logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 18:09




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 30 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Дек 2016, 15:15       Заглавие:  WSXVIII 2017 – France
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 27 Юни 2006, 16:27
Мнения: 3912
Отново получихме 6 слота

Французите надскочиха себе си - цената на слот е 500 евро

Прилагам писмото от организаторите и Решението на УС по въпроса

Крайният срок за заплащане на слотовете е 07,01,2017

_________________
Краси Михтиев
ETAR IPSC
GP Excalibur, Armsan RS-S1, SLR-94


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Дек 2016, 18:41       Заглавие:  Re: WSXVIII 2017 – France
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 29 Юни 2006, 19:49
Мнения: 5427
Предлагам да махнем шапките.
Най-вероятно имаме всички поне по 7-9 от тези.
Така ще стане по нормална цифра:
500 евро по 1.95583 = 977.92лв
2 тениски по 35лв = 70лв (кажете ако са вдигнали цената или има да се плати за дозайн!)
Такса превод за цялата сума е около 45-60 евро = макс. на човек по 20лв
Тотал по този начин е около 1068лв., което е 130лв по-малко от цитираното в писмото!!!

И за да не звучи, че се циганя за някакви пикливи 130лв, ако аз ходя, таксата ми се поема от компанията, която ме подкрепя и имам късмета да плащат напоследък без да ми искат разбивка!

Но е малко тъпо на всяко състезание да си псуваме дизйна и материята на шапката.
Предлагам и нещо по-интелигентно: повече тениски, две са недостатъчно за лятно състезание в 4-дневен формат!

_________________
https://www.facebook.com/Alex-Koussev-I ... 120281732/
NOT A LUCKY ALPHA


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Дек 2016, 18:46       Заглавие:  Re: WSXVIII 2017 – France
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 29 Юни 2006, 19:49
Мнения: 5427
И всъщност по-горното е заявка за участие.
Благодаря предварително

_________________
https://www.facebook.com/Alex-Koussev-I ... 120281732/
NOT A LUCKY ALPHA


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Дек 2016, 01:48       Заглавие:  Re: WSXVIII 2017 – France
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 25 Дек 2010, 01:14
Мнения: 2045
Местоположение: София
Пишете ме и мен

_________________
---
Никола Пепелишев
NIKIP - НКПС "Динамик"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Дек 2016, 23:14       Заглавие:  Re: WSXVIII 2017 – France
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Сеп 2006, 21:39
Мнения: 4043
Местоположение: Shooting range Proshooter
Този път ще споделя мнението на Митко Мангъров безапелационно. За тия 3-4 хиляди лева мога да отида на далеч по-приятно място на почивка, пък и след толкова участия вече за себе си установих, че няма никакво значение дали ще съм 20-ти , 30-ти или 130-ти в класирането щом не съм поне в първата шестица. Така че, ако има желаещи , моят слот е свободен, този път ще пропусна. Не желая да ходя в Франция.

_________________
one shot, one kill!!!
Double shots, double A :)

Произвеждам гилзи от цели патрони, с цел оформяне на дупки в неупотребявани мишени
Методи Марков
ipsc-ronin.com


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Дек 2016, 17:38       Заглавие:  Re: WSXVIII 2017 – France
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 25 Дек 2010, 01:14
Мнения: 2045
Местоположение: София
+Кольо О'пъна

_________________
---
Никола Пепелишев
NIKIP - НКПС "Динамик"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Дек 2016, 06:43       Заглавие:  Re: WSXVIII 2017 – France
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 20 Мар 2012, 19:27
Мнения: 26
+1


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Дек 2016, 21:44       Заглавие:  Re: WSXVIII 2017 – France
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Юли 2007, 17:45
Мнения: 1402
Местоположение: Стара Загора
Официално се кандидатирам за ръководител на националния отбор по чл.4 ал.4 на Наредбата за участие на състезатели в чужбина. Моля и останалите кандидати да го направят :-)

_________________
Иван Стоев
СК Тракия Мастърс


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Дек 2016, 23:04       Заглавие:  Re: WSXVIII 2017 – France
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 29 Юни 2006, 19:49
Мнения: 5427
chernia написа:
Официално се кандидатирам за ръководител на националния отбор по чл.4 ал.4 на Наредбата за участие на състезатели в чужбина. Моля и останалите кандидати да го направят :-)


Ванка,
Поясни моля:
- чия наредба е това
- какво гласи чл. 4, ал. 4?

В тази на БФДС няма такова инфо, или имам доста стара версия...?!?

Мерси

_________________
https://www.facebook.com/Alex-Koussev-I ... 120281732/
NOT A LUCKY ALPHA


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 03 Яну 2017, 20:23       Заглавие:  Re: WSXVIII 2017 – France
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Фев 2010, 22:48
Мнения: 1045
Местоположение: Sofia
И аз си .. вече :confused: платих

_________________
Никола Топалов
СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 03 Яну 2017, 20:39       Заглавие:  Re: WSXVIII 2017 – France
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Фев 2010, 22:48
Мнения: 1045
Местоположение: Sofia
ааа .. аз шапка за стрелба си имам .. ако трябва ще си зашия БФДС емблема за мача .. но с тези тип бейзбол .... не играя .. сменете ми Х шапки за Фанелка по-добре , ще ми е от полза повече, че съм голямо прасе .. а и в Опън .. чукове ..пили ... фрези ))) и се цапам ))


chernia написа:
Официално се кандидатирам за ръководител на националния отбор ....
Това означава ли че ще ни водиш на вечеря и слагаш да си лягаме на време ако те изберем :DD ))
Само да вметна ... няма какво да се ръководи , защото всеки сам си е извадил $ от джоба, а относно добро поведение и представяне .. мисля че всеки е длъжен .. най-малкото от обща култура и добро възпитание. За да се работи в екип, отдавна не е задължително да има ръководител. ))
Ако някой изложи региона .. има ДК.

Ако искаш носиш знамето, това е друго PDT_Armataz_01_22, но по-добре май Пепелишев да го носи та да го виждат, неможе само Стара Загора да са знменосци )))

_________________
Никола Топалов
СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 03 Яну 2017, 22:15       Заглавие:  Re: WSXVIII 2017 – France
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
ако някой не разбира смисъла на екипа, без значение какво включва - тениска, шапка, панталон, и т.н.
е много тъжно и жално да се обеснява защо е нужно

това е екип показващ принадлежност!
който се предполага, че би трябвало с гордост да се носи от избраните да представляват клуб, федерация, държава на такъв форум

обаче тези неща .. няма как да се учат на едни големи години
това показва възпитание, култура .. та дори и класа

или както един приятел казва - ако си расъл в къща с ниски тавани .. нищо не може да се направи


ПП: темата ми е много горчива, но се убедих че е безнадеждна и нищо не може да се промени

изберете си поне един дизайн на шапка .. и го ползвайте на всички състезания и с всички екипи
поне на снимката няма да изглеждате като банда бай ганьовци

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 03 Яну 2017, 23:02       Заглавие:  Re: WSXVIII 2017 – France
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Фев 2010, 22:48
Мнения: 1045
Местоположение: Sofia
Ivo III написа:
ако някой не разбира смисъла на екипа, без значение какво включва - тениска, шапка, панталон, и т.н.
е много тъжно и жално да се обеснява защо е нужно

Ivo III написа:
това показва възпитание, култура .. та дори и класа
, ако ми намекваш че съм некултурен и невъзпитан .. немога да се съглася с теб ))) все пак работата ми е свързана с хора и то предимнно от класа, а доста от тях са с големи възможности. :DD
И да ти поясня , за Снимката .. да съгласен съм с теб , даже за португалия си купих панталон за една кофа $ и от тогава не съм го носил ! за да спазя етикета .. и пак в португалия .. всички ми взеха фанелките .. но никой шапката .. която носих да подарявам и накрая се прибрах по шапка )) Относно стрелковия ден, ако те накарам да стреляш цял ден с комбинизон (заради етикета) а пък ти си си платил всичко ( даже и комбинизона) и ти е супер дискомфортно .. то по-добре да ви почерпя с парите и не се занимавам.
Т.е. с тези шапки на мен лично ми гръмва главата, и не обират потта добре , козирката на челото ми изпотява очилата докато стрелям и т.н. Турнира е 5 дена и е Август .. фанелки ли да пера пистолет ли да чистя и да почивам ?
Една бърза проверка в гоогъл http://designeng.info/reklamni-shapki.php 20 шапки по 2.55лв за бройка или 51 лв за 20 шапки.
На видеото от Москва , което Краси пусна .. с какво е младежа със шапка или фанелка ?
Нека ги направим за 50 и ще има повече фанелки , от които имаме нужда .. не ме карай да се чуствам виновен че си плащам.
И по този начин всичко ще е ок , има шапки за 2лв. за подаръци и откриване и имаме повече фанелки от които ще имаме нужда.
Относно дизайн, цветове и т.н. нямам проблеми , каквото кажете.

_________________
Никола Топалов
СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Яну 2017, 15:08       Заглавие:  Re: WSXVIII 2017 – France
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Апр 2007, 09:30
Мнения: 5586
Местоположение: Sofia
Знамесоцът винаги получава ДК на мача, така че тва не е голяма екстра. Иначе ръководителят на делегацията винаги е задължен да почерпи за своя сметка.

_________________
Cocked and Locked, Ready to Rock! - MRSMITH
Светослав Костадинов, Динамик Армс

T-Class
ΜOΛΩΝ ΛΑΒΕ


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Яну 2017, 12:59       Заглавие:  Re: WSXVIII 2017 – France
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 21 Фев 2016, 17:55
Мнения: 55
Емил Димитров
Утре превеждам таксата

_________________
Емил Димитров
Председател Секция Динамична Стрелба
СК Левски-Любители
CZ75 SP-01 SHADOW
GLOCK 17 GEN4
PARA ORDNANCE P 18-9


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 30 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot], thingol и 51 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer