logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 23:18




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Мар 2018, 18:18       Заглавие:  Босненски капси GINEX magnum
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 08 Дек 2014, 01:10
Мнения: 572
От една година минах на тези капси.Зареждам 9х19 само. Нищо друго. Те са small pistol MAGNUM primers.Вдигат скоростите с около 10 fps.Което е нищо. Абсолютно безопастни са за всеки един сьвременен пистолет. Просто трябва да се свали малко барута за да компенсира по яката капса. Примерно от 3.5 на 3.3 или нещо такова. Причината да мина на тях е цената. При положение ,че се произвеждат до нас може да имат интересна цена и в БГ. Тук федерал мач отиде в небесата , много поскьпна. А с боснеските на 10К спестявам 70$. До моментьт сьм изпукал около 20К от тях без грижи. Твьрди са като CCI, поемат военните гилзи без да гьрмят когато не могат да се вкарат и се деформират. Имам 2 грьмнали досега от тях на такива гилзи. Така ,че ако ви паднат на хубава цена смело взимайте без да се страхувате за 9х19 . Даже имам много приятели който казват ,че вдигали и точноста .... сега аз такива дьлбоки наблюдения нямам , не сьм такьв спец още да усетя тази разлика.https://www.grafs.com/retail/catalog/product/productId/74064

_________________
Blade™ написа:
Да живее камшика! Удриййй! Бой по путката с черпака!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Май 2018, 16:20       Заглавие:  Re: Босненски капси GINEX magnum
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 08 Дек 2014, 01:10
Мнения: 572
Капсите изчезнаха от пазара. Сега всеки чака нов внос който не се знае кога ще бьде. Явно и други хора се усетиха да релоудват с тях . Ще трябва да се купуват скьпи капси :evil:

_________________
Blade™ написа:
Да живее камшика! Удриййй! Бой по путката с черпака!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Май 2018, 09:01       Заглавие:  Re: Босненски капси GINEX magnum
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Online

Регистриран на: 29 Юни 2006, 19:49
Мнения: 5427
Тук Гинекс дето внасят не работят добре с по-леки пружини и са доста твърди.
Изглеждат да са като за влагане само на машина - ръчните апарати си чупиш ръката от зор :-)

Само Фиоки и ССИ за нашите цели!

_________________
https://www.facebook.com/Alex-Koussev-I ... 120281732/
NOT A LUCKY ALPHA


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Май 2018, 04:09       Заглавие:  Re: Босненски капси GINEX magnum
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 08 Дек 2014, 01:10
Мнения: 572
Да прав си за твьрдоста. Аз минах на 20 паунда пружина и всичко си гьрми :oops: Има си и добри страни- тренирам дьрпане на спуська -показалеца ми стана по дебел и як от палеца :D Имам още бая от босненските , но тия дни намерих Федерал на супер цена и взех 20К. Днес пристигнаха и им се радвах като дете на близалка . За следващите 2 години сьм ок .

_________________
Blade™ написа:
Да живее камшика! Удриййй! Бой по путката с черпака!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Юли 2018, 03:01       Заглавие:  Re: Босненски капси GINEX magnum
 
Автоматчик
Автоматчик
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Апр 2016, 00:29
Мнения: 78
Колега, какво разбираш под супер цена

_________________
Богат можеш да бъдеш навсякъде по света, но щастлив само в Родината си

STI Guardian
Beretta 92 STOCK
CZ Shadow 2
Glock 43
Beretta M71
Ruger SP 101
Walther PPK
Макаров
Arsenal SAR M12F
Arsenal SAR M9F
Sako Quad Hunter Pro
Beretta 686 SP I Sporting
Mossberg Maverick 88


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Авг 2018, 17:24       Заглавие:  Re: Босненски капси GINEX magnum
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 08 Дек 2014, 01:10
Мнения: 572
Всичко под 3 цента на капса с доставката. Боснеските бяха по спомен 2.4

_________________
Blade™ написа:
Да живее камшика! Удриййй! Бой по путката с черпака!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer