logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 16:11




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 723 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 49  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Ное 2017, 16:22       Заглавие:  Re: GLOCK 4 generation
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 20 Мар 2017, 15:40
Мнения: 257
Изглежда този пич е успял да намери решение за драскотините ( gen 4 ):

https://www.facebook.com/Tireursportif/posts/1792402037461158

Изображение

Изображение


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Ное 2017, 00:43       Заглавие:  Re: GLOCK 4 generation
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
sitemap написа:
Изглежда този пич е успял да намери решение за драскотините ( gen 4 ):

https://www.facebook.com/Tireursportif/posts/1792402037461158

Изображение

Изображение

Дас ист импозибле! На лаково покритие работи, като филира / запълва / дупката на канала на драскотина в вакса...Временен ефект...
Даже, дай ист вредно за оксидацията, защото при полирането се смъквя слой от нея...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Фев 2018, 09:59       Заглавие:  Re: GLOCK 4 generation
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Има ли начин да се поръча това чудо до България. Отзивите на който го има са, че спусъка от дръгел. :confused: Става страхотен, като на Зиг Х5. :armed:
Ето го: http://www.rockyourglock.com/custom/RYG-PHNTTRG.htm

Изображение


Има и розови. :oops:

Изображение

С DOT конектора на Глок работи най-добре. Но и със ZEV V4 конектор също работи отлично.

Без смяна пружини, само с DOT конектор. Спусъка става 2 кила с плавен равномерен и къс ход. Отделя чисто и рязко. А рисета става още по къс и отчетлив. С две думи спусъка става страхотен!

Много важно! Чепа дето стърчи влиза леко и плавно целия. :oops: И не боли. :roll:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Фев 2018, 10:18       Заглавие:  Re: GLOCK 4 generation
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2644
Paco написа:
Има ли начин да се поръча това чудо до България. Отзивите на който го има са, че спусъка от дръгел. :confused: Става страхотен, като на Зиг Х5. :armed:
Ето го: http://www.rockyourglock.com/custom/RYG-PHNTTRG.htm

Изображение


Има и розови. :oops:

Изображение

С DOT конектора на Глок работи най-добре. Но и със ZEV V4 конектор също работи отлично.

Без смяна пружини, само с DOT конектор. Спусъка става 2 кила с плавен равномерен и къс ход. Отделя чисто и рязко. А рисета става още по къс и отчетлив. С две думи спусъка става страхотен!

Много важно! Чепа дето стърчи влиза леко и плавно целия. :oops: И не боли. :roll:

Има ,но няма да ти хареса цената !
П.п. Купи го най-накрая Оня 1911 да ти се успокои душата откъм спусък :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Фев 2018, 23:20       Заглавие:  Re: GLOCK 4 generation
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
То лесно ще взема 1911. Ама друго си е Глок с качествен метален спусък. :armed:
http://www.rockyourglock.com/custom/RYG-PHNTTRG.htm

Изображение

160 лева ще ги прежаля, въпроса е дали го има в Европа. Че от САЩ май не пращат части за оръжие. Освен, ако не си лицензиран търговец. Поне така съм чувал. Дали е вярно не знам.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Фев 2018, 01:11       Заглавие:  Re: GLOCK 4 generation
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Юни 2014, 15:36
Мнения: 746
Местоположение: Тутракан
Paco написа:
?..., въпроса е дали го има в Европа...

glockparts.eu

_________________
Камен Паунов
Етър IPSC


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Фев 2018, 03:59       Заглавие:  Re: GLOCK 4 generation
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8101
Местоположение: USA, FL
ti6kata написа:
П.п. Купи го най-накрая Оня 1911 да ти се успокои душата откъм спусък
:tu: Гоуст конектор му трябва на Глока за да стане спусъка читав като на 1911 и на Лонгбоу зелената пласмаска от Ню Йорк спусъка, това дето Пацето го показва само ти дава метален спусък, от което аз поне не виждам чак толкова файда, еле па ако ще плащам $140 или колкото там струва... Обираш му пре и овър-травъла на Глоковият спусък и го правиш 2-3 кила и си заспива, но 1911 никога няма да стане, онова е съвсем друга ракия... :DD

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Фев 2018, 17:03       Заглавие:  Re: GLOCK 4 generation
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Ми не си прав. :-)
Имал съм три пищова Глок - 22, 19, 32 и съм експериментирал с различни конектори и пружини.

Конекторите на Ghost не са добри, защото спусъка не работи равномерно. Освен това конекторите на Ghost провлачват самото отделяне на иглата. Не е отчетливо и рязко отделянето на иглата с Ghost конектор. А е провлачено и неясно.

И това не е само мое мнение. :joke:

Прочетох една много добре развита тема за спусъците на Глок. Темата е от САЩ.

В нея пишат американци имащи повече пищови Глок от мен и Съдията. :-) Сменили и пробвали какво ли не на техните пищови Глок.

Темата е много интересна и полезна!

Glock Triggers... Which one?
http://www.calguns.net/calgunforum/show ... ?t=1040416


Ето един от многото негативни коментари за конекторите на Ghost -

"I prefere a clean break over a rolling break, so far the best 3.5 connector i've come accross is the glockstore double diamond.

At my last handgun class there were quite a few ghost connectors. Theyre not bad, just more "mushy" of a break."


Същият стабилен мъж от САЩ е написал коя е най-добрата комбинация за спусък на Глок спорен него.

"My glocks all run the same trigger setup now:

Phantom Trigger shoe/Bar
Polished Firing pin safety
Reduced Power firing pin safety spring
6lb increased power trigger spring
Glockstore Double Diamond connector.

I dont screw with the striker springs."


moderna написа:
Paco написа:
?..., въпроса е дали го има в Европа...

glockparts.eu

Благодаря ти! :armed:


Последна промяна Paco на 13 Фев 2018, 18:22, променена общо 5 пъти

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Фев 2018, 17:16       Заглавие:  Re: GLOCK 4 generation
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8101
Местоположение: USA, FL
Paco написа:
Конекторите на Ghost въобще не са добри, защото спусъка работи на тласъци, а не равномерно. Освен това конекторите на Ghost провлачват самото отделяне на иглата Не е ясно и рязко отделянето на иглата с Ghost конектор, а е провлачено и неясно.
Не мисля, че говориш от собствен опит... :D Гоуст Рокет ми е пилнат в пищова така, че като го дам на някой да стреля ме пита веднага как да си направи и неговият така.
Тоя алуминиев спусък с лоста дето си го загледал, имаш ли обяснение какво точно прави и защо именно той подобрява усещането на спусъка ?
Аз мога да ти кажа още от сега, че ако осите на движещите му части са на същите места на които и оригиналният спусък, това са еди-колко си кинта хвърлени на вятъра... :D

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Фев 2018, 17:36       Заглавие:  Re: GLOCK 4 generation
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Извинявай, но твоето мнение за Ghost се разминава с мнението на поне 10 други американци живеещи в САЩ. Ако искаш прочети темата, която съм цитирал. Ето отново линк: http://www.calguns.net/calgunforum/show ... ?t=1040416 За мен тяхното мнение е по обективно от твоето. Защото пичовете имат доста повече от един Глок и са пробвали много и различни конектори и пружини. :-)

Колкото до RYG Phantom Adjustable Trigger
Ами то си е написано: "Adjustable Trigger" :-) Но явно дори не си отворил линка. И не си прочел нищо за него. Но бързаш да даваш мнение.

А аз съм ровил и чел за RYG Phantom Adjustable Trigger. Над 6-7 часа общо за три дена! Десетки хора в различни сайтове са писали, че са много доволни. И с какви конектори и пружини са го комбинирали. :-)


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Фев 2018, 18:58       Заглавие:  Re: GLOCK 4 generation
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Юни 2014, 15:36
Мнения: 746
Местоположение: Тутракан
Paco написа:
Извинявай, но твоето мнение за Ghost се разминава с мнението на поне 10 други американци живеещи в САЩ.

Аз имам едно леко подозрение, че в американските форуми пишат хора, които не разбират баш много от Глоци.
За мен е показателно с какво стреля например Тарън Бътлър или да кажем Боб Вогел. Еми не стрелят с тези алуминиеви красиви спусъци.
А сега, че човек дал толкова пари за розов спусък със жълто езиче да каже ,че е върха смятам за нормално. Кво да каже. Че се прекарал ли. Неудобно е някак си.
Да кажа за себе си. Аз се прекарах. Дал съм пари за повече от един Глок за спусъци и конектори и много ме е срам. И тези красивите съм пробвал. Срам, срам. Никога няма да ги препоръчам на Приятел. А който си е купил и се фука с тях казвам, А да знам-много са хубави. Е ,ко да кажа!

_________________
Камен Паунов
Етър IPSC


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Фев 2018, 20:26       Заглавие:  Re: GLOCK 4 generation
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
moderna написа:
За мен е показателно с какво стреля например Тарън Бътлър или да кажем Боб Вогел. Еми не стрелят с тези алуминиеви красиви спусъци.

Отново ти благодаря, че пишеш по темата! :armed:

Ако не е тайна с какво стрелят Тарън Бътлър и Боб Вогел? С какви пищови и какви спусъци?

Ако може да пуснеш линк към точния вид на оръжията им и какви са спусъците им. Много хора ще сме ти благодарни.

А не си ли доволен от пружините на ZEV и конектора на ZEV V4?


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Фев 2018, 20:40       Заглавие:  Re: GLOCK 4 generation
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 10 Ное 2013, 10:10
Мнения: 1081
Местоположение: Въъъййй....маняк!
Ами оправят овъртравела, конектора е ясен, мерни прибори на уорън тактикъл и тва е.
Даже 50 центовата работа я постигат чрез стрелба.
Благодарение на г-н Паунов минах през доста ъпгрейди на глок, докато не се върнах на почти чистия вариант.
Защото е глок.
Ако искаш прекрасен спусък, не си купувай глок.
Вземи си чз, танфо, гранд паур.

_________________
GLOCK4ЕTA.... :)
Ruger PC Carbine
CZ 52 "Дъртака"
Beretta 1301 Comp.
Иван Желев


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Фев 2018, 21:30       Заглавие:  Re: GLOCK 4 generation
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Юни 2014, 15:36
Мнения: 746
Местоположение: Тутракан
Paco написа:
Ако не е тайна с какво стрелят Тарън Бътлър и Боб Вогел? С какви пищови и какви спусъци?
А не си ли доволен от пружините на ZEV и конектора на ZEV V4?

Тарън Бътлър и Боб Вогел стрелят с Глок. И двамата продават спусъци, конектори и пружини. Имат сайт. Спусъците най-обикновени, пипнати малко с Дремел. Единия твърди, че били допълнително втвърдени. Дали, колко и как, не зная. Пружините им не знайно от къде купувани.
ZEV пружините имат учудващо къс живот. Бързо омекват и капсите и патроните, които аз мога да си намеря спират да гърмят. ZEV конекторите ми харесват въпреки, че ако не знам предварително кой конектор с какво се различава от другия, не мога да ги различа. Овертравелстопа е въпрос на вкус. Някои твърдят, че много помага, друг твърди, че влошава.
По въпроса за конектора- колкото по-минусов толкова по-голямо пълзене на спусъка за цената на намаленото усилие на спусъка. Колкото по-плюсов, по-тежък спусък, по-къс ход на спусъка и по-често се налага полиране на конектор и тригер бар.
Абе Глок. Подобряваш едно, влошаваш друго, хабиш пари и 1911 не става.
Чувствително подобрение се постига със сухи тренировки, учител и стрелба, като последното и то е много скъпо.

_________________
Камен Паунов
Етър IPSC


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Фев 2018, 22:53       Заглавие:  Re: GLOCK 4 generation
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Всичко заводско, фабрични патрони на S&B, единствено минусов конектор за 12 лв. и полировка - четири последователни изстрела в и около 10-ката на мишена № 4 на 7 ярда /6,40 метра/ и сплитове около 0,20 - 0,22 секунди:
https://www.youtube.com/watch?time_cont ... -AQ2kp83zI


Така че много би ми се искало да видя стрелба в потвърждение на споделеното в контекста за смисъла от тунингите. Виж, ако кефът ти се свежда до това, да си щракаш мазно на сухо... това е друго. :happy:

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 723 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 49  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 26 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer