logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 12:49




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 23 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Ное 2019, 18:26       Заглавие:  Re: CerakoteBG Open lvl. 3 IPSC Match
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Май 2008, 20:19
Мнения: 519
Местоположение: Pleven
"А при евентуални технически проблеми с оръжието - нека помним - никой не е застрахован и да ги посрещаме с разбиране, а не да се цупим "(MalonLabe).

Предполагам, че това беше по мой адрес. Кое от написаното от мен не отговаря на истината и къде споменах в него за технически проблем?
Вероятно на следващия ден се е спазвал тайминг и е имало ред , но за прословутия скуад 2 нещата не бяха ОК. Дайте да не продължаваме в тази посока и да не разваляме усещането на хората за събитието за които всичко е било нормално.
Благодарности за съдията (не му знам името) който успя да ни изтърпи както и на другия колега (него пък имам много да го черпя за една друга работа) който се нави да се отцепим за последните 4 сцени за да свършим 18ч.


Изпратено от моят SM-G930V с помощта на Tapatalk

_________________
Венцислав Б.Богданов
www.9mm.dir.bg


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Ное 2019, 19:39       Заглавие:  Re: CerakoteBG Open lvl. 3 IPSC Match
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Сеп 2017, 07:47
Мнения: 970
Местоположение: София
9mm написа:
"А при евентуални технически проблеми с оръжието - нека помним - никой не е застрахован и да ги посрещаме с разбиране, а не да се цупим "(MalonLabe).
Предполагам, че това беше по мой адрес. Кое от написаното от мен не отговаря на истината и къде споменах в него за технически проблем?
Вероятно на следващия ден се е спазвал тайминг и е имало ред , но за прословутия скуад 2 нещата не бяха ОК. Дайте да не продължаваме в тази посока и да не разваляме усещането на хората за събитието за които всичко е било нормално.
Благодарности за съдията (не му знам името) който успя да ни изтърпи както и на другия колега (него пък имам много да го черпя за една друга работа) който се нави да се отцепим за последните 4 сцени за да свършим 18ч.
Изпратено от моят SM-G930V с помощта на Tapatalk


Грешиш колега :surp:
Не съм имал и идея за ТВОЯТ скуод...

_________________
Политкоректност е въздържането от назоваванто на нещата с истинските им имена.

Забраната да говориш, да назоваваш нещата с истинските им имена, освен че е подтикване към лицемерие, е на практика и отнемане на една от основните ни свободи.


Иван Минчев НКПС "Динамик"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Ное 2019, 17:04       Заглавие:  Re: CerakoteBG Open lvl. 3 IPSC Match
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 13 Авг 2019, 13:46
Мнения: 16
Ето и резултатите :armed: :armed: :armed:


Прикачени файлове:
Overall by category.htm.pdf [127.91 KiB]
327 пъти
Overall by stage.htm.pdf [237.55 KiB]
339 пъти
Overall match results.htm.pdf [131.27 KiB]
324 пъти
verifications.htm.pdf [226.01 KiB]
301 пъти
 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Ное 2019, 23:50       Заглавие:  Re: CerakoteBG Open lvl. 3 IPSC Match
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 05 Яну 2016, 20:06
Мнения: 113
Мдааа, резултатите!!!!!!!!
Така и не я намерихте липсващата ми сцена 5. Е, аз я намерих. Писана е на човек от скуада който изобщо не успя да дойде и да участва. Даже и на друг колега една сцена е там. Не може да няма начин да се избегне за в бъдеще. Иначе поздравления за стейдж дизайна- може би най добрия за годината.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Ное 2019, 11:35       Заглавие:  Re: CerakoteBG Open lvl. 3 IPSC Match
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 13 Авг 2019, 13:46
Мнения: 16
Печелившите от томболота на Cerakote са:

1. Красимир Михтиев
2. Силвия Михова
3. Никола Пепелишев
4. Иван Минчев
5. Miroslav Zapletal

Можете да видите тегленето на томболата тук: https://youtu.be/HspORgaHMI8


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Ное 2019, 12:49       Заглавие:  Re: CerakoteBG Open lvl. 3 IPSC Match
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Май 2008, 20:19
Мнения: 519
Местоположение: Pleven
Странно защо само присъствалите...!?!?
Регламента беше друг. Стрелялите първи ден нямат никакъв шанс освен, ако не са си от Пловдив.

"Регистрираните стрeлци ще участват в лотария за 5 ваучера за нанасяне керамични покрития върху оръжия от Cerakote.bg"

Изпратено от моят SM-G930V с помощта на Tapatalk

_________________
Венцислав Б.Богданов
www.9mm.dir.bg


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Ное 2019, 15:33       Заглавие:  Re: CerakoteBG Open lvl. 3 IPSC Match
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 29 Юни 2006, 19:49
Мнения: 5427
Принципно всички томболи, на които съм присъствал в годините, са били разигравани само за останалите по време на теглене/награждаване!
Друг е въпросът, че това не ми помогна да спечеля нито една ;)

_________________
https://www.facebook.com/Alex-Koussev-I ... 120281732/
NOT A LUCKY ALPHA


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Ное 2019, 19:17       Заглавие:  Re: CerakoteBG Open lvl. 3 IPSC Match
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 08 Юли 2007, 19:54
Мнения: 1993
Местоположение: София
Преди години на Лозен хартисахме 10тина човека. Кой допиваше бира, кой чакаше резултатите - всеки с драмата си. И в този момент се разигра томбола. Теглят, човекът го няма! Теглят следващия - пак го няма. И така докато се появи наличен. И, като се замисля, всички присъстващи спечелихме от томболата! PDT_Armataz_01 PDT_Armataz_01 PDT_Armataz_01 Та, от там имам едно мъничко ножле-ключодържател Викторинокс. ;)

_________________
best rgds

Иво "TheBoss" Босев
DSC ALPHA

Изображение
"...await the right moment for one, and only one, well aimed shot..." V. Zaytzev


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 23 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 60 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer