logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 13:22




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 105 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Сеп 2018, 07:35       Заглавие:  Re: ДЪРЖАВЕН ШАМПИОНАТ карабина 29-30.09.2018
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Сеп 2006, 21:39
Мнения: 4043
Местоположение: Shooting range Proshooter
Скуадове за събота!


Прикачени файлове:
29.09.2018.pdf [43.07 KiB]
369 пъти

_________________
one shot, one kill!!!
Double shots, double A :)

Произвеждам гилзи от цели патрони, с цел оформяне на дупки в неупотребявани мишени
Методи Марков
ipsc-ronin.com
 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Сеп 2018, 08:47       Заглавие:  Re: ДЪРЖАВЕН ШАМПИОНАТ карабина 29-30.09.2018
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Сеп 2017, 07:47
Мнения: 970
Местоположение: София
Нека да изясним ГЪН-ЧЕКА, както обикновено ли започва - 8.30?

_________________
Политкоректност е въздържането от назоваванто на нещата с истинските им имена.

Забраната да говориш, да назоваваш нещата с истинските им имена, освен че е подтикване към лицемерие, е на практика и отнемане на една от основните ни свободи.


Иван Минчев НКПС "Динамик"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Сеп 2018, 11:24       Заглавие:  Re: ДЪРЖАВЕН ШАМПИОНАТ карабина 29-30.09.2018
 
Автоматчик
Автоматчик
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Авг 2006, 09:56
Мнения: 82
Здравейте,казвам се Николай Скипарнов.Председател съм на СК,,АРГУС'' и не съм писал от години.Мина ми времето ,когато исках да съм на всяка манджа.......Мислех и сега да си трая ,но тъй и тъй стана дума.Относно сцените и техния дизайн.Наясно съм ,че организацията и логистиката на едно състезание е нещо много натоварващо,наясно съм и ,че всеки прави сцените по негов образ и подобие(и аз не съм по-хубав),наясно съм и че има момчета,които влагат много в спорта(средства ,време и т.н.) и искат да вървят напред и да станат шампиони.Хвала им...те са еталон за другите и дърпат спорта напред.И някъде там ,в стремежа към медала,към високия левъл,се губи удоволствието от спорта и хобито.Там се родиха кавгите,псувните,заяжданията,нацупените физиономии и даже шамарите и спуканите гуми.Тези ,които са с амбиции са малцинство все още...останалите са за кеф.Сцените правят състезанието(и кебапчетата ,разбира се).Всеки път бия 300 км. и на обратно плюс още 15 ч0века и повече от нашия клуб,за да се насладим на уикенд с любимото ни занимание и когато видя сцени ,чието единствено предназначение е да отсее сеното от плявата,се сговням.Да,от плявата съм,познавам се добре,нямам и проблем с егото,но като гледам в тая категория са и 80% от нас.За 3 ниво -ОК,нека да се с по голяма сложност сцените(да не се излагаме пред чужденците,ма като ги гледам и те са от нашата черга),но на домашни мачове...мамка му.Как посетихме маса курсове за високо майсторство,тактикул,адвансет и пр.,па не се сетихме да идем на един по стейдж дизайн.Да не са сцените отпреди 2 години,да са разнообразни ,да не са симетрични,да имат опции за решаване(напоследък даже няма 2 варианта ,че да избера по-тъпия) ,да носят удоволстието на състезанието с другия и със себе си ,а не огорчението от това,че не си даже на левъла да покриеш сцената на 100%.(панички на майка си в кътния....групираност на оръжието....че повечето няма да могат да ги видят тия панички(па като падне една мъгла и тия с орловия поглед ще ги питам)..махала с панички,махала на 80 метра....що за изкилиферчено разбиране за нещата,що за липса на усещане.Гледам сцени в интернет,на които стрелят и световни шампиони ....приказка...и ми става хем тъжно ,хем готино.Хората се бъзикат,закачат се,забавляват се и състезанието им носи радост
Стрелям ИПСЦ отпреди да има федерация.Винаги съм правил и невъзможното ,за да присъствам на състезания,но сега заявявам,че няма да платя такса за състезание,преди да съм видял сцените,независимо от неустойките ,за да преценя ,дали си заслужава да бия толкова път от Варна.Не ангажирам никого с моето мнение(въпреки,че АРГУС е в по-голямата си част са на същото),не искам да оставате с впечатление ,че се мъча да извивам ръце.Не искам и да обидя никого,Просто така чувствам нещата.Алелуя.Край на проповедта.Искрано ваш...
Н.Скипарнов

_________________
Николай Скипарнов СК,,АРГУС''-Варна
бърз,скоклив и агресивен
speed is fine,accuracy is final


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Сеп 2018, 18:09       Заглавие:  Re: ДЪРЖАВЕН ШАМПИОНАТ карабина 29-30.09.2018
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Май 2008, 17:21
Мнения: 505
Здрасти Мето, нещо не се виждам в складовете за събота. 4 страница 4 отгоре на долу.

_________________
Златомир Милчев Миланов

Клуб BULLET;ZAJECAR

SHOOTING TEAM TANFOGLIO BG

http://WWW.BULLET-ZONE.COM


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Сеп 2018, 05:30       Заглавие:  Re: ДЪРЖАВЕН ШАМПИОНАТ карабина 29-30.09.2018
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Сеп 2006, 21:39
Мнения: 4043
Местоположение: Shooting range Proshooter
Сцените, такива , каквито са!
Да не забравяме че състезанието е Левъл 2, а не Левъл 3. Няма изискване да ги има или не сцените предварително. Все пак ги има.
До последния момент не се знаеше къде ще е райфъла, но поради съвпадението на това с друго на Т-Клас от Црънча отказаха.
Стейдж дизайна - никой не е върнат с предложение за това.
Кусев вече го направи веднъж, получи се добре.
Не се натискам да правя големи райфъли, защото е адски измъчено на този рейндж, и ако сме ги правили е било просто за удоволствие.
Явно бързо се забравя времето , когато се правеше по едно в годината и всички бяха доволни .......
Както и да е .... всичко казано ще бъде взето предвид за следващата година. Не очаквайте чудеса, но ще пробваме различен подход към нещата.


Прикачени файлове:
Stages BG National Rifle 2018.pdf [309.84 KiB]
516 пъти

_________________
one shot, one kill!!!
Double shots, double A :)

Произвеждам гилзи от цели патрони, с цел оформяне на дупки в неупотребявани мишени
Методи Марков
ipsc-ronin.com
 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Сеп 2018, 07:01       Заглавие:  Re: ДЪРЖАВЕН ШАМПИОНАТ карабина 29-30.09.2018
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Сеп 2006, 21:39
Мнения: 4043
Местоположение: Shooting range Proshooter
Скуадовете за неделя.
Димитър Джелебов не го намирам в картотеката и за това не е в скуадинга!
За последен път се хващам на такова хоро.
Платили такси без регистрация, регистрирали се, но не платили, платили - но не посочили в кой ден ще стрелят и не се регистрирали и т.н. и т.н. ..... трябва да гадая .


Прикачени файлове:
SQ 30.09.2018.pdf [42.38 KiB]
371 пъти

_________________
one shot, one kill!!!
Double shots, double A :)

Произвеждам гилзи от цели патрони, с цел оформяне на дупки в неупотребявани мишени
Методи Марков
ipsc-ronin.com
 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Сеп 2018, 07:29       Заглавие:  Re: ДЪРЖАВЕН ШАМПИОНАТ карабина 29-30.09.2018
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Юни 2006, 21:54
Мнения: 5259
Местоположение: София
При регистрацията генерирайте контролен код. При плащането, изисквайте контролния код, написан в платежното. Предвид броя на участниците, контролния код може да е 3 цифрен, плюс още една цифра за верификация.

_________________
Merum est imperium habere gladii potestatem facinorosos homines
Георги, CK Динамик-Армс


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Сеп 2018, 07:50       Заглавие:  Re: ДЪРЖАВЕН ШАМПИОНАТ карабина 29-30.09.2018
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 25 Фев 2015, 13:38
Мнения: 413
Методи,
Христо Даскалов и Добромир Даскалов от Арес липсват в скуадинга за 30.09. И двамата имат регистрация и платена такса.

_________________
Антон Шукеров
СК "Арес" Пловдив
ВСК "Десант 68"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Сеп 2018, 08:24       Заглавие:  Re: ДЪРЖАВЕН ШАМПИОНАТ карабина 29-30.09.2018
 
Автоматчик
Автоматчик
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Авг 2006, 09:56
Мнения: 82
Мето,Радослав Радев и Мартин Колев от,,Аргус" са регистрирани за 30 .09,а ги няма в скуадинга.Това са хората ,за които говорихме предната неделя.

_________________
Николай Скипарнов СК,,АРГУС''-Варна
бърз,скоклив и агресивен
speed is fine,accuracy is final


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Сеп 2018, 19:07       Заглавие:  Re: ДЪРЖАВЕН ШАМПИОНАТ карабина 29-30.09.2018
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Сеп 2006, 21:39
Мнения: 4043
Местоположение: Shooting range Proshooter
С Даскалови проблема се изясни! Проблем при банковия превод, добавени са в скуад 3 за 30.09
Николай, обади ми се, защото не си спомням какво говорихме, съжалявам, но доста нещо ми мина през последните дни. Или пък Стефан да ми звънне. :oops:

_________________
one shot, one kill!!!
Double shots, double A :)

Произвеждам гилзи от цели патрони, с цел оформяне на дупки в неупотребявани мишени
Методи Марков
ipsc-ronin.com


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Сеп 2018, 17:13       Заглавие:  Re: ДЪРЖАВЕН ШАМПИОНАТ карабина 29-30.09.2018
 
Автоматчик
Автоматчик
Аватар
Offline

Регистриран на: 24 Юли 2017, 21:30
Мнения: 67
Привет ,
верификация за деня 29.09.2018 .

При неточност, моля свържете се с Методи или ми пишете .


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Сеп 2018, 21:15       Заглавие:  Re: ДЪРЖАВЕН ШАМПИОНАТ карабина 29-30.09.2018
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5468
Аз, Михи и Дончо Дончев от Етър нямаме сцена 7 във верификацията

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Сеп 2018, 22:01       Заглавие:  Re: ДЪРЖАВЕН ШАМПИОНАТ карабина 29-30.09.2018
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 25 Дек 2010, 01:14
Мнения: 2045
Местоположение: София
JDredd написа:
Аз, Михи и Дончо Дончев от Етър нямаме сцена 7 във верификацията


ти освен това имаш и 10 алфи на сцена с 8 :))

_________________
---
Никола Пепелишев
NIKIP - НКПС "Динамик"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Сеп 2018, 22:15       Заглавие:  Re: ДЪРЖАВЕН ШАМПИОНАТ карабина 29-30.09.2018
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Апр 2015, 20:22
Мнения: 1021
Мартин Марков и Велизар Маринов нямат сцена 7 и на Велизар сцена 1 е с 10 алфи при възможни 8.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

_________________
Човек се учи докато е прост!
"Unus consiliis, alter praestantior armis"
Велизар
ССК Борис Дрангов - https://www.facebook.com/b.drangov/
Български крепости - https://www.facebook.com/Bgfortresses330/
СК Спортико - https://www.facebook.com/sc.sportico/


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Сеп 2018, 23:52       Заглавие:  Re: ДЪРЖАВЕН ШАМПИОНАТ карабина 29-30.09.2018
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Сеп 2006, 21:39
Мнения: 4043
Местоположение: Shooting range Proshooter
Тайминг и скуадинг за 30.09


Прикачени файлове:
Timing.pdf [79.53 KiB]
291 пъти
SQ 30.09.2018.pdf [41.91 KiB]
278 пъти

_________________
one shot, one kill!!!
Double shots, double A :)

Произвеждам гилзи от цели патрони, с цел оформяне на дупки в неупотребявани мишени
Методи Марков
ipsc-ronin.com
 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 105 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bratishka и 49 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer