logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 23:22




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 32 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Яну 2022, 20:04       Заглавие:  Re: 6.5 Creedmore vs 260 Remington
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
PufGun написа:
Ivo III написа:
- свинята едва ли ще усети разликата (както пише в линка)
- за точност .. по гонгове ли ще се стреля или за точки, и на какви дистанции, как


Значи, като видиш не спортист и за теб нещата преключват с едни свинки.
Така свинките измряха неспортистите продължават да стрелят и ...?
Да продължавам да стрелям къде по мишени къде по животни и ...? ..., като и по двете се стремя да стрелям максимлно точно или където трябва и прецизно, а някъде дори и някоя динамично сцена която ми позволява 10 зарядн пълнител...
Голям човек няма да ти казвам приказката за цвета, вкуса и приятелите.

Запомни 300 лева на този хал няма да дам за спорт, но за малко увоволствие и за синът ми ще ги дам.
П.П. Тези 300 лева са олекотената версия на Т клас състезание дето прави/ организира Тихомир


отново повърхностен анализ/реакция .. по горе цитата за свинката/животните е на американския автор, защо на мен скачаш :))

ПП: до сега никога не е имало състезание за 300лв, а лайта е 90лв. :) http://scoring.t-class.org/Home/Index?match_id=113

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Яну 2022, 21:18       Заглавие:  Re: 6.5 Creedmore vs 260 Remington
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 24 Мар 2020, 09:28
Мнения: 1166
Ivo III написа:
PufGun написа:
Ivo III написа:
- свинята едва ли ще усети разликата (както пише в линка)
- за точност .. по гонгове ли ще се стреля или за точки, и на какви дистанции, как


Значи, като видиш не спортист и за теб нещата преключват с едни свинки.
Така свинките измряха неспортистите продължават да стрелят и ...?
Да продължавам да стрелям къде по мишени къде по животни и ...? ..., като и по двете се стремя да стрелям максимлно точно или където трябва и прецизно, а някъде дори и някоя динамично сцена която ми позволява 10 зарядн пълнител...
Голям човек няма да ти казвам приказката за цвета, вкуса и приятелите.

Запомни 300 лева на този хал няма да дам за спорт, но за малко увоволствие и за синът ми ще ги дам.
П.П. Тези 300 лева са олекотената версия на Т клас състезание дето прави/ организира Тихомир


отново повърхностен анализ/реакция .. по горе цитата за свинката/животните е на американския автор, защо на мен скачаш :))

ПП: до сега никога не е имало състезание за 300лв, а лайта е 90лв. :) http://scoring.t-class.org/Home/Index?match_id=113

Ти май пътни и патрони неброиш... Нищо жив и здрав и за много години.

_________________
http://thegunman-bg.com/forum/memberlis ... file&u=344
Jägermeister
«Едната чест ловеца брани
опазвайки играта своя,
ловува, уважавайки целта си,
с почит към Създателя и неговите твари»


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 32 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer