logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 10:55




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Яну 2011, 23:57       Заглавие:  БФДС в сайта на МФВС...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Дек 2007, 20:51
Мнения: 1303
Колеги, не намирам информация за Българската федерация по динамична стрелба в страницата на Министерството на физическото възпитание и спорта - http://www.sportdep.com/ . Там също се публикуват и спортните календари на всички регистрирани федерации - http://www.sportdep.com/calendar/ , а щом я няма федерацията, явно е нормално да го няма и календара.
Не за друго, но най-малкото някой досетлив служител на КОС ще тръгне (съвсем логично според мен, аз също бих постъпил така) да търси необходимата му информация в официалната страница на Министерството. А като не я намери, не искам да си представям какви помисли ще му минат през главата. Не, че ще е кой знае какъв проблем, но може да коства някакво досадно забавяне или допълнително разкарване за някой колега.
Може би едно официално служебно писмо с необходимата информация, макар и най-вероятно това вече да е сторено и да се налага да се повтаря или потретва това действие, би свършило работа.

_________________
Победата отива при играча, който греши предпоследен.

Let Your Game Speak.

Пламен Костадинов
IPSC Alias - PLAMENTI


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 23 Яну 2011, 10:10       Заглавие:  
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Апр 2007, 09:30
Мнения: 5586
Местоположение: Sofia
Цитат:
някой досетлив служител на КОС ще тръгне (съвсем логично според мен, аз също бих постъпил така) да търси


пламка :D ,
не се сърди, но в тази извадка от твоето изречение има изцяло и напълно взаимно излючващи се категории--и в смислово, и в практическо отношение.

освен това, я ми кажи ако си ти служителя на кос, кое му е толкова логичното, че така ще постъшпиш...

отново без да искам да засягам който и да е било, ако аз бях служител на кос, въобще нямаше да се интересувам дали федерацията ни я има на страницата на мфвс, а щях да проявя повече интерес към документите, които федерацията може да ми покаже/докаже за регистрация и т.н. :wink:

може пък да не са го поълнили още вебсайта :??:

_________________
Cocked and Locked, Ready to Rock! - MRSMITH
Светослав Костадинов, Динамик Армс

T-Class
ΜOΛΩΝ ΛΑΒΕ


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 23 Яну 2011, 10:50       Заглавие:  
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Дек 2007, 20:51
Мнения: 1303
Прав си.
Иначе моя КОС-я е много начетен и добре запознат с материята. Човекът рови, търси, сверява, чете...занимава му се с една дума.

_________________
Победата отива при играча, който греши предпоследен.

Let Your Game Speak.

Пламен Костадинов
IPSC Alias - PLAMENTI


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Яну 2011, 11:02       Заглавие:  
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Апр 2007, 09:30
Мнения: 5586
Местоположение: Sofia
plamenti написа:
Прав си.
Иначе моя КОС-я е много начетен и добре запознат с материята. Човекът рови, търси, сверява, чете...занимава му се с една дума.


така и трябва. с такъв човек се работи по-лесно, от колкот с ....

_________________
Cocked and Locked, Ready to Rock! - MRSMITH
Светослав Костадинов, Динамик Армс

T-Class
ΜOΛΩΝ ΛΑΒΕ


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 65 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer