logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 01:02




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Сеп 2014, 19:35       Заглавие:  Тази секция я Закрийте
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 27 Ное 2008, 15:21
Мнения: 613
От 2007година има такова чудо и в БГ Еърсофт ИПСЦ. Сега сме 2014 и като погледна на зад през годините едно нещо не се е променило. Простотията и завистта са двете качества у хората.Не виждам смисъл да пиша и да правя каквото и да е,разбиранията ми за спорта, състезанията, тренировките създаването на спортисти ми са коренно различни от колективното мислене на УС-то на Федерацията от където и се получава разминаването жалко. Та и в тази секция гледам само аз се пъна да правя нещо и разни червени точки ми слагат брей голяма работа сте адмистраторите май нито един не съм виждал на Еърсофт проявите камо ли да стреляте.
Та както казах не изпитвам желание да клатя гората още повече че за да правя нещо не съм длъжен да ви искам разрешение. Нали така г-н Регионален или бъркам.

_________________
Калоян Георгиев
IPSC Airsoft
Club RACE GUN GLOCK STI


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Сеп 2014, 21:53       Заглавие:  Re: Тази секция я Закрийте
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Апр 2007, 09:30
Мнения: 5586
Местоположение: Sofia
Общо взето взето на крива ракета космоса и пречи май...

_________________
Cocked and Locked, Ready to Rock! - MRSMITH
Светослав Костадинов, Динамик Армс

T-Class
ΜOΛΩΝ ΛΑΒΕ


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 54 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer