logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 20:49




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 13 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Май 2019, 15:05       Заглавие:  Делта Къп 2019 Белград
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 29 Юни 2006, 19:49
Мнения: 5427
Колеги,

Генералната репетиция за Европейското наближава с крайна дата за плащане 1ви юни!

http://www.ipscdelta.rs/en/match-info.html

В случай, че не съм единственият не платил, предлагам да се съберем за един групов превод/кеш/на ръка и др.

_________________
https://www.facebook.com/Alex-Koussev-I ... 120281732/
NOT A LUCKY ALPHA


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Май 2019, 06:17       Заглавие:  Re: Делта Къп 2019 Белград
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Сеп 2006, 21:39
Мнения: 4043
Местоположение: Shooting range Proshooter
Е как да стане?

_________________
one shot, one kill!!!
Double shots, double A :)

Произвеждам гилзи от цели патрони, с цел оформяне на дупки в неупотребявани мишени
Методи Марков
ipsc-ronin.com


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Май 2019, 18:47       Заглавие:  Re: Делта Къп 2019 Белград
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 29 Юни 2006, 19:49
Мнения: 5427
Метооо! :-)
Аз вече това съм го задал като питане!
Ти спомена някакви алтернативни системи за превод.

_________________
https://www.facebook.com/Alex-Koussev-I ... 120281732/
NOT A LUCKY ALPHA


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Май 2019, 22:29       Заглавие:  Re: Делта Къп 2019 Белград
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 23 Юни 2008, 12:51
Мнения: 568
Местоположение: Пловдив
И аз може да се включа към това групово плащане. :D

_________________
Георги Томов - СК "Седемте хълма"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Юли 2019, 17:41       Заглавие:  Re: Делта Къп 2019 Белград
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Дек 2007, 20:51
Мнения: 1303
Честит златен медал на Александър Кусев!
Едно голямо браво и респект!
Честито и на другия медалист - Артьом!
Останалите в дивизията (Production Optics) също с много силно участие и добро класиране, браво!
Сериозен отбор се очертава за еропейското, направо нямам търпение :D

_________________
Победата отива при играча, който греши предпоследен.

Let Your Game Speak.

Пламен Костадинов
IPSC Alias - PLAMENTI


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Юли 2019, 15:01       Заглавие:  Re: Делта Къп 2019 Белград
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 29 Юни 2006, 19:49
Мнения: 5427
Голям екип!


Прикачени файлове:
6FDE225A-FC91-47B8-8A24-7CF92CBB40D8.jpeg
6FDE225A-FC91-47B8-8A24-7CF92CBB40D8.jpeg [ 1.85 MiB | Прегледано 8150 пъти ]

_________________
https://www.facebook.com/Alex-Koussev-I ... 120281732/
NOT A LUCKY ALPHA
 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Юли 2019, 20:36       Заглавие:  Re: Делта Къп 2019 Белград
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 21 Фев 2016, 17:55
Мнения: 55
Мачът беше доста нетрадиционен и поне според мен леко граничещ с правилата на IPSC. Определено предоставяше предизвикателство, но за съжаление само едно. Нямаше значение колко бързо си минал 95% от сцената и колко прецизно си стрелял. Всичко се решаваше от въпросното и единствено предизвикателство, а имено: 12 сцени от 20 включваха мики-маус махала с по един или два плейта на дистанция м/у 15-20м. и с на моменти непридвидима скорост и треактория, които успяха да препънат доста сериозни стрелци. Реално цялостното представяне на стрелците, зависеше от това, колко бързо ще се справят с мики-мауса, което понякога се отразява пагобно във времето на иначе добре мината сцена. За мен не е ОК от един елемент, насаден на 12 сцени да ти зависи целия мач. За сравнение на световното 2017 от 30 сцени имаше само една с въпросния мики-маус. Лично аз съм доволен от това, което показах и благодаря на Любиша за 12-те сцени, които ме научиха да стрелям мики-маус.
Поздравления за Кусев и Артьом, които отново бяха на топ ниво!

_________________
Емил Димитров
Председател Секция Динамична Стрелба
СК Левски-Любители
CZ75 SP-01 SHADOW
GLOCK 17 GEN4
PARA ORDNANCE P 18-9


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Юли 2019, 09:14       Заглавие:  Re: Делта Къп 2019 Белград
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 20 Ное 2015, 00:07
Мнения: 28
:tu: Много точно казано, Емо. Но като гледах под един навес приготвени още 10 микимауса с по 3 плейта, мисля, че на Европейското ще ги срещаме отново и отново. :confused:
Поздравления за Сашо и Артьом, както и за целия отбор в продукшън оптикс, включително теб и Злати!

_________________
Борислав Сариев
СК "Семпер прими" - Бургас


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Юли 2019, 09:38       Заглавие:  Re: Делта Къп 2019 Белград
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 21 Фев 2016, 17:55
Мнения: 55
От това, което чух от хора запознати с организацията на Еврото, проблема е видян и на Европейското ще има мики-маус на максимум от 1 до 3 сцени, и то може би само единични.
Дано да е така и да се радваме на по-голямо разнообразие от подвижни механизми и стрелкови предизвикателства. Все пак е Европейско и Л4, никой не очаква да е лесно.

_________________
Емил Димитров
Председател Секция Динамична Стрелба
СК Левски-Любители
CZ75 SP-01 SHADOW
GLOCK 17 GEN4
PARA ORDNANCE P 18-9


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Юли 2019, 12:36       Заглавие:  Re: Делта Къп 2019 Белград
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 25 Дек 2010, 01:14
Мнения: 2045
Местоположение: София
Mи .. домакините са се постарали да осигурят подходящи тренировъчни условия на тези за Европейското, които са си платили ... сега и тези, които не ги бяха стреляли знаят какво е :)

_________________
---
Никола Пепелишев
NIKIP - НКПС "Динамик"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Юли 2019, 13:01       Заглавие:  Re: Делта Къп 2019 Белград
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 21 Фев 2016, 17:55
Мнения: 55
Да, за тренировка мача беше перфектен и аз лично съм доволен. Според мен всеки, който ще ходи на Европейското задължително трябваше да го стреля, но си мисля, че можеше да включат и други елементи, които ще ги има за да ги по тренираме и тях :-)

_________________
Емил Димитров
Председател Секция Динамична Стрелба
СК Левски-Любители
CZ75 SP-01 SHADOW
GLOCK 17 GEN4
PARA ORDNANCE P 18-9


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Юли 2019, 23:19       Заглавие:  Re: Делта Къп 2019 Белград
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Сеп 2006, 21:39
Мнения: 4043
Местоположение: Shooting range Proshooter
От всичките Делти да съм пропуснал 2-3.
Тази беше най-слабо организираната, с най-скучните и еднообразни сцени в стил-стейдж дизайн Любиша : тръгнеш,спреш, стреляш - тръгнеш, спреш, стреляш ..... и те така!
15 мики-мауса общо за 20 стейджа са прекалени, като върхът беше 2 бр. двойни на дълъг стейдж.
Никакви стейдж брифинги по сцените - пълна неизвестност изобщо за сцените, какво, колко, къде ...... отиваш и гадаеш.
По едно време взехме да си броим патроните, като на фронта, дали ще ни стигнат и кой колко има, че да помага на които му свършат - заради скапаните мики-мауси.
В петък на премача, още строяха сцени в 17.30.
В събота обявиха първи изстрел в 7.30 и ние, и всички останали се изтъпанихме на стрелбището в 7.00, като за капак РО дойдоха в 8.00 ............
Скуадове по 6-7 човека и скуадове по 15 - никакъв тайминг и за това в събота свършихме в 18.30 за 12 сцени.
Калпави съдийски отсъждания , в сравнение с които нашите са нищо.
20 сцени само кондишън 1, един стейдж със силна ръка и то като за начинаещи и "демократични" старт позиции - anywhere. Нищо разнообразно и предизвикателно.
За мен положителното беше , да видя как им работи електронното отчитане. Работи добре , ако има мрежа, и ако РО не са раздали Wi-Fi паролата на половината стрелци и приятели, та се бъгваше мрежата и не можеше да отчита.
Основното - при това отчитане, не слагате пин кода, ако не сте на 100% съгласни с РО. Понеже бързат , лепят мишените преди да са ви ги показали, а искат да се "подпишете".
Обяснения от рода, после ще корегираме са лъжа - нищо не корегират, защото няма верификация.
Един такъм мис - непоказан и едно лъжливо отсъждане от РО ми костват медал при сениорите. Ама ... ще видим видеото и ако си прав ще корегираме утре - не става, лъжат иначе им блокира системата, ако се запънеш. Трябва да ти дадът ришут или оставаш без резултат, което пак няма как да стане.
Верификация няма, така че вкараш ли си пина - мача е свирен.
Системата е добра за отчитане, почвам да търся евтини и надеждни таблети, с допълнителни външни батерии.
ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ на всички от нашия скуад от Спартак и Данчо Терзиев, за прекрасното настроение по време на всичките дни в Белград.

_________________
one shot, one kill!!!
Double shots, double A :)

Произвеждам гилзи от цели патрони, с цел оформяне на дупки в неупотребявани мишени
Методи Марков
ipsc-ronin.com


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 03 Авг 2019, 07:32       Заглавие:  Re: Делта Къп 2019 Белград
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Сеп 2017, 07:47
Мнения: 970
Местоположение: София
hitman47 написа:
От всичките Делти да съм пропуснал 2-3.
...Калпави съдийски отсъждания , в сравнение с които нашите са нищо....
...Обяснения от рода, после ще корегираме са лъжа - нищо не корегират, защото няма верификация... Ама ... ще видим видеото и ако си прав ще корегираме утре - не става, лъжат иначе им блокира системата, ако се запънеш. Трябва да ти дадът ришут или оставаш без резултат, което пак няма как да стане. Верификация няма, така че вкараш ли си пина - мача е свирен...


Съгласен съм с теб Мето, но явно има моменти и съдииски решения,
над които трябва да се извисяваме, иначе много гуми ще загубят въздуха си :danger: :danger: :danger:

_________________
Политкоректност е въздържането от назоваванто на нещата с истинските им имена.

Забраната да говориш, да назоваваш нещата с истинските им имена, освен че е подтикване към лицемерие, е на практика и отнемане на една от основните ни свободи.


Иван Минчев НКПС "Динамик"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 13 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 51 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer