logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 00:32




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Юни 2020, 10:04       Заглавие:  От 10.06 се разрешават състезанията
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 25 Дек 2010, 01:14
Мнения: 2045
Местоположение: София
От 10 юни се разрешават колективни и индивидуални спортни мероприятия с тренировъчен и състезателен характер за всички възрастови групи, на открито, с публика, при заетост на местата до 30% от общия им капацитет, при настаняване на зрителите най-малко през 2 седалки или при спазване на дистанция от 1,5 м, става ясно от заповед на здравния министър.

Със заповедта от 15 юни се разрешават колективните и индивидуални спортни дейности с тренировъчен и състезателен характер за всички възрастови групи, на закрито, с публика, при заетост на местата до 30% от общия им капацитет и при настаняване на зрителите най-малко през 2 седалки.


http://mpes.government.bg/Documents/Pre ... Kralev.pdf

_________________
---
Никола Пепелишев
NIKIP - НКПС "Динамик"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Юни 2020, 20:43       Заглавие:  Re: От 10.06 се разрешават състезанията
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
Благодаря за информацията! Много Ви моля, да публикувате промените /евентуални/ в Държавния спортен календар /ДСК/ на "Българска федерация по динамична стрелба" /"БФДС"/ за 2020г. В момента, на официалната интернет-страница на БФДС е публикуван ДСК от преди обявеното и вече отменено извънредно положение, което както знаем всички, пишещи в настоящата тема, наложи сериозни промени в ДСК за 2020г.
Например, през месец юли и месец август на тази година, състезания по какви дисциплини ще има? Питам, за да си направи всеки план и разчет на отпуск, разходи и прочее.
За дисциплина "SHOTGUN", кога ще се организират състезания през това лято.

Благодаря!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Юни 2020, 03:11       Заглавие:  Re: От 10.06 се разрешават състезанията
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Сеп 2006, 21:39
Мнения: 4043
Местоположение: Shooting range Proshooter
Поне за мен мога да кажа - Купа България си остава на 19.07 - пистолет, както и всички останали дати.
Промяната при мен ще е, че през м.август, вместо да почивам, мисля на 23.08 да направя още едно Л3 пистолет, поради факта, че две пистолетни дати бяха отложени, заради измамата с вирусчето.

_________________
one shot, one kill!!!
Double shots, double A :)

Произвеждам гилзи от цели патрони, с цел оформяне на дупки в неупотребявани мишени
Методи Марков
ipsc-ronin.com


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Юни 2020, 21:23       Заглавие:  Re: От 10.06 се разрешават състезанията
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
hitman47 написа:
Поне за мен мога да кажа - Купа България си остава на 19.07 - пистолет, както и всички останали дати.
Промяната при мен ще е, че през м.август, вместо да почивам, мисля на 23.08 да направя още едно Л3 пистолет, поради факта, че две пистолетни дати бяха отложени, заради измамата с вирусчето.


Да, благодаря Ви за информацията! Яз вече я получих от Вас, на състезанието на 21.05.2020г. Въпросът ми по горе, по скоро визираше дисциплината "SHOTGUN".
Благодаря още веднъж!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 56 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer