logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 22:06




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 16 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Юли 2018, 22:15       Заглавие:  Re: Детски отбор на БФДС на Световното по еърсофт
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Сеп 2006, 21:39
Мнения: 4043
Местоположение: Shooting range Proshooter
Kormoran написа:
Бронзовите медали са факт и айде някой с топки да ми обясни какъв съм че нещо не ви разбирам .

Калояне, съвсем добронамерено - оправи си отношението и езика към БФДС. Това, че всички проявяват търпение и разбиране заради факта че имаш няколко деца в клубът ти, няма да продължава вечно.
"Заработил" си медали - израза е меко казано неподходящ. Децата са си ги спечелили, въпреки, че които и да беше отишъл щеше да ги спечели при 3 от 3 отбора, така че дай го малко по-кротко, спокойно и скромно.
Разбрахме, че "не ти пука" дали ще си в тая Федерация, но да ти кажа - и в Еърсофт федерацията не горят от желание да си им член, дори напротив.
Мисля, че дължиш извинение на УС на БФДС и респективно към всички нас за тона и езикът си, защото НИЕ клубовете сме избрали този УС и той е част от НАС.

_________________
one shot, one kill!!!
Double shots, double A :)

Произвеждам гилзи от цели патрони, с цел оформяне на дупки в неупотребявани мишени
Методи Марков
ipsc-ronin.com


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 16 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: andrei p226 R, Google [Bot] и 44 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer