logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 11:08




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 45 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Мар 2009, 15:02       Заглавие:  
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 19 Дек 2007, 01:01
Мнения: 441
Местоположение: Бг. - Майна City за сега...
Макарофф написа:
LORDA написа:
" бля бля бля бляяяяя.... лааааа ла ла лаааа ( подсвирквам си ) :)

П.С: с простотиите, детските изпълнения и келешлъка на малчуганите да се оправят татковците им. Слабо ме вълнува мен развихрената и детска, фантазия, простовата, снобарска и пишлигарска реч, която творят и отправят към околните.


Lorde, същият този "малчуган и пишлегар" е в пъти повече от теб мъж и стрелец!

Чудя се как и защо ли те търпят в Седемте хълма...
Излагаш себе си, но излагаш и Клуба, момче.


Хайде да си замълча по-хубаво и да не цитирам простотиите на малчугана от привейт и скайп, че много бързо ще ти се промени мнението относно него и това колко е " мъж " :)
Както вече казай... татко му е свястен, точен, серъозен и отговорен човек. Да се оправя той с простотийте на синковеца си.

А относно клуба ми... :) Това си е тяхна работа. Явно ме познават в далеч по-различна светлина от вас.

_________________
Мариян LORDA Михайлов - Пловдив

За връзка с моя милост ->
Skype: Muri4ko
FB: https://www.facebook.com/maryan.bg

" Nothing! The one who doesn`t fall, doesn`t stand up! " -> by Fedor Emelianenko, June 26, 2010 ®


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Мар 2009, 01:31       Заглавие:  
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Сеп 2006, 21:39
Мнения: 4043
Местоположение: Shooting range Proshooter
Марианчо, толкова не си в час , че дори не знаеш че и Макарофф е член на клуб 7хълма и то не е кой да е член. Иди и се заври в дупката от която се изпълзял не се бутай между шамарите на батковците, щото ще ги отнесеш.

_________________
one shot, one kill!!!
Double shots, double A :)

Произвеждам гилзи от цели патрони, с цел оформяне на дупки в неупотребявани мишени
Методи Марков
ipsc-ronin.com


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Мар 2009, 12:23       Заглавие:  
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 19 Дек 2007, 01:01
Мнения: 441
Местоположение: Бг. - Майна City за сега...
hitman47 написа:
Марианчо, толкова не си в час , че дори не знаеш че и Макарофф е член на клуб 7хълма и то не е кой да е член. Иди и се заври в дупката от която се изпълзял не се бутай между шамарите на батковците, щото ще ги отнесеш.


Определено е от Плд, да знаеш :)
И най-вече име нещо общо с клуба в който членувам :) Даже е... най-видния представител в него :)
Или някой те е подвел и налъгал толкова здраво, та чак си му повярвал, или ти самия нещо си си въобразил :)
Успех иначе, на прав път си в твърденията си... така де... " небивалиците ", ма както и да е :) За следващия път поне проучи дадено нещо, преди да го напишеш и твърдиш за истина и реалност :)

_________________
Мариян LORDA Михайлов - Пловдив

За връзка с моя милост ->
Skype: Muri4ko
FB: https://www.facebook.com/maryan.bg

" Nothing! The one who doesn`t fall, doesn`t stand up! " -> by Fedor Emelianenko, June 26, 2010 ®


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Мар 2009, 20:47       Заглавие:  
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 21 Юли 2006, 17:11
Мнения: 311
Местоположение: Пловдив
hitman47 написа:
Марианчо, толкова не си в час , че дори не знаеш че и Макарофф е член на клуб 7хълма и то не е кой да е член. Иди и се заври в дупката от която се изпълзял не се бутай между шамарите на батковците, щото ще ги отнесеш.


hitman47, трябва да те поправя - все още не съм член на Седемте хълма. Има вероятност да заявя членство, но за сега съм пас.
Друг е въпросът, че понякога ми се е случвало да пострелям с тях. Всички от клуба, които са участвали по състезания ги познавам, с някои мога да кажа че сме добри приятели. Но сред приятелите и познатите ми "Лордове" няма. Бих казал - обикновени хора са, но истински стрелци!

_________________
Симон Тютелян
"свободен електрон"

Из "Макара" в противника ни за что не попадешь, зато надеждно застрелишься!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Мар 2009, 01:30       Заглавие:  
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Сеп 2006, 21:39
Мнения: 4043
Местоположение: Shooting range Proshooter
Макарофф, извинявай за грешката :D , но бях разбрал че си се преместил от предишният ти софийски клуб. И между мойте приятели и познати няма "лордове", но за сметка на това са мъже на място. Проблема е, че и те четат този форум и ги сърбят здраво ръцете да ги почешат в някой "благородник". Но както се казва "кибиците със синя кръв си лаят, ИПСЦ кервана си върви" :wink: PDT_Armataz_01_22 PDT_Armataz_01_22

_________________
one shot, one kill!!!
Double shots, double A :)

Произвеждам гилзи от цели патрони, с цел оформяне на дупки в неупотребявани мишени
Методи Марков
ipsc-ronin.com


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Мар 2009, 06:19       Заглавие:  
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 19 Дек 2007, 01:01
Мнения: 441
Местоположение: Бг. - Майна City за сега...
hitman47 написа:
Макарофф, извинявай за грешката :D , но бях разбрал че си се преместил от предишният ти софийски клуб. И между мойте приятели и познати няма "лордове", но за сметка на това са мъже на място. Проблема е, че и те четат този форум и ги сърбят здраво ръцете да ги почешат в някой "благородник". Но както се казва "кибиците със синя кръв си лаят, ИПСЦ кервана си върви" :wink: PDT_Armataz_01_22 PDT_Armataz_01_22


Ще си дойдем на думата ние, ма ко да се прави... така става, когато се пишат неща нямащи общо с истината и реалността :)
Като се замисля това по-горе е само една миниатюрна част от нещата с които не си в час, а същевременно твърдиш, нооо и това е една друга тема :)

П.С: За сърбежа Ви съм наясно, но... смея да твърдя, че с него ще си и останете, ако сами не си го преодолеете :)

_________________
Мариян LORDA Михайлов - Пловдив

За връзка с моя милост ->
Skype: Muri4ko
FB: https://www.facebook.com/maryan.bg

" Nothing! The one who doesn`t fall, doesn`t stand up! " -> by Fedor Emelianenko, June 26, 2010 ®


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Мар 2009, 11:27       Заглавие:  
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 21 Юли 2006, 17:11
Мнения: 311
Местоположение: Пловдив
hitman47, не обръщай внимание на "благородници", "лейди"-та и тям подобни. В живота винаги е имало и ще си има аутсайдери и комплексари. Жалкото е, че се промъкнаха и сред нас, но пък хубавото е, че само тук - във форума. Че иначе представяш ли си ге наредени един до друг на сцената. Голям смях ще пада, вярвай! Интересно как ли ще рeагират като чуят командите на съдията. А че няма да искат да изпълняват е повече от ясно, та нали се правят на бунтари и "отворковци"... Може би затова досега не са се появили по състезанията. А може би и поради друга причина. Но това не ми влиза в работата. Нека си лаят, каручката си върви!

_________________
Симон Тютелян
"свободен електрон"

Из "Макара" в противника ни за что не попадешь, зато надеждно застрелишься!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Мар 2009, 11:32       Заглавие:  
 
Картечар
Картечар
Аватар
Offline

Регистриран на: 28 Май 2008, 10:49
Мнения: 162
Местоположение: В приказката "Красавицата и звярът"
Кой ти е казал ,че не съм се появявала на състезания? :D

_________________
СЕЛСКИЯТ ИДИОТ
Има случаи , в които пешката в шахматната игра се движи с хода на Царицата............Целта е да се опази Царят от мат


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Мар 2009, 11:32       Заглавие:  
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 19 Дек 2007, 01:01
Мнения: 441
Местоположение: Бг. - Майна City за сега...
Макарофф написа:
hitman47, не обръщай внимание на "благородници", "лейди"-та и тям подобни. В живота винаги е имало и ще си има аутсайдери и комплексари. Жалкото е, че се промъкнаха и сред нас, но пък хубавото е, че само тук - във форума. Че иначе представяш ли си ге наредени един до друг на сцената. Голям смях ще пада, вярвай! Интересно как ли ще рeагират като чуят командите на съдията. А че няма да искат да изпълняват е повече от ясно, та нали се правят на бунтари и "отворковци"... Може би затова досега не са се появили по състезанията. А може би и поради друга причина. Но това не ми влиза в работата. Нека си лаят, каручката си върви!


Аз проблеми с " изпълняването на команди " по време на разиграване, на дадена сцена, било то на турнир, или на тренировка нямам!
И за сведение на всички този спорт и занимание ме вълнуват от момента в който съм се захванал с тях. Това само по себе си грам не значи, че ще се кланям и приемам идеите, които се мъчат да налагат определени хора само и само, защото така се чувстват велики и си потдържат самочувствието.

И да - точно така! Комплексари винаги е имало и винаги ще има! Визирам не себе си, или която и да е друга благородна особа, а тези потребители на форума, които се мъчат да стопират всеки ход извън тяхната си лична права... в опити да налагат себе си :)
Сам се сещай за кои хора говоря и кои хора съответно излиза, че са комплексари :)

_________________
Мариян LORDA Михайлов - Пловдив

За връзка с моя милост ->
Skype: Muri4ko
FB: https://www.facebook.com/maryan.bg

" Nothing! The one who doesn`t fall, doesn`t stand up! " -> by Fedor Emelianenko, June 26, 2010 ®


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Апр 2009, 19:45       Заглавие:  
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 19 Дек 2007, 01:01
Мнения: 441
Местоположение: Бг. - Майна City за сега...
Яяяяя, каква тема, като слънце сме си имали тук :) Поне тук може да си пишем каквото и колкото ни е кеф.
Понеже модераторите на форума са ни страшни и стриктно си изпълняват функциите... ще " paste " тук следното, което бе изтрито 50 пъти поне от друга тема... незнайно защо... след което и самата тема бе заключена. От истината явно много боли... да знаете драги ми " модератори " ( ммм... я да се върна на зад и да сложа модератори в кавички по-добре ):

-----------------------

hitman47 написа:
Съжалих за пореден път, че отворих да прочета какво е написано, но не бях изненадан. Тази стрелба е трагична във всяко отношение - време, тактика изпълнение. Не виждам какво " всичко коз" има при такова разхождане по стеиджа. Дори с револверите го направиха по-бързо, прецизно и тактически правилно. Това не е като да се пише по клавиатуата или да си стрелкаш по запалки от 100м. подпрян на маса. :?

Да не говорим пък за облеклото, дори пазачите на нашия бостан са по-добре облечени с по нови дрехи, а това че военни камуфлажи изобщо не са разрешени в ИПСЦ е вече дъвкана до болка тема.


Аз пък съжалявам, че прочетох поста ти hitman47!Нищо лично, но просто го написа по адски неприятен, груб и нечовешки начин...

Припомни си всички как сте стреляли преди години, когато за сефте сте се явявали на подобен турнир.
Не виждам що за напатки по толкова груб начин отправяте към човека.
Смятам, че има той самия има интерес, би искал да се учи да напредва. С течение на времето ще влезе в час, щом го иска и има възможност да стреля. Не виждам защо, вместо да му обясните грешките и това към какво трябва да се стреми... го нападате в буквалния смисъл на тази дума...
Никой не се е родил научен...

П.С: аз сега да те нареждам ли, че от снощи до момента си изтрил поста ми ( този по-горе ) 16 пъти точно!? За това, че и в момента продължаваш и за това, че до довечера ще го сториш още 55 пъти в разрез и против всякакви правила и прочие на форума и в крайна сметка ме кара да си играя с табулацията на " coppy - paste " по 15 пъти?! Ма лошо няма... трий... цяла година имам на разположение. Ако не друго, то поне ясно да се вижда що за хора сте да ви гледат всички сеира, как се опитвате да се налагате, да проявявате своеволия и да тъпчете правилата, които трябва да спазвате за пореден път.
После може пак да изтъкнете Лорда за виновник, а себе си за най-големите праведници и разбирачи. :tu:
Изтрий собствения си пост, не моя! Твоя пост е в разрез с правилата, а не моя! За пореден път се доказвате що за " мъже сте ". По-големи мъже се издокарахте там пред клавиатурите и от най-големия мъж тук ( мен )...

_________________
Мариян LORDA Михайлов - Пловдив

За връзка с моя милост ->
Skype: Muri4ko
FB: https://www.facebook.com/maryan.bg

" Nothing! The one who doesn`t fall, doesn`t stand up! " -> by Fedor Emelianenko, June 26, 2010 ®


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Апр 2009, 21:15       Заглавие:  ха-ха -ха
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Сеп 2006, 21:39
Мнения: 4043
Местоположение: Shooting range Proshooter
:D :D :D :D толкова си жалък че даже не си интересен :D :D :D :D

Това е повече от достатъчно, дори и от твоя клуб те изгониха:

_________________
one shot, one kill!!!
Double shots, double A :)

Произвеждам гилзи от цели патрони, с цел оформяне на дупки в неупотребявани мишени
Методи Марков
ipsc-ronin.com


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Апр 2009, 21:29       Заглавие:  Re: ха-ха -ха
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 19 Дек 2007, 01:01
Мнения: 441
Местоположение: Бг. - Майна City за сега...
hitman47 написа:
:D :D :D :D толкова си жалък че даже не си интересен :D :D :D :D

Това е повече от достатъчно, дори и от твоя клуб те изгониха:


300 пъти писах по тая тема, нужно ли е да се повтарям?!
В общи линии Вие им го продиктувахте това и ги заставихте да го напишат.
Всичко за пореден път ще кажа, че бе, за да ви се угоди на вас, да мирясате с глупостите си и да не стоварвате вината над целия клуб за нещо, което си е лично.. м/у мен и вас ( по темата достатъчно сме изписали ), а не, защото някой е имал мераци да пише подобни простотии, още по-малко пък, защото ги е искал и ги мисли така.
Член съм на този клуб точно толкова, колкото и 3мата подписали се в този неофицялен " документ ", и всичко бе изписано с цел ти и още неколцина интриганти да мирясате. Нищо повече от това не е било, няма и да бъде. За пореден път ще кажа... от истината боли драги ми hitman47 и нито ти, нито който и да е от форума ще има някога власт над мен в какъвто и да било аспект.

Успех иначе... пореден провал за вас, не за мен.

_________________
Мариян LORDA Михайлов - Пловдив

За връзка с моя милост ->
Skype: Muri4ko
FB: https://www.facebook.com/maryan.bg

" Nothing! The one who doesn`t fall, doesn`t stand up! " -> by Fedor Emelianenko, June 26, 2010 ®


Последна промяна LORDA на 20 Апр 2009, 21:36, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Апр 2009, 21:35       Заглавие:  
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Сеп 2006, 21:39
Мнения: 4043
Местоположение: Shooting range Proshooter
PDT_Armataz_01_22 Огледай се внимателно около себе си когато си сам и виж - циркаджията е един! :D :D

_________________
one shot, one kill!!!
Double shots, double A :)

Произвеждам гилзи от цели патрони, с цел оформяне на дупки в неупотребявани мишени
Методи Марков
ipsc-ronin.com


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Апр 2009, 21:37       Заглавие:  
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 19 Дек 2007, 01:01
Мнения: 441
Местоположение: Бг. - Майна City за сега...
hitman47 написа:
PDT_Armataz_01_22 Огледай се внимателно около себе си когато си сам и виж - циркаджията е един! :D :D


Ок затапен :tu: :-) Аз съм пас по темата, ти давай смело с фантазиите :)

_________________
Мариян LORDA Михайлов - Пловдив

За връзка с моя милост ->
Skype: Muri4ko
FB: https://www.facebook.com/maryan.bg

" Nothing! The one who doesn`t fall, doesn`t stand up! " -> by Fedor Emelianenko, June 26, 2010 ®


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Апр 2009, 22:29       Заглавие:  
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Сеп 2008, 22:26
Мнения: 1420
Местоположение: Стара Загора
Мариянчо, мишко, много още има да учиш за болката - вервай ми - не боли само от истината :D Чудя се за 20тина минутки насаме, дали мога да те науча на обноски....... Па и за болката може да научиш нещо. Много приятно ми беше станало , че не бях чел твои постове скоро (най-вече в "Динамична стрелба") Ама уви - сбъркал съм. Ти още си тук и си пишеш простотиите - без извинение. Знаеш ли, на мачовци като теб им е необходим само един патрон - не повече - и после "Darvin awards" .......... :D Порасни бе момче, осъзнай се па може и да намерим общ език (на кирилица разбирз се :D :D :D )

_________________
...на анонимния му дай да изказва мнение ... :)

Веселин Панов
Tanfoglio Limited 921 cal.9x19;9x21;22LR
Ruger GP 100 cal.357 MAG 4"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 45 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer