logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 16:09




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 10 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Мар 2013, 11:12       Заглавие:  Калоян Георгиев със забрана да посещава Стрелбище Герена!!!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
Здравейте.

На 15.03.2013г. Колежа по охрана и сигурност "св. Георги Победоносец" проведе турнир за охранители.
Заради не спортсменско поведение на този турнир и за уронване престижа на Стрелкови клуб Левски и клиенти на Стрелбище Герена се забранява достъпът на Калоян Георгиев до Стрелбище Герена и на каквито и да е мероприятия провеждани от Стрелкови клуб Левски и от Стрелкови клуб Левски-Любители.

Няма да толерираме крайно не спортсменско поведение и уронване престижа на клиенти на Стрелбище Герена, от когото и да било и независимо какъв е в спорта.
Смятаме, че токова поведение създава лош имидж на стрелковите спортове и то няма място там!!!.

Подпис:
Стрелкови клуб Левски
Стрелкови клуб Левски-Любители

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Мар 2013, 11:32       Заглавие:  Re: Калоян Георгиев със забрана да посещава Стрелбище Герена
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 27 Юни 2006, 16:27
Мнения: 3912
Струва ми се, че темата не е за този раздел

Калоян Георгиев към настоящият момент не е картотекиран състезател по динамична стрелба, а Клуб РЕЙС

ГЪН не е лицензиран от БФДС за 2013-та год., поради неизпълнение на Наредбите на федерацията.



Все пак съм сигурен, че на широката стрелкова общественост ще бъде интересно да научи по-вече

подробности по случая !

_________________
Краси Михтиев
ETAR IPSC
GP Excalibur, Armsan RS-S1, SLR-94


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Мар 2013, 11:43       Заглавие:  Re: Калоян Георгиев със забрана да посещава Стрелбище Герена
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
mihi написа:
не е картотекиран състезател по динамична стрелба


Не знаех това.

Съобщението има за цел да уведоми хора, които случайно биха си правили планове да идват с него на стрелбището - да не ги правят.


Идеята не е да бъде петнено името му (за това го пускам в по-тесен кръг във форума).
Именно за това не бих искал да коментирам подробности и не бих искал това да се превръща в клюкарник.

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Мар 2013, 11:50       Заглавие:  Re: Калоян Георгиев със забрана да посещава Стрелбище Герена
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
Бих искал да изразя и лично мнение, с което не ангажирам никой друг, освен себе си.

Бих искал да призова към нулева толерантност към поведение на хора, което уронва престижа на стрелковите спортове. Тази толерантност в Българската Федерация по Спортна Стрелба се вижда до къде доведе.
Подчертавам, че това не е лично отношение към конкретните хора , а към определени техни постъпки.

Тук вече изразявам позицията си, като член на клуб по Динамична стрелба.
Смятам, че в една организация има страшно много различни мнения и не считам , че трябва да ги уеднаквим и всички да мислим като един- това е вредно.
Смятам, обаче, че има граници, които не трябва да се прекрачват и към това трябва да има нулева толерантност - иначе ... пак примера в Спортната стрелба.

За това става въпрос.

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Мар 2013, 12:05       Заглавие:  Re: Калоян Георгиев със забрана да посещава Стрелбище Герена
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Апр 2007, 09:30
Мнения: 5586
Местоположение: Sofia
Delian Tsvetanov написа:
Бих искал да призова към нулева толерантност към поведение на хора, което уронва престижа на стрелковите спортове.

:D добре дошъл в "клуба". сега се приготви да бъдеш освиркан, оплют, обвинен, че се вземаш много на сериозно и т.н. не знам какъв е конкретния повод, но вервай ми, нагледал съм се на подобни неща. лично от мен имаш пълна подкрепа във всичко, което поддържа и утвърждава престижа на стрелковите спортове.

_________________
Cocked and Locked, Ready to Rock! - MRSMITH
Светослав Костадинов, Динамик Армс

T-Class
ΜOΛΩΝ ΛΑΒΕ


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Мар 2013, 12:09       Заглавие:  Re: Калоян Георгиев със забрана да посещава Стрелбище Герена
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
Mr. Smith написа:
Delian Tsvetanov написа:
Бих искал да призова към нулева толерантност към поведение на хора, което уронва престижа на стрелковите спортове.

:D добре дошъл в "клуба". сега се приготви да бъдеш освиркан, оплют, обвинен, че се вземаш много на сериозно и т.н. не знам какъв е конкретния повод, но вервай ми, нагледал съм се на подобни неща. лично от мен имаш пълна подкрепа във всичко, което поддържа и утвърждава престижа на стрелковите спортове.


Освиркването и оплюването е важна обратна връзка стига да не е прекалено , че направо да ме окъпят.

Благодаря за подкрепата, но времето е показало, че с теб често имаме сериозни различия за думата имидж :wink:

Струва ми се , че съм доста по- толерантен в различията отколкото ти.
Дали това е добре е друга тема. Границата често е много тънка.
Така че ... не съм в твоя "клуб" само сме в една федерация :D

Все пак благодаря за подкрепата :tu:

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Мар 2013, 12:18       Заглавие:  Re: Калоян Георгиев със забрана да посещава Стрелбище Герена
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
+10 :tu: :armed:

толерирането на подобно неспортменско поведение, правенето на компромиси към "шампионите" по динамична стрелба, компромисите към шмекерите по турнирите ни - отблъсна много повече стрелци отколкото финансовата криза !!!

до сега имахме важни задачи - ЕРЦ и подобни .. и не ни оставаше ресурс да се занимаваме със собсвените редици

но от тази година сме предприели редица мерки и промени в нередбите на БФДС - точно за да имаме нормативна база за да се справим с проблемните ни състезатели

лично за мен едно от най-важните неща в непрофесионалните стрелкови спортове .. е добрата атмосфера
точно тя е магнита който ще привлече повече състезатели, които да предпочетат да си прекарат свободното време на стрелбищата!

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Мар 2013, 12:21       Заглавие:  Re: Калоян Георгиев със забрана да посещава Стрелбище Герена
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
Ivo III написа:
лично за мен едно от най-важните неща в непрофесионалните стрелкови спортове .. е добрата атмосфера


:tu: :tu: :tu:
Ако въпреки различията запазим уважението си един към друг ... ще се получи.

С батко ми Светльо Костадинов и с Иван Бързилов сме се носили като ... бе всички сте свидетели.
Стига ли сме до доста остри сблъсъци, но като се видим се поздравяваме и си помагаме.

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Мар 2013, 18:28       Заглавие:  Re: Калоян Георгиев със забрана да посещава Стрелбище Герена
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Апр 2007, 09:30
Мнения: 5586
Местоположение: Sofia
Delian Tsvetanov написа:
С батко ми Светльо Костадинов и с Иван Бързилов сме се носили като ... бе всички сте свидетели.Стига ли сме до доста остри сблъсъци, но като се видим се поздравяваме и си помагаме.


:happy: :happy: :happy: аз с всички съм така, не го приемай лично и на вътре. независимо как се носиме, по-важно е да се "понапсуваме" в началото, за да сме по на ясно за после и да се уважаваме взаимно. иначе "остите сблъсаци" са спорове по същество и това, което виждам е, че част от тези неща се дължат на различната информираност по въпросите.

_________________
Cocked and Locked, Ready to Rock! - MRSMITH
Светослав Костадинов, Динамик Армс

T-Class
ΜOΛΩΝ ΛΑΒΕ


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Мар 2013, 19:03       Заглавие:  Re: Калоян Георгиев със забрана да посещава Стрелбище Герена
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
Mr. Smith написа:
което виждам е, че част от тези неща се дължат на различната информираност по въпросите.

... да, често не си много информиран :DD ;) ... ама май повече заради различните виждания за живота :-)
Аре пък бирата и информираността следващия път от мен :armed:

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 10 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 67 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer