logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 17:15




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Юни 2018, 10:21       Заглавие:  Групова поръчка на проектили .223REM
 
Автоматчик
Автоматчик
Аватар
Offline

Регистриран на: 02 Юли 2013, 18:02
Мнения: 87
Здравейте,
След дълго търсене намерих фирма, която да ни продаде и куриер, който да ни достави
.223Rem FMJ, 55грейна, немагнитни проектили. Проектилът е тип М193. За съжаление, на този етап доставчика ме помоли, да не разгласявам кой е.
Условието е - мин. 50 000 броя, за по-малко не им се занимава. Цена за момента, тук в БГ е 18ст./брой при условие, че поръчаме 50 000. Може би, ще има и някаква надбавка за разни такси, мита и други подобни. Не знам, професията ми е много далеч от търговията, но ако се съберем необходимия брой хора, ще се постарая да изясня максимално точно цената, преди поръчката.
Нямам за цел търговия, просто 50 000 ще са ми много.
Желаещите, да пишат тук или на ЛС.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Юни 2018, 21:49       Заглавие:  Re: Групова поръчка на проектили .223REM
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 29 Юни 2006, 19:49
Мнения: 5427
Цената е супер, но е добре да споменеш марката на проектила,защото от производител до друг - голяма разлика!

_________________
https://www.facebook.com/Alex-Koussev-I ... 120281732/
NOT A LUCKY ALPHA


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer