logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 11:40




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Яну 2012, 18:54       Заглавие:  Some help please
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Яну 2012, 16:16
Мнения: 2
Местоположение: United states
First off I would like to say hello I am new to this forum and live in the united states. And I was wondering if anyone could give me some Help. I purchased an Arcus 98 DA full size pistol. And the sight inserts came out while firing.

The pistol was imported from century arms. I asked them and They do not have any repair parts for sale, I tried to go to the arcus website to get any information I could regarding repair part using this website and it would not come up. http://www.arcus-bg.com The question I have is does anyone here know a different website link to the company or anyone who sells aftermarket parts? I have scoured the internet in the states looking for info and there isn't any to be found but I have seen many others here in the US that are in the same boat I am.

Also from my understanding the pistol is a HI power clone that is SA/ DA capable and cosmetically different does anyone know if parts such as a recoil spring and firing pin spring from a browning hi power are able to be used in the pistol. I know the magazines are.

Once again thank you for any help anyone can give me.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Яну 2012, 20:00       Заглавие:  Re: Some help please
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Яну 2012, 16:16
Мнения: 2
Местоположение: United states
актуализира ....Имам отговор от един от членовете тук theyre търсят в нея за мен, но един от моите колеги ми каза за преводач, за да се използва не знам, ако това би помогнало да се види, ако


Аз съм нов в този форум и да живеят в Съединените щати. И аз се чудех, ако някой може да ми даде някаква помощ. Купих едно Аркус 98 DA пълен размер пистолет. И пред вмъква излезе докато изпичане.

Пистолетът е бил внесен от век оръжие. Попитах ги и Те не разполагат с никакви резервни части за продажба, аз се опитах да отида на Аркус уебсайт, за да получите информация, може по отношение на ремонт част с помощта на този сайт и не искаха да дойдат. http://www.arcus-bg.com въпрос, който имам, е някой тук знае различен връзка на интернет страницата на компанията или всеки, който продава резервни части? Изварени имам интернет в държавите, които търсят за информация и не е всеки да се намери, но съм виждал много други, тук в САЩ, които са в една и съща лодка, аз съм.

Също така от моето разбиране пистолет HI клонинг сила, която е SA / DA способен и козметично различни Някой знае ли, ако части като откат пролетта и пролетта на изпичане щифт от покафеняване хай мощност са в състояние да бъдат използвани в пистолета. Знам, че списанията са.

Още веднъж ви благодаря за всяка помощ, която всеки може да ми даде.

съжалявам, ако това е груб превод, аз не говоря български и аз използвах преводача на Google, благодаря на бога за Google!

_________________
[img]imagesCA99QDW2.jpg[/img]


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Яну 2012, 20:12       Заглавие:  Re: Some help please
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 28 Юни 2006, 17:42
Мнения: 1497
Местоположение: Here,There,Everywhere........
Hello,

And Welcome

I hope you will find answers on your questions here.

_________________
"Amateurs train until they get it right. Professionals train until they cant get it wrong."
''Even a broken clock is right twice a day.''
“Suaviter in modo, fortiter in re"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Яну 2012, 20:45       Заглавие:  Re: Some help please
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Мар 2007, 08:35
Мнения: 3286
Hi.
I have handgun Arcus 98 DAC.
I want to help you

_________________
Цоньо Цонев
„Si vis pacem, para bellum“

http://www.youtube.com/watch?v=nSpfTS7XgQE;
http://www.youtube.com/watch?v=SowDFRecR5g;
http://www.youtube.com/user/SLR95LHMB#p/f/2/1sd4XTqK9vM


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Мар 2015, 13:48       Заглавие:  Re: New Member
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 12 Фев 2013, 12:34
Мнения: 1
Hello my name is Darrell and I live near Veliko Tarnovo, I got m,y new gun today, and I am keen to go and shoot some clay targets, I used to shoot sporting in England, but I am happy to shoot Skeet or Trap if that is all that is around this area.

Can someone tell me where I can go in the area please I have heard that there is somewhere near Kartala.

When is it open please.

Thanks for any help

Darrell


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Юни 2015, 14:58       Заглавие:  Re: Some help please
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 23 Юни 2015, 21:08
Мнения: 12
Търсене пистолет Аркус 98DA 98м


Здравейте първо , искам чисто АРКУС 98DA със своя пистолет преобразуване комплект 98м .
Има ли някой може да ми помогне да намерите тези пушки .
Обявяване много, много много сериозно !!

PASCAL10CHIEN


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Юни 2015, 16:54       Заглавие:  Re: Some help please
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 23 Юни 2015, 21:08
Мнения: 12
Здравейте на всички, които присъстват на този форум . Аз съм винаги търси пистолет АРКУС 98DA и 98м ( 22Lr ) .

Дали някой може да ми помогне да намеря тази автоматична пушка, аз не разбирам езика български превод Google е лошо , аз съм просто гледам да си купя пистолет законно АРКУС 98DA !!

Г-н BOLLEY Поздрави


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Юни 2015, 20:21       Заглавие:  Re: Some help please
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 29 Юни 2006, 19:49
Мнения: 5427
Vous avez un courriel M Bolley!

_________________
https://www.facebook.com/Alex-Koussev-I ... 120281732/
NOT A LUCKY ALPHA


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 16 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer