logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 21:55




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Дек 2015, 11:28       Заглавие:  Продавам камуфлажни самозалепващи тиксо ленти, бинтове
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 12 Авг 2014, 23:24
Мнения: 33
Здравейте колеги, имам няколкокамуфлажни самозалепващи тиксо ленти(бинтове) за обвиване на оръжие.Предпазва от нараняване износване на приклади на оръжие,фенери, оборудване и т.н мн добър избор за постигане на визуален камо ефект.
Матеряла е изкуствен но сходен до бинт за превъзване ,здрав ,разтегателен и може да се използва многократно ,по цялата си дължина е заздравен със конци за здравина.
*цвят зелено камо
*размера е 5 см на около 4.5 метра
*използва много слабо лепило и не остава следи след премахване !
*Гумиран и частично водонепромукаем
Цена 6 лв за брой изпращам с куриер...при покупка на 3 или повече бинта безплатна доставка до офис на еконт ,цените са крайни !
Намират се в Бургас за контакти пишете на Лично Съобщение (постоянно съм във форума)или тел 0988811298.Наслука


Последна промяна harutmas12 на 02 Дек 2015, 17:04, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Дек 2015, 14:24       Заглавие:  Re: Продавам камуфлажни самозалепващи тиксо ленти за оръжие,
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5468
harutmas12 написа:
Здравейте колеги, имам...
Аз пък имам доста свободно време, достъп до компютър, знания по английски и модераторски права:

http://www.aliexpress.com/item/Elastic-Camouflage-Waterproof-Outdoor-Hunt-Camping-Stealth-Camo-Wrap-Tape/32478341965.html

82 цента с включена доставка до България!!!

Чудя се как не можа да проумееш за толкова време, че търгашество на дребно тук не се толерира. Ако ще се занимаваш с търговия - има си търговски раздел с правила за него. И тези, дето публикуват там, нито са по-глупави от тебе, нито са се объркали нещо. Никой от тях не се изхранва с това, което продава, но въпреки всичко спазват правилата. Ако не ти изнася - не пускай обяви! Не е като да няма продавалници, базари и други варианти.

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 03 Дек 2015, 06:56       Заглавие:  Re: Продавам камуфлажни самозалепващи тиксо ленти, бинтове
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5468
По молба на множеството доволни клиенти на harutmas12, които не успели да видят каква сделка са изтървали, възстановявам текста на обявата му.

По молба на самия harutmas12 заключвам темата, защото както я беше редактирал - излизаше, че продава ключ, пък аз го критикувам за правила и китайски камуфлажни ленти от 82 цента :wink:

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer