logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 27 Апр 2024, 09:59




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Юни 2012, 12:12       Заглавие:  Re: NROI/IROI и др. рои
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 29 Юни 2006, 19:49
Мнения: 5427
Пари: значи от колегията, могат да вземат решение да се заплаща на съдиите, ако мислите, че в това е стимула, особено за по-големи състезания, където е по-важно да се спазва някакъв график...?!?

_________________
https://www.facebook.com/Alex-Koussev-I ... 120281732/
NOT A LUCKY ALPHA


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Юни 2012, 12:19       Заглавие:  Re: NROI/IROI и др. рои
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Апр 2007, 09:30
Мнения: 5586
Местоположение: Sofia
kouzi написа:
Има и няколко състезатели, които ще посочат и съдии, които тормозят състезатели и Светослав Костадинов е първия без съмнение в списъка!
Но аз не го написах за да се заяждам, доста над тези неща съм за разлика от теб!
Добре, че последно време те няма - секретар на БФДС!!!!


давайте, да ме посочват тези тормозени състезатели, че да мога конкретно да коментирам.

не разбирам защо си мислиш, че се заяждам. ни най-малко--питаш нещо и аз се изказвам...

наистина е добре, че в последно време ме няма, за да съдийствам, щото повече секретарствам, но и резултатът не закъснява--увеличава се степента феър плея до едно критично, "телефонно" ниво на търпимост... :happy: :happy: :happy:

симптяга си ти, кусе PDT_Armataz_01_22

_________________
Cocked and Locked, Ready to Rock! - MRSMITH
Светослав Костадинов, Динамик Армс

T-Class
ΜOΛΩΝ ΛΑΒΕ


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Юни 2012, 12:51       Заглавие:  Re: NROI/IROI и др. рои
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
kouzi написа:
ако мислите, че в това е стимула,


Не само за съдиите, но и за строенето на сцени.
До колкото знам Мишо, Коцето и още един двама са се изгърбили предишната седмица в строежа на сцените. На всичко отгоре помагалите са си платили и таксата за участие.
Вероятно голяма част от вас ще кажат "БРАВО, каква саможертва! " Да така е , саможертва, но според мен абсолютно ненужна.

Ако Мишо беше заделил едни 500лв от таксите, с които може да вземе от 10 до 20 хамали за един ден, а той и и още двама трима само да командват кое къде да се сложи, то всички сцени за едни ден щяха да бъдат готови. Казвам го не като кибик, а като човек дето строи всяка седмица сцена на закрито и малко опит и в строежите на открито.
Ако се подходи така, то:
1. Те (организаторите) нямаше да се изгърбят, като волове.
2. Всички в премача щяха да си дострелят.
3. Сутринта на състезанието нямаше да се достроява нищо и състезанието, можеше да започне на време.
4. При наличие на прилично заплащане повярвайте ми съдии щеше да има достатъчно, което пък нямаше да създаде организационни проблеми.
5. Последствията ще са, че състезанията ще се провеждат по-бързо, строенето на сцени също, премачовете ще са наистина премачове а не дострояване и премач, с течение на времето ще се оформи съдииска гилдия, при която ще се проявява все повече професионализмът и т.н. Т.е. Всички ще спечелим от това.

Уважение към жертвите дадени от всички дали си зор за турнира, но считам, че има и по-добър начин, където на всички от организатори до състезатели да им бъде по-леко и турнирите да стават още по-готини.

П.п. Горенаписоното не е критика , а предложение.

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Юни 2012, 21:46       Заглавие:  Re: NROI/IROI и др. рои
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2006, 08:50
Мнения: 2532
Местоположение: Sofia
:tu:
Вярно е, че можеше да постигнем по-добри резултати от показаните. Уверявам ви, че дадохме всичко от себе си.

Турнирите са вариант клубовете да си помогнат финансово. Това е и причината да пестим. :happy:

_________________
Михаил Витанов - НКПС "Динамик"
"Прогресът, постигнат вчера, както прогресът, който ще постигнем днес, ще създаде традициите утре"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Юни 2012, 19:44       Заглавие:  Re: NROI/IROI и др. рои
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
moritz написа:
Турнирите са вариант клубовете да си помогнат финансово. Това е и причината да пестим.
... но не и за сметка на качеството ... поне не смятам, че това трябва да е цената.


moritz написа:
Уверявам ви, че дадохме всичко от себе си.

Сигурен съм в това, дори като разбрах колко човека сте участвали ... си е жив подвиг, което сте постигнали. Поздравления наистина за турнира, добро забавление :tu:

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 210 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer