logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 15:23




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Сеп 2018, 09:41       Заглавие:  Поръчка от www.cz-spare.parts
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 25 Юни 2006, 11:12
Мнения: 1617
Колеги, ще поръчвам 1-2 дреболии от сайта, но доставката е с DHL и до България е 46 евра.Ако има някой, който да си хареса нещо да пуска линк.
Когато стоката е на "To be confirmed" го имало при производителя и до 10 дни го пускали.

_________________
Емил Ефтимов-СК"Динамик армс"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Сеп 2018, 12:20       Заглавие:  Re: Поръчка от www.cz-spare.parts
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 25 Юни 2006, 11:12
Мнения: 1617
https://www.cz-spare.parts/

_________________
Емил Ефтимов-СК"Динамик армс"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Сеп 2018, 19:23       Заглавие:  Re: Поръчка от www.cz-spare.parts
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2644
46 е експресната поръчка , обикновената идва за седмица. Заслужава ли си двойната цена?


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Сеп 2018, 08:35       Заглавие:  Re: Поръчка от www.cz-spare.parts
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 25 Юни 2006, 11:12
Мнения: 1617
Явно съм пропуснал нещо, пак ще погледна.

_________________
Емил Ефтимов-СК"Динамик армс"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Сеп 2018, 20:07       Заглавие:  Re: Поръчка от www.cz-spare.parts
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 21 Авг 2006, 10:42
Мнения: 111
Избираш си каквото ти трябва в поръчка и не плащаш.
След един ден получаваш имейл от : shopen@cz-spare.parts в който ти предлагат да ти изпратят нещата до България с нормална поща на нормални пари.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Окт 2018, 07:00       Заглавие:  Re: Поръчка от www.cz-spare.parts
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 19 Мар 2010, 17:33
Мнения: 189
Местоположение: В.Търново
Колега Ruger_SP101, направих както си описал, но в графа плащане не може да не маркираш начин на плащане и аз оставих чавка на 46 Евро, но не продължих.Вече пети ден няма и-мейл от тях. Дали нещо съм объркал?

_________________
Р. Хаджиниколов


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Окт 2018, 08:26       Заглавие:  Re: Поръчка от www.cz-spare.parts
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 25 Фев 2015, 13:38
Мнения: 413
Колега, изпрати им е-мейл (assistant@cz-spare.parts) и би трябвало да получиш отговор. Аз винаги процедирам по този начин с онлайн търговци, когато имам проблем с поръчката и обикновено получавам обратна връзка и асистенция в рамките на часове. Друга опция за конкретния сайт е: "On every product page you can put questions in the "Send question about the product" form. The question will be forwarded to respective product manager quickly." Надявам се да съм бил полезен.

_________________
Антон Шукеров
СК "Арес" Пловдив
ВСК "Десант 68"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Окт 2018, 19:32       Заглавие:  Re: Поръчка от www.cz-spare.parts
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 19 Мар 2010, 17:33
Мнения: 189
Местоположение: В.Търново
Благодаря колега Last Man Standing,
След е-мейл до assistant@cz-spare.parts и няколко контакта с Владка - поръчах, платих и току що получих е-мейл, че статуса на поръчката ми е "обработване", което щяло да продължи - 7-10 дни ?! Цената за пратката с Пост сървис еърмейл и 15 Евро. Приемливо е.

_________________
Р. Хаджиниколов


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 03 Дек 2018, 07:04       Заглавие:  Re: Поръчка от www.cz-spare.parts
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 19 Мар 2010, 17:33
Мнения: 189
Местоположение: В.Търново
След като пратката пристигна се оказа, че едната част, която бях поръчал е с различни от моята габарити и не може да бъде използвана. Веднага написах мейл до Владка (служителката във фирмата). Изпратих снимки на двете части, които показват разликата в размерите, номера на оръжието и годината на производство и че искам или замяна, или връщане на парите.Последва втори и трети мейл на които и до ден днешен нямам отговор. Тъй като не съм очаквал такова отношение, пиша този пост за да ви предупредя колеги .

_________________
Р. Хаджиниколов


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer