logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 19:03




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Яну 2013, 12:35       Заглавие:  Re: Уникален Shoot-off...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5468
Батьовци, за пореден път останах неразбран, ама вече взех да свиквам :joke:

Ако имаме данни от очевидци, че попърите са се заклещили във въздуха - ОК, не споря за това.

Интересът ми е породен изцяло и единствено от факта, че за пореден път гледаме едно и също видео, а аз виждам доволно по-малко неща от другите зрители. И доколкото докторката каза, че зрението ми е нормално - помолих за разяснения от вас как да се науча да виждам това, което виждате вие, щото явно не е до зрение, а до някакви умения, каквито аз очевидно не притежавам.

А след като dalagg видял, че и рамките им се повдигнали от вътрешната страна – аз вече съм тотално и дълбоко депресиран :confused: PDT_Armataz_01_30 :(

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Яну 2013, 12:39       Заглавие:  Re: Уникален Shoot-off...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 27 Юни 2006, 16:27
Мнения: 3912
JDredd написа:
Батьовци, за пореден път останах неразбран, ама вече взех да свиквам :joke:

Ако имаме данни от очевидци, че попърите са се заклещили във въздуха - ОК, не споря за това.

Интересът ми е породен изцяло и единствено от факта, че за пореден път гледаме едно и също видео, а аз виждам доволно по-малко неща от другите зрители. И доколкото докторката каза, че зрението ми е нормално - помолих за разяснения от вас как да се науча да виждам това, което виждате вие, щото явно не е до зрение, а до някакви умения, каквито аз очевидно не притежавам.

А след като dalagg видял, че и рамките им се повдигнали от вътрешната страна – аз вече съм тотално и дълбоко депресиран :confused: PDT_Armataz_01_30 :(


СПОКО ДЕ PDT_Armataz_01_22

ще пробваш еликсира на Бате Данко + салата от моркови и ще ти светне :armed: :armed: :armed:

_________________
Краси Михтиев
ETAR IPSC
GP Excalibur, Armsan RS-S1, SLR-94


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Яну 2013, 12:41       Заглавие:  Re: Уникален Shoot-off...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Дек 2007, 20:51
Мнения: 1303
Еййй, това инженерите (било то с военно или гражданско образование :D) сте опасна сган значи :?. Това с вътрешните ъгли на рамките (на основата) ми беше скрития жокер в ръкава бре. А отгоре не всичко от цялата работа ще съм и кило ракия назад PDT_Armataz_01_30.
Тцтцтц... Това е информационно - справочната дискусия с JDredd и без таен ход съм обречен. Ама карай, вече и тази карта е извадена на масата.
Иво, според мен, а явно и не само, двата попъра, както каза Краси, се закеркенечиха бре. Не съм го виждал това до сега, нито live, нито из видеата, които циркулират из нета.
Ха дано аmico-то на Краси отговори.
:-)

_________________
Победата отива при играча, който греши предпоследен.

Let Your Game Speak.

Пламен Костадинов
IPSC Alias - PLAMENTI


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Яну 2013, 16:15       Заглавие:  Re: Уникален Shoot-off...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2006, 08:50
Мнения: 2532
Местоположение: Sofia
Ей Пламка, то и тук стана както винаги...споделиш ентусиазирано нещо с детско любопитство бързаш да се похвалиш, какво си видял....., а само след няколко дни си вече оплют, аргументирано ти е показано примитивното ти познание по всичко и накрая си назад от тази работа. Половината те бъзикат, а другата ти викат да не се косиш и да не обръщаш внимание :happy:

Пък, то само вниманието ни е останало...

Ама и аргументите на преждепишештите не са за пренебрегване. Тежко стоят.

Иначе аз на свой ред отново благодаря за темата, защото показа нещо, което не съм виждал (а не знам дали и сега съм го видял :happy: ), показва интерес, международен обмен, високо ниво на компетентност на аудиторията, отлично здравословно състояние и не на последно място-широката палитра от контакти на РД, който веднага попита свидетелите! Евала! Ей за това ми е кеф с вас! :tu:

_________________
Михаил Витанов - НКПС "Динамик"
"Прогресът, постигнат вчера, както прогресът, който ще постигнем днес, ще създаде традициите утре"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Яну 2013, 18:11       Заглавие:  Re: Уникален Shoot-off...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 24 Юни 2006, 21:05
Мнения: 1411
Местоположение: Пловдив
plamenti написа:
Еййй, това инженерите (било то с военно или гражданско образование :D) сте опасна сган значи :?. Това с вътрешните ъгли на рамките (на основата) ми беше скрития жокер в ръкава бре. А отгоре не всичко от цялата работа ще съм и кило ракия назад PDT_Armataz_01_30.
:-)

За килото ракия нямаш грижи:) Само ела без колата.

Минава ми странната идея да пратим видеото на разбивачите на митове...дали ще се навият да го тестват :-)

_________________
Георги Алексиев
СК "Седемте хълма" Пловдив

http://www.vbox7.com/play:aab8b150


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Яну 2013, 21:42       Заглавие:  Re: Уникален Shoot-off...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Дек 2007, 20:51
Мнения: 1303
moritz написа:
Ей Пламка, то и тук стана както винаги...споделиш ентусиазирано нещо с детско любопитство бързаш да се похвалиш, какво си видял....., а само след няколко дни си вече оплют, аргументирано ти е показано примитивното ти познание по всичко и накрая си назад от тази работа. Половината те бъзикат, а другата ти викат да не се косиш и да не обръщаш внимание :happy:
....

Ааа, хич даже и не съм се почувствал засегнат от който и да е участник в дискусията. Даже напротив :D!

_________________
Победата отива при играча, който греши предпоследен.

Let Your Game Speak.

Пламен Костадинов
IPSC Alias - PLAMENTI


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 49 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer