logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 12:46




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Фев 2018, 23:16       Заглавие:  ДжикТак Мастерс 2 - 04.03.2018 г.
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Дек 2007, 20:51
Мнения: 1303
Привет на всички,
С радост искам да ви информирам, че сме се навили да се пробваме да продължим с веселбата, която спретна Доги О'пън :D
Типично за състезанието, все още нямаме никаква идея какви ще са наградите, ама ще гледаме да се смеем :-)

И сега по темата:

Дата: 04.03.2018 г.
Място: Пазарджик
Стрелбище: КРЕЗ, като тук ще цитирам Кольо: "...многооооо е хубаво бравоооо Коце..."
Как да стигнете до него - ми пак според Кольо: "...от др. градове влизате в Пазарджик, гоните табелки Пещера, и след като минете реката има кръгово .. на него рязко в дясно и 100-на метра по-надолу, от ляво ще видите комплекс КРЕЗ..."
Само един съвет от мен за тези, които идват от Пещера - не му вярвайте!
Такса: 18лв. Ха познайте сега на кой пък е тази идея : "...незнам защо точно 18 .. но ще трябва да се приготвят 2-ки за ресто... :)"
Брой сцени: 3
Брой изстрели: 80 (да уе, усимсе)
Записване: на място от 9:30 - 10:30/11 ч. защото и този път никой няма никаква идея колко народ ще дойде и как ще върви.
Ядене: колкото може да погълнете, кухнята още си е на мястото и си баца. Чукове, пирони, гипс и др. подобни има в изобилие, а ловния и рибарския магазин (май имаше и кви ли не други) са си все така добре заредени, та носете си $$$.
За тези с мръсните коли, има автомивка. Само да споделя с отминаваща вече горчивина, че цифрите са наполовина на софийските.
За цени на патрони - миналия път, за състезанието де, 9х19 бяха с отстъпка и се харчеха по 0,45 лв./бр. Но понеже нямам никаква идея, тези дни ще има допълнително инфо за това.

_________________
Победата отива при играча, който греши предпоследен.

Let Your Game Speak.

Пламен Костадинов
IPSC Alias - PLAMENTI


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Фев 2018, 09:15       Заглавие:  Re: ДжикТак Мастерс 2 - 04.03.2018 г.
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Сеп 2006, 21:39
Мнения: 4043
Местоположение: Shooting range Proshooter
:tu: Тоя пък ще успея да дойда.

_________________
one shot, one kill!!!
Double shots, double A :)

Произвеждам гилзи от цели патрони, с цел оформяне на дупки в неупотребявани мишени
Методи Марков
ipsc-ronin.com


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Фев 2018, 11:13       Заглавие:  Re: ДжикТак Мастерс 2 - 04.03.2018 г.
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 29 Апр 2014, 10:25
Мнения: 217
Местоположение: София
Засега и аз съм наличен. Мето, вероятно ще пътувам от Гурково дотам и обратно, ако искаш да те возя, звънни към 1 март на 0887590528. Минавам и през Мъглиж и през Стара Загора така и така.

_________________
Злати Златев
CNsysRasing


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Мар 2018, 12:11       Заглавие:  Re: ДжикТак Мастерс 2 - 04.03.2018 г.
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 29 Апр 2014, 10:25
Мнения: 217
Местоположение: София
Аз отпадам, намериха ми работа.

_________________
Злати Златев
CNsysRasing


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Мар 2018, 16:38       Заглавие:  Re: ДжикТак Мастерс 2 - 04.03.2018 г.
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 23 Юни 2008, 12:51
Мнения: 568
Местоположение: Пловдив
Ето и резултатите.


Прикачени файлове:
overall stage.pdf [194.31 KiB]
467 пъти
overall.pdf [172.7 KiB]
490 пъти
verr by comp.pdf [205.72 KiB]
393 пъти
verr by stage.pdf [179.36 KiB]
379 пъти

_________________
Георги Томов - СК "Седемте хълма"
 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Мар 2018, 20:06       Заглавие:  Re: ДжикТак Мастерс 2 - 04.03.2018 г.
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 23 Юни 2008, 12:51
Мнения: 568
Местоположение: Пловдив
Да се включа отново.
Предишния път на турнира на Булет, когато Тошко Терзийски сподели за един проблем при въвеждането на данни в програмата, аз лично си признавам, че не обърнах особено внимание, защото знам, че няма как да се обърка въвеждането на резултат на даден състезател. Но уви, ето и тук се случи, и колкото да се опитвам да си го обясня, не успявам и си мисля, че просто в самата програма има някакъв бъг в момента.
В резултатите на Кремена във верификацията ясно се вижда как на сцена 3, дълга 32 изстрела, има въведени само 2 алфи и 4 чарли, което прави скромните 6 изстрела и 22 точки.
Няма как да те пусне програмата да се продължи нататък докато не оправиш точния брой резултат на състезателя. Нека и някой друг пробва, но аз не успях. Спира и казва, докато не оправиш работата не продължаваме.

Тъй, че качвам отново файлове с класиране и верификация естествено с направена корекция за резултата на Кремена от 28 алфи и 4 чарли за сцена 3, което програмата си го прие като нещо естествено де.

п.с. 1 Кремена разбрах, че предметните награди били еднакви, но пък за сметка на това ще получиш нова грамота с почетното 2 място.
п.с. 2 Който пък желае може да се замисли как е възможно това да стане
п.с. 3 Явно верификациите трябва да станат задължителни за да избегнем такива ситуации.
п.с. 4 Лошото е, че Стойкин и Галчев спадат в класацията с още едно место, но какво да направим?!! PDT_Armataz_01_22


Прикачени файлове:
over by stage.pdf [194.29 KiB]
386 пъти
overall.pdf [172.71 KiB]
422 пъти
verr by comp.pdf [205.75 KiB]
374 пъти
verr by stage.pdf [179.37 KiB]
345 пъти

_________________
Георги Томов - СК "Седемте хълма"
 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Мар 2018, 20:55       Заглавие:  Re: ДжикТак Мастерс 2 - 04.03.2018 г.
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 23 Юни 2008, 12:51
Мнения: 568
Местоположение: Пловдив
Айде стига бе!!!!! :-)

Мистерията се заплита. Още цял човек липсва от класирането. Даже все едно не е участвал. А се кълне, че имал листове и съдиите ги попълвали стриктно........ :D :D :D :D :D

Абе нямаше алкохол никакъв, принцеси ядох, ама чак пък толкова......... :DD :DD , не може от три сцени един лист да не ми попадне в ръцете...... :shock: :shock: :shock:

_________________
Георги Томов - СК "Седемте хълма"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Мар 2018, 08:55       Заглавие:  Re: ДжикТак Мастерс 2 - 04.03.2018 г.
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Сеп 2006, 21:39
Мнения: 4043
Местоположение: Shooting range Proshooter
Браво!
Много хубави сцени, особенно трета.
Ще ги пооткрадна малко за някое от Л2 :D

_________________
one shot, one kill!!!
Double shots, double A :)

Произвеждам гилзи от цели патрони, с цел оформяне на дупки в неупотребявани мишени
Методи Марков
ipsc-ronin.com


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Мар 2018, 09:28       Заглавие:  Re: ДжикТак Мастерс 2 - 04.03.2018 г.
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Окт 2006, 19:00
Мнения: 1274
Местоположение: Велико Търново
Няма бъг в програмата. Когато има нещо нередно тя те предупреждава и те пита дали ще направиш корекция или така да приеме записа.

_________________
Велизар Захариев
Само ЕТЪР !


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 47 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer