logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 24 Апр 2024, 18:50




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 22 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Май 2011, 10:37       Заглавие:  Re: Заявки за участие в мероприятия на БФДС
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Аватар
Offline

Регистриран на: 04 Апр 2009, 19:01
Мнения: 12
Местоположение: гр. София
Хитмене, Хитмене - ронин се пишеш ти - ама и господарството ти се услажда! :D :D :D

Поздрави от мен и успех! :D :D :D

Модерирано от Hitman47 на 07.05.2011 Считам написаното от г-н Иванов за лична обида и го модерирах. При следващ такъв коментар ще се отнеса до Председателя на Динамик и Етичната комисия в БФДС

_________________
Христо Иванов
НКПС "Динамик"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Май 2011, 12:34       Заглавие:  Re: Заявки за участие в мероприятия на БФДС
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Дек 2007, 20:51
Мнения: 1303
THE WARRIOR написа:
...
На мен също ми е багер да чакам да се наканят да ми дадат парите, че аз да ги преведа.... че имаме хора и от други градове....,
...
Мисля, че Методи би влязал в положение на един двама и би им приел отделно таксите участие, ако е толкова голям проблема да се плати през клуба.

Според мен ти е багер, защото бъркаш "Такса за участие" със "Заявка за участие" или поне аз така виждам нещата.

За съжаление без предварителна информация, организацията на турнир е изключително трудна, а от финансова гледна точка си е направо рискована. Не съм организирал турнири, но съм повече от убеден, че е така. Не само у нас положението е такова - не съм попадал на турнир в чужбина, в който да не са предварително определени крайните срокове за регистрация и превод на таксата за участие.
Честно казано - добре, че е така. Не ми се мисли какъв хаос ще е в началото на турнира, а и твърде вероятно през цялото времетраене на провеждането му. Това със сигурност би убило огромна част от удоволствието, което всеки иска да си достави.

_________________
Победата отива при играча, който греши предпоследен.

Let Your Game Speak.

Пламен Костадинов
IPSC Alias - PLAMENTI


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Май 2011, 13:12       Заглавие:  Re: Заявки за участие в мероприятия на БФДС
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2006, 08:50
Мнения: 2532
Местоположение: Sofia
Всичко това ми напомни за една стара карикатура.....


Прикачени файлове:
29774_400816627487_831237487_4103590_4112662_n.jpg
29774_400816627487_831237487_4103590_4112662_n.jpg [ 56.71 KiB | Прегледано 2236 пъти ]

_________________
Михаил Витанов - НКПС "Динамик"
"Прогресът, постигнат вчера, както прогресът, който ще постигнем днес, ще създаде традициите утре"
 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Май 2011, 13:51       Заглавие:  Re: Заявки за участие в мероприятия на БФДС
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Юни 2007, 20:26
Мнения: 1710
Местоположение: deep water
THE WARRIOR написа:
Мисля, че Методи би влязал в положение на един двама и би им приел отделно таксите участие, ако е толкова голям проблема да се плати през клуба.

доколкото познавам мишо, мисля, че изобщо не става дума за проблем да се плати през клуба. :shock:

_________________
Я счастлив по умолчанию. Пожалуйста, не лезьте в настройки!
Если я тебе не нравлюсь,-застрелись! Я не исправлюсь!
Специални благодарности на азбуката за любезно предоставените букви
HitCo
ETAR IPSC

Изображение


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Май 2011, 18:04       Заглавие:  Re: Заявки за участие в мероприятия на БФДС
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Аватар
Offline

Регистриран на: 04 Апр 2009, 19:01
Мнения: 12
Местоположение: гр. София
Г-н Методи Марков,
Позволих си тази весела другарска закачка, защото се познаваме отдавна и предполагах, че се вписва в установените ни дружески отношения.
Учудвам се и съжалявам, че нещата са се променили, а аз съм пропуснал да забележа промяната.
Не съм предполагал и не съм искал написаното от мен да бъде възприемано, като обида.
Моля, приемете най-искрените ми извинения по случая.

_________________
Христо Иванов
НКПС "Динамик"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Май 2011, 09:15       Заглавие:  Re: Заявки за участие в мероприятия на БФДС
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Сеп 2006, 21:39
Мнения: 4050
Местоположение: Shooting range Proshooter
Нищо не е по-различно в отношенията между нас. Но що се отнася до състезания , организациа и провеждането им всичко е много по-различно от това което помниш от преди години.
Налагането и искането за спазване на правила не е лесен процес и е еднакво труден и за двете страни.

Предварителните заявки и плащане на такси са задължителни в ИПСЦ. При нас даже са много къси сроковете. :tank:

_________________
one shot, one kill!!!
Double shots, double A :)

Произвеждам гилзи от цели патрони, с цел оформяне на дупки в неупотребявани мишени
Методи Марков
ipsc-ronin.com


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Май 2011, 07:20       Заглавие:  Re: Заявки за участие в мероприятия на БФДС
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Аватар
Offline

Регистриран на: 04 Апр 2009, 19:01
Мнения: 12
Местоположение: гр. София
Цитат:
...Налагането и искането за спазване на правила не е лесен процес и е еднакво труден и за двете страни...



Няма правила, които да те задължават да триеш един усмихнат поздрав и да го разпознаваш, като лична обида.
Единствено вживяването в чувството за лична важност и господарщина подвеждат човека да прави такива грешки.
Най-важното правило е - да сме хора преди всичко.
Всичко друго е просто условност.
Правилата се пишат от хора и са за хората, но имат смисъл само, когато носят полза на хората.

Ценя те, като човек Методи и уважавам мнението ти!
Но, уважавам и собствено си мнение!

А за труда ти за спорта – имаш моите почитания. :-)

_________________
Христо Иванов
НКПС "Динамик"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 22 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 36 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer