logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 11:56




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Дек 2015, 12:07       Заглавие:  Re: Уникален инструктор по тактика и стрелба
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Лари Викърс стреля с пистолет с дясната ръка. А с карабина стреля с лявата ръка. Аз също стрелям така. :roll:

Да нямаш предвид, че е комуняга :roll: За онова другото... ляво дори и не смея да си мисля :oops:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Дек 2015, 23:07       Заглавие:  Re: Уникален инструктор по тактика и стрелба
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Online

Регистриран на: 21 Дек 2006, 22:43
Мнения: 2427
Местоположение: Варна,България
Paco написа:
Лари Викърс стреля с пистолет с дясната ръка. А с карабина стреля с лявата ръка. Аз също стрелям така. :roll:

Да нямаш предвид, че е комуняга :roll: За онова другото... ляво дори и не смея да си мисля :oops:



Левичар - човек,който си служи с лявата ръка....доминантна лява ръка. Вече определенията "левак" и "ляв" са съвсем друга бира....

_________________
Паскал Петров,СК"Аргус"
Grand Power s.r.o.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Дек 2015, 13:18       Заглавие:  Re: Уникален инструктор по тактика и стрелба
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
:tu: От всеки добър стрелец може да се научи нещо. Тод Джарет е първия на който съм гледал клипове как държи пищова и как стреля. Няма обща рецепта, всеки търси своя път към напредъка. Зеро много бързо вади оръжието и дава първи изстрел с това ме впечатли. За лична самоохрана това е от много голямо значение. А още по-важно е да подбираш познатите си и маршрутите си. ;)


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Дек 2015, 15:42       Заглавие:  Re: Уникален инструктор по тактика и стрелба
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Лари Викърс, за разлика от Зир-ото, поне аз не съм го видял да се прави на шут, за да привлече повече аудитория. Комерсиалността му вече е съвсем друга бира. А специално мрежата, простотиите винаги привличат в пъти повече почитатели - имам клипове с глупости с над 100 хил. гледания в тубата. Това се получава така, защото малко хора имат способността да отсеят просото от плявата. Що се касае до "бързината" и "точността" на Зир-ото - нищо недостижимо, ако си поставиш това за цел. За разлика от Боб Мънден, лека му пръст. Оня вече си беше свръх човек. Иначе то и Посейдончо дава първи точен изстрел за 0.6 сек. от кобур с колан върху анцунга. Е, и?! Що се касае до стойките, "уивъра" и "крауча" жестоко ти бъркат след това стрелбата и с дългото. Така се стягаш от "крауча" и сучеш раменете от "уивъра", че стрелбата с дълго после става драма огромна. При някои - дето десетина години са стреляли от тези стойки - едва ли въобще някога и ще стане. Впрочем, лично не вярвах доскоро, че има толкова голяма връзка между стрелбата с късо и дълго. Иначе то няма как и да бъде другояче, при условие че почти всичко е едно и също.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Дек 2015, 20:51       Заглавие:  Re: Уникален инструктор по тактика и стрелба
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Леле... и тоя почна да продава тениски и чаши... http://www.teamzerostore.com/en/4-t-shirt-


https://m.facebook.com/InstructorZero/

:roll:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Дек 2015, 22:12       Заглавие:  Re: Уникален инструктор по тактика и стрелба
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Що се касае до дългото, "стрелбата от окопа", най-общо казано - няма нищо общо. Като започнеш да стреляш от движение с дългото, грешните стойки с пищова започват яко да ти спъват прогреса. А и без да стреляш от движение, махни всякакъв вид компенсатори, ръкохватки и пр., и пробвай следното стандартно упражнение:
- 20 метра, старт от "лоу реди", сигнал, 10 изстрела за максимум 10 секунди;
- 10 метра, старт от "лоу реди", сигнал, 10 изстрела за максимум 5 секунди;
- 5 метра, старт от "лоу реди", сигнал, 10 изстрела за максимум 2,5 секунди

Гонят се само А-зони.
https://www.facebook.com/chernaninja/vi ... =2&theater

п.п. Като ти е изчистена техниката с късото, към дългото преминаваш плавно и сравнително бързо. Бъгната ли ти е обаче техниката с пищова, с дългото драмите също са много големи.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer