logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 16:48




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 44 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Фев 2019, 22:55       Заглавие:  Re: Liberation Open 2019 - LIII
 
Картечар
Картечар
Аватар
Offline

Регистриран на: 08 Юли 2009, 10:40
Мнения: 129
Местоположение: Sofia, BG
MolonLabe написа:
ето поуките от тези сцени:


Вальо, най добре би било да си носиш ремъче за чантата ;)

Но един предвидлив stage designer би сложил в ръчната чанта сак:
Прикачени файлове:
heat0.jpg

И при старт сигнала - отваряш, вадиш сака, пъхаш ръчната в сака и...
Прикачени файлове:
heat1.jpg


:tu: :tu: :tu:

:tu:

_________________
Fire Your Guns! AC/DC
Valentin Loupov, SC Dynamic Arms
H&K USP 9x19, CZ-75 SP01 Shadow, DA-SASR-10, Colt Competition CRP-18


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Фев 2019, 16:59       Заглавие:  Re: Liberation Open 2019 - LIII
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 26 Юни 2018, 16:24
Мнения: 48
По време на състезанието, състезатели могат да следят резултатите си чрез приложението WhiteOut. Приложението BlackOut се ползва от RO-тата за въвеждане на резултатите.


Прикачени файлове:
tutorial_BG.pdf [717.21 KiB]
387 пъти
 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Мар 2019, 11:02       Заглавие:  Re: Liberation Open 2019 - LIII
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 29 Юни 2006, 19:49
Мнения: 5427
Предлагат се 1 или 2 места в кола за неделя сутрин, с връщане в след закриване на Мача!
Или съответно се търсят две места :-)

_________________
https://www.facebook.com/Alex-Koussev-I ... 120281732/
NOT A LUCKY ALPHA


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Мар 2019, 21:31       Заглавие:  Re: Liberation Open 2019 - LIII
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Сеп 2017, 07:47
Мнения: 970
Местоположение: София
Здравейте, леко съм смутен и значително объркан...

Ето го поводът:
http://www.makeready.info/match_results/liberation-open-2018-01-03-2019/?mode=verifications
Сигурно има обяснение, което най-вероятно е, че съм новак в спорта и някои моменти от състезанието не са ми ясни...
Вероятно се е играл премач? http://www.makeready.info/matches_results/liberation-open-2018-01-03-2019

Но за датата съм сигурен!!!
Днес е 1ви Март!
2ри и 3ти не са настъпили или преживявам Матрицата???
http://www.makeready.info/match_results/liberation-open-2018-01-03-2019/?mode=overall



Е, сигурно някой ще го обясни...
Честито на призьорите :tu:

_________________
Политкоректност е въздържането от назоваванто на нещата с истинските им имена.

Забраната да говориш, да назоваваш нещата с истинските им имена, освен че е подтикване към лицемерие, е на практика и отнемане на една от основните ни свободи.


Иван Минчев НКПС "Динамик"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Мар 2019, 00:24       Заглавие:  Re: Liberation Open 2019 - LIII
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 29 Юни 2006, 19:49
Мнения: 5427
Имаше пре-мач само за официални лица и организатори

_________________
https://www.facebook.com/Alex-Koussev-I ... 120281732/
NOT A LUCKY ALPHA


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Мар 2019, 18:15       Заглавие:  Re: Liberation Open 2019 - LIII
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2644
Днес присъствах като зрител.
Има някои неща за изглаждане,но най-приятно впечатление ми направиха сцените с тяхната подредба. Качествено изглеждащи паравани и съоръжения.И не на последно място липсата на висене по сцените.
Скуад от трима завърши 12те сцени за 2 часа и 45 минути!!!!!!!!!
Явно скъпия вариант в стреляне на полуден ще ни спести смачкването от висене на сцена.
Има светлина в тунела. :)

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Мар 2019, 18:19       Заглавие:  Re: Liberation Open 2019 - LIII
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Аватар
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2014, 16:02
Мнения: 20
Много ми хареса формата на състезанието. Много динамични, интересни и добре комбинирани сцени. Чудесно съдийстване и работа на хелпърите.
Аз съм очарована от това състезание.
Поздравления на организаторите!

_________________
Деница Генчева
СK „Левски“


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 03 Мар 2019, 08:18       Заглавие:  Re: Liberation Open 2019 - LIII
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Сеп 2017, 07:47
Мнения: 970
Местоположение: София
kouzi написа:
Имаше пре-мач само за официални лица и организатори

10х Алекс, разсея фобиите ми :tu:

ti6kata написа:
Днес присъствах като зрител.
Има някои неща за изглаждане,но най-приятно впечатление ми направиха сцените с тяхната подредба. Качествено изглеждащи паравани и съоръжения.И не на последно място липсата на висене по сцените. Скуад от трима завърши 12те сцени за 2 часа и 45 минути!!!!!!!!!
Явно скъпия вариант в стреляне на полуден ще ни спести смачкването от висене на сцена.
Има светлина в тунела. :)

+1 Също така и белите APSC мишени са по предсказуеми като резултати :tu:

denito написа:
Много ми хареса формата на състезанието. Много динамични, интересни и добре комбинирани сцени. Чудесно съдийстване и работа на хелпърите.
Аз съм очарована от това състезание. Поздравления на организаторите!

+1 Да, новаторски тайминг и много добре организирана проява, :tu:

_________________
Политкоректност е въздържането от назоваванто на нещата с истинските им имена.

Забраната да говориш, да назоваваш нещата с истинските им имена, освен че е подтикване към лицемерие, е на практика и отнемане на една от основните ни свободи.


Иван Минчев НКПС "Динамик"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 03 Мар 2019, 17:27       Заглавие:  Re: Liberation Open 2019 - LIII
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Май 2008, 20:19
Мнения: 519
Местоположение: Pleven
По отношение на тайминга и организацията мога да кажа, че за мен беше безупречна. Съвета ми към стейдж дизайнерите е да покриват мишените на сцените който не се стрелят, както да слагат на параваните които бяха от черна тънка мрежа например дък тейп на кръст за да може да се намират лесно местата за стреляне и объркват допълнително състезателите. Сцените не бяха динамични, а по-скоро "метални". Тоест нямаше много бягане и ускорение. Няма лошо, нека има такива сцени, но можеше да се редуват.
Може би са само мой пожелания.
И последно; Сравнявайки си резултатите с класирането в дивизия Опън с Милен Дамянов (времена и попадения) той не само трябва да е по-напред от мен в класирането,а трябва и да е първи с 100%. - гледайки резултата на първия. Няма лошо, де тоя късмет на всеки , ама колегата го познаваме.

П. С. : Къде може да намерим снимки от събитието? Видяхме фотографи с по - големи обективи от нашите оръжия да снимат. Изображение

Изпратено от моят SM-G930V с помощта на Tapatalk

_________________
Венцислав Б.Богданов
www.9mm.dir.bg


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 03 Мар 2019, 20:31       Заглавие:  Re: Liberation Open 2019 - LIII
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 26 Юни 2018, 16:24
Мнения: 48
9mm написа:
И последно; Сравнявайки си резултатите с класирането в дивизия Опън с Милен Дамянов (времена и попадения) той не само трябва да е по-напред от мен в класирането,а трябва и да е първи с 100%. - гледайки резултата на първия. Няма лошо, де тоя късмет на всеки , ама колегата го познаваме.


За жалост Милен не успя да участва в състезанието поради здравословни проблеми. "От неговото име" стреляше още веднъж Мирослав Заплетал - просто за сравнение на резултатите си от вчера.

9mm написа:
П. С. : Къде може да намерим снимки от събитието? Видяхме фотографи с по - големи обективи от нашите оръжия да снимат.


Снимки от събитието ще бъдат скоро качени на facebook страницата на 360 Shooting & Training Center.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 03 Мар 2019, 20:34       Заглавие:  Re: Liberation Open 2019 - LIII
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 26 Юни 2018, 16:24
Мнения: 48
Линк към Overall

http://www.makeready.info/match_results ... de=overall


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Мар 2019, 19:20       Заглавие:  Re: Liberation Open 2019 - LIII
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 29 Юни 2006, 19:49
Мнения: 5427
Благодарност на организатори, съдии, хелпъри и колеги състезатели.
Без две мнения по темата, това е от най-добрите стрелкови събития на Балканите!
Ако е вярно, че ползването на Мейк Реди струва само 1€ на състезател, вярвам че ползите са ужасно повече от това евро!

Радвам се, че комбинирането на Сцени по никакъв начин не водеше до дежавю, което доказва че можем да правим и по-големи състезания без да имаме 99 бъбрека!

Форматът половин ден се оказа доста ненатоварващ за стрелеца, но изисква добро планиране на лентоване, чистене пълнители, пресмятане на тактика за следв. сцена и др.

Препоръчвам смелото поставяне на банери (Кривицки къде си?!) и плакати с голи....мадами по параваните с цел по-добро ориентиране и намаляване на евентуална грешка и стрелба през тях!
Бих препоръчал и малко повече хард-кавъри и ноу-шуути, както и активиращи се мишени!

Екипът на 360 е супер!

_________________
https://www.facebook.com/Alex-Koussev-I ... 120281732/
NOT A LUCKY ALPHA


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Мар 2019, 06:02       Заглавие:  Re: Liberation Open 2019 - LIII
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 25 Юни 2015, 18:02
Мнения: 17
Отлично организирано и проведено състезание, благодарности за положеният труд от организатори, RO, хелпъри и състезатели !!! Радвам се, че успях да участвам в това първо за сезона L3 защото емоцията от изстрелването на 12 сцени за около два и половина часа е много зареждаща с положителна енергия след зимното прекъсване :-) Ще чакам с нетърпение следващото L3 на 14.04 :armed:

_________________
Милен Костадинов
СК 9мм Плевен


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Мар 2019, 09:48       Заглавие:  Re: Liberation Open 2019 - LIII
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Сеп 2017, 07:47
Мнения: 970
Местоположение: София
И в очакване на многото, моите 2 снимки:
Прикачени файлове:
cerem0.jpg
cerem0.jpg [ 1.6 MiB | Прегледано 6864 пъти ]

Прикачени файлове:
ceremoniqta.jpg
ceremoniqta.jpg [ 1.36 MiB | Прегледано 6864 пъти ]

_________________
Политкоректност е въздържането от назоваванто на нещата с истинските им имена.

Забраната да говориш, да назоваваш нещата с истинските им имена, освен че е подтикване към лицемерие, е на практика и отнемане на една от основните ни свободи.


Иван Минчев НКПС "Динамик"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 44 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 62 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer