logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 27 Апр 2024, 08:47




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Сеп 2023, 12:25       Заглавие:  Re: BG WarmUp EHC23 level III - 10.09.2023 г.
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Сеп 2006, 21:39
Мнения: 4050
Местоположение: Shooting range Proshooter
Благодаря на целия съдийски състав и на Рейндж Мастера - Мишо Витанов за професионалното отношение и безпроблемното протичане на състезанието.
Усмивките от снимките са най-високата награда за мен, като организатор.
Радвам се, че някои състезатели се появиха след много дълго прекъсване, да им пожелаем бъдещи успехи.
Имаше и току-що прохождащи състезатели, които разбраха, че подготовката е задължителна за състезание от левъл І нагоре.
БЛАГОДАРНОСТИ на Станислав Андреев - Стенли, за прекрасните награди от томболата, която беше изненада и награда за търпеливите, останали до края на състезанието.
И най-важното, всички си тръгнахме живи, здрави и с усмивки! PDT_Armataz_01
Следващо включване - 18.11.2023 СЪБОТА - Левъл ІІ карабина. Подчертавам - събота (заради ловния сезон)

_________________
one shot, one kill!!!
Double shots, double A :)

Произвеждам гилзи от цели патрони, с цел оформяне на дупки в неупотребявани мишени
Методи Марков
ipsc-ronin.com


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Сеп 2023, 14:14       Заглавие:  Re: BG WarmUp EHC23 level III - 10.09.2023 г.
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Сеп 2017, 07:47
Мнения: 976
Местоположение: София
Аз благодаря на стейдж дизайнера, организаторите и съдийския състав. Беше приятно, бързо и безпроблемно! Смачканата ми броня не се брои PDT_Armataz_01_31

_________________
Политкоректност е въздържането от назоваванто на нещата с истинските им имена.

Забраната да говориш, да назоваваш нещата с истинските им имена, освен че е подтикване към лицемерие, е на практика и отнемане на една от основните ни свободи.


Иван Минчев НКПС "Динамик"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Сеп 2023, 15:27       Заглавие:  Re: BG WarmUp EHC23 level III - 10.09.2023 г.
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Дек 2006, 22:43
Мнения: 2428
Местоположение: Варна,България
Чудесно състезание,прекрасно време....абе,готино беше!
Искам да изкажа благодарности към целия съдийски екип за проявеното за пореден път търпение!
Благодаря и на цялата дивизия "Стандарт" - може да е малка,но е тежка,силна и конкурентна :armed:

MolonLabe написа:
Аз благодаря на стейдж дизайнера

Слава Богу,този път не беше Мето :P :P

_________________
Паскал Петров,СК"Аргус"
Grand Power s.r.o.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Сеп 2023, 16:25       Заглавие:  Re: BG WarmUp EHC23 level III - 10.09.2023 г.
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Ное 2011, 14:41
Мнения: 943
Местоположение: ДелиорманА
Longbow написа:
Чудесно състезание,прекрасно време....абе,готино беше!
Не може да е толкова убаво ..... PDT_Armataz_01_22 PDT_Armataz_01_22 PDT_Armataz_01_22 То на Шаново няма хубави състезания :joke: :joke: :joke: винаги има мрънкачи няма как да е 100 % готинУ :P :joke: ПРИМЕР....ми то хляба свърши а кифтета има къ ще ги идем без ляб!? PDT_Armataz_01_22 :happy:

_________________
Светослав Ефтимов КДС"Аргус"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Сеп 2023, 17:41       Заглавие:  Re: BG WarmUp EHC23 level III - 10.09.2023 г.
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Аватар
Offline

Регистриран на: 15 Май 2022, 18:50
Мнения: 25
axiles11 написа:
Longbow написа:
Чудесно състезание,прекрасно време....абе,готино беше!
Не може да е толкова убаво ..... PDT_Armataz_01_22 PDT_Armataz_01_22 PDT_Armataz_01_22 То на Шаново няма хубави състезания :joke: :joke: :joke: винаги има мрънкачи няма как да е 100 % готинУ :P :joke: ПРИМЕР....ми то хляба свърши а кифтета има къ ще ги идем без ляб!? PDT_Armataz_01_22 :happy:


Аз пък съм доволен, че свърши хляба.
Така директно си поисках още едно кюфте, което да играе ролята на заместител на хляба. :-)

Благодаря на всички, за прекрасното състезание. :-)

_________________
_______________________________________
"Ducunt Volentem Fata, Nolentem Trahunt"
Lucio Anneo Seneca

Борислав Борисов
КДС "БУЛЕТ" - София


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 175 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer