logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 12:20




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 12 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Фев 2019, 10:17       Заглавие:  Туй онуй или как се стриже костенурка
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2673
Привет,

Нещо като пролетно почистване;

1 - ръкохватка АР-15 - 15 лв
2 - пълнители 15 зарядни оригинални за Glock -19 нови купени от металхим миналия октомври цена 50 лв бр.
3 - холдер за два пълнителя изцяло от кайдекс - цена 50 лв.
4 - кобур за лява страна. Това е единствения кобур в който съм носил (3 пъти) защото е адски удобен, когато си в кола. От дясно ти опира в закопчалката на колана и колана е връз него, от преде ми опира в корема, а от ляво си пада от страни на седалката. Който е тренирал стреляне от кола е на ясно кога се стреля с лява рака, кога се прехвърля оръжие и т.н. - 40 лв.
5 - холдърче кайдекс купено двойка с левия кобур т.е. стои от дясно - 20 лв.

Пращам по Еконт, Speedy за сметка на получателя.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Мар 2019, 09:19       Заглавие:  Re: Туй онуй или как се стриже костенурка
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2673
Номер 1 продадена!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Мар 2019, 10:59       Заглавие:  Re: Туй онуй или как се стриже костенурка
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2673
Колеги с Glock 19 gen4 грехота е да имате само два пълнителя. Мястото на патроните в касата не е в кутията за патрони, а в резервните пълнители. Един резервен пълнител все едно без резервен пълнител. :D

UP.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Мар 2019, 13:44       Заглавие:  Re: Туй онуй или как се стриже костенурка
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Юни 2006, 21:54
Мнения: 5259
Местоположение: София
Ако е 33 заряден (влизат 34), заедно със 15-те+1 в пищова, на практика изчерпва разрешените количества.

_________________
Merum est imperium habere gladii potestatem facinorosos homines
Георги, CK Динамик-Армс


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Мар 2019, 15:46       Заглавие:  Re: Туй онуй или как се стриже костенурка
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2673
Относно пълнителите приемам и бартер за такива от Glock 17 в състояние идентично на заменяните.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Мар 2019, 22:03       Заглавие:  Re: Туй онуй или как се стриже костенурка
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 25 Фев 2015, 13:38
Мнения: 413
Колега, би ли разяснил следните, непонятни за мен неща:
1. Каква символика и внушение се търси с това заглавие на темата за продажба?
2. Как да впрегнем въображението си, за да успеем първо да разберем, а след това и да осмислим, с какво би ни било полезно това изявление:
b5202s написа:
кобур за лява страна. Това е единствения кобур в който съм носил (3 пъти) защото е адски удобен, когато си в кола. От дясно ти опира в закопчалката на колана и колана е връз него, от преде ми опира в корема, а от ляво си пада от страни на седалката. Който е тренирал стреляне от кола е на ясно кога се стреля с лява рака, кога се прехвърля оръжие и т.н. - 40 лв.


Относно снимките: качеството им е лошо и не може да се прецени състоянието на предлаганите вещи. От което следва, че не би могло да се вземе информирано решение по следното предложение:
b5202s написа:
Относно пълнителите приемам и бартер за такива от Glock 17 в състояние идентично на заменяните.

Благодаря!

_________________
Антон Шукеров
СК "Арес" Пловдив
ВСК "Десант 68"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Мар 2019, 10:15       Заглавие:  Re: Туй онуй или как се стриже костенурка
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2673
Привет,

Туй-онуй - ами че не са неща само за едно конкретно оръжие.
Как се стриже костенурка - Метафора заимствана от Съдията. Сега то костенурка няма как да острижеш т.е. от това което се продава няма как да изкарам пари.

С други думи разчиствам.

За 19-ката имам 3 кобура един за вътрешно носене (апендиксово), за външно носене от дясна страна. По едно време реших да експериментирам с кобур за лява ръка стои от ляво на 9 часа докато нормалния стои на 3 часа. Това което съм писал е чe съм го сложил 3 пъти за да ида до локото с него. Установих, че е много удобен когато шофираш. Защото апендиксовия ми опира в корема, този от дясно на закопчалката на колан, а този от ляво си пада отстрани на седалката и не опира в нищо и не ти пречи никак.

Кобура е отворен отдолу т.е. става за всичко с ширина на 19-ка, 17-ка и т.н.

За снимките да наистина са лошо качество не е нарочно но по-добро няма. За размяна на пълнителите може да стане само на живо т.е. качеството на снимките не е от значение.

Два от трите кобура за сега си ги оставям за 34-ката докато си взема кобури за нея.

Не съм състезател т.е. не залягам, лазя и т.н. така че нещата които предлагам са в отлично състояние. Не бих продавал нещо което има лош външен вид или проблеми. За пълнителите, както съм писал са купени миналия октомври от метал-хима. Няма проблем ако имаш познат дето пътува до София често. Давам му ги виждаш ги на живо и решаваш.

п.с.
С времето установих, че не нося а пренасям КНО за това замених 19-ката с 34-ка.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Мар 2019, 13:51       Заглавие:  Re: Туй онуй или как се стриже костенурка
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2673
up

Кайдекс кобур 2.5 мм
Кайдекс холдър 3.5 мм

И две по-ясни снимки.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Апр 2019, 11:02       Заглавие:  Re: Туй онуй или как се стриже костенурка
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2673
Нова цена за пълнителите 43 лв бр.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Апр 2019, 12:34       Заглавие:  Re: Туй онуй или как се стриже костенурка
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2673
3 - холдер за два пълнителя изцяло от кайдекс 3 мм - цена 35 лв.
4 - външен кобур за лява страна от кайдекс 2 мм + холдер за дясна страна - комплект 45 лв.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Апр 2019, 13:26       Заглавие:  Re: Туй онуй или как се стриже костенурка
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2673
Пълнители продадени, остават позиции 3,4 и 5.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Апр 2019, 09:18       Заглавие:  Re: Туй онуй или как се стриже костенурка
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2673
3 - холдер за два пълнителя изцяло от кайдекс 3 мм - цена 40 лв.
4 - външен кобур за лява страна от кайдекс 2 мм + холдер за дясна страна - комплект 40 лв.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 12 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Gligan, K0kall и 24 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer