. заплаща се на място. Регистрация - до 10.08.2017г. председателите на клубове да изпратят попълнениете форми на e-mail:
ivan.v.ilchev@gmail.com, за повече информация - Иван Илчев, тел: 0878675780 "
№ име, презиме, фамилия на участника Е-mail за контакт Open / Standard Min / Maj Junior, Lady, Regular, S, SS Участник / Придружаващ
СК АРЕС (Организатор)
1 Пламен Тодоров Кузмов Standard Maj Regular Участник
2 Тодор Иванов Луков Open Regular Участник
3 Игнат Петров Петров Standard Maj Regular Участник
4 Веселин Иванов Илчев Open Maj S Участник
5 Иван Веселинов Илчев Standard Maj Regular Участник
6 Христо Иванов Даскалов Open Maj Regular Участник
7 Тодор Пенев Павлов Open Min S Участник и съдия
8 Христо Боянов Борисов Standard Maj Regular Участник
9 Цветан Драгнев Павлов Regular Участник
СК ДЕСАНТ 68 (Организатор)
1 Пламен Христов Николов STANDART Major Regular Участник
2 Тодор Светлозар Терзийски OPEN Minor Regular Участник
3 Христина Ненкова Жулева STANDART Major Lady Участник
4 Божидар Сашов Бойков STANDART Major Regular Участник
5 Асен Митков Чилингиров STANDART Major Regular Участник
6 Георги Стефанов Мяников STANDART Major Regular Участник
7 Найден Цветанов Найденов STANDART Major Regular Участник
8 Петър Георгиев Влахов STANDART Major Regular Участник
9 Иван Александров Татарски STANDART Major Regular Участник
10 Георги Зарков Маринов STANDART Major Regular Участник
11 Гроздан Славчев Найденов STANDART Major Regular Участник
12 Владимир Николаев Любенов STANDART Major Regular Участник
13 Георги Николаев Ангелов STANDART Major Regular Участник
14 Момчил Николаев Костов STANDART Major Regular Участник
15 Георги Радинов Минчев STANDART Major Regular Участник
16 Красимир Стефанов Атанасов STANDART Major Regular Участник
17 Димитър Руменов Попов STANDART Major Regular Участник
СК ДРЪЗКИ
1 Методи Христов Ботровлиев OPEN SEMI-AUTO minor Senior участник
2 Иван Георгиев Атанасов OPEN SEMI-AUTO minor Regular участник
СК ТИТАН
1 Тодор Стоянов Георгиев standart minor regular Участник
2 Тома Стефанов Бикирски standart minor regular Участник
СК ЕТЪР
1 Красимир Петров Михтиев
etar_ipsc@abv.bg OPEN Major S Участник
2 Силвия Сашева Микова
etar_ipsc@abv.bg OPEN Major Lady Участник
3 Ивайло Колев Узунов
etar_ipsc@abv.bg STANDARD Minor Regular Участник
4 Йоханес Рупен Крикорян
etar_ipsc@abv.bg STANDARD Minor Regular Участник
5 Дончо Стефанов Дончев
etar_ipsc@abv.bg STANDARD Minor S Участник
6 Валентин Бориславов Босев
etar_ipsc@abv.bg STANDARD Minor Участник
CNSYS RACING
1 Тихомир Славчев Тричков OPEN Minor Regular Участник
2 Йоана Антонова Щерева OPEN Minor Lady Участник
3 Злати Иванов Златев STANDART Major Regular Участник
4 Никола Неделчев Топалов OPEN Minor Regular Участник
5 Ирена Веселинова Недялкова STANDART Major Regular Участник
СК 10 ТУТРАКАН
1 Димитър Неделчев Димитров OPEN Minor S Участник
2 Ивайло Андонов Иванов STANDART Minor Regular Участник
3 Марин Матеев Маринов STANDART Minor S Участник
4 Георги Тодоров Апостолов OPEN Minor S Участник
5 Борислав Василев Лафазански STANDART Minor SS Участник
СК АРГУС
1 Николай Иванов Скипарнов Open Minor Regular Участник
2 Тодор Иванов Тодоров STD Minor Regular Участник
3 Людмил Иванов Милков STD Minor Regular Участник
4 Анастас Великов Димитров STD Minor Regular Участник
5 Галин Боев Георгиев STD Minor Regular Участник
6 Добромир Пламенов Филипов STD Minor Regular Участник
7 Румен Димитров Георгиев STD Minor Regular Участник
8 Иван Красимиров Кръстев STD Minor Regular Участник
9 Христо Николов Струнчев Minor Regular Участник
10 Джон Леуполд Питърсън Open Minor Senior Участник
11 Свилен Емилов Стоянов STD Minor Regular Участник
12 Благой Николаев Атанасов няма Open Minor Senior
СК ШОТГЪН МАСТЪРС
1 Любомир Василев Енчев OPEN Minor S Участник
2 Васил Любомиров Енчев OPEN Minor R Участник
3 Антон Стойков Николов . Com STANDARD Minor R Участник
4 Веселин Иванов Костадинов STANDARD Minor R Участник
5 Иван Емилов Христосков STANDARD Minor R Участник
6 Методи Михайлов Михайлов STANDARD Minor R Участник
7 Николай Стоянов Стоянов STANDARD Minor R Участник
8 Атанас Иванов Георгиев STANDARD Minor R Участник
9 Рубен Кохи OPEN Minor R Участник
10 Живко Петров Антонов STANDARD Minor R Участник
11 Георги Живков Арнаудов STANDARD Minor R Участник
СК ТРАКИЯ МАСТЪРС
1 Иван Христомиров Стоев STANDARD Minor Regular Участник
2 "Кольо Иванов Дочев" OPEN MInor Regular Участник
3 "Александър Николаев Дончев" STANDARD Minor Regular Участник
СК 9 ММ
1 Стефан Асенов Маринов STANDARD Major Regular Участник
2 Пело Пламенов Пелов STANDARD Major Regular Участник
СК ДИНАМИК
1 Николай Кръстев Николов OPEN Minor Regular Участник
2 Георги Евгениев Георгиев OPEN Minor Regular Участник
3 Иво Богомилов Боев STANDARD MAJOR Regular Участник
4 Добри Светозаров Симеонов STANDARD MAJOR Regular Участник
5 Ивайло Стайков Танов STANDARD MAJOR Regular Участник
6 Максим Владимиров Петев STANDARD MAJOR Regular Участник
7 Михаил Веселинов Витанов STANDARD MAJOR Regular Участник
8 Александър Валентинов Филипов OPEN Minor Regular Участник
9 Александър Йорданов Кусев OPEN Minor Regular Участник
10 Никола Стаменов Пепелишев OPEN Minor Regular Участник
СК ДИНАМИК АРМС
1. Велизар Емилов Маринов STD Minor Regular Участник
2. Борис Николов Вапцаров STD Minor Regular Участник
3. Валентин Димитров Лупов OPEN Minor Super Senior Участник
КДС БУЛЕТ
1 Георги Стоименов Гешев OPEN Minor Участник
2 Иван Георгиев Маринов STANDARD Minor Участник
3 Калоян Цветанов Куртажов STANDARD Minor Участник
4 Кремена Тодорова Пенчева STANDARD Minor Lady Участник
5 Мартин Владимиров Марков STANDARD Minor Участник
6 Траян Александров Миленов OPEN Minor Участник
ПРИДРУЖИТЕЛИ
2 Станимир Илианов Стоянов придружител
3 Николай Димитров Велчев придружител
4 Димитър Тошев Кирев Придружител
5 Станислав Първанов Андреев Придружител
6 Мирослав Желязков Тенев придружител
7 Галина Милиянова Стоянова Придружител
8 Динко Георгиев Канев Придружител
9 Александра Борянова Георгиева Придружител
10 Мариана Кръстева Кръстева-Стоянова Придружител
11 Димитар Златиев Златанов Придружител
12 Симеон Славов Кинтов Придружител