logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 13:25




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 28 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Юни 2019, 15:25       Заглавие:  Re: MSA Tour-3 - INVASION !!! LEVEL III - 23.06.2019
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Сеп 2006, 21:39
Мнения: 4043
Местоположение: Shooting range Proshooter
Скуадовете - окончателно подреждане.


Прикачени файлове:
23.06.2019 - squads last.pdf [111.6 KiB]
382 пъти

_________________
one shot, one kill!!!
Double shots, double A :)

Произвеждам гилзи от цели патрони, с цел оформяне на дупки в неупотребявани мишени
Методи Марков
ipsc-ronin.com
 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Юни 2019, 18:45       Заглавие:  Re: MSA Tour-3 - INVASION !!! LEVEL III - 23.06.2019
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2644
Не ме щеш Мето, и това си е :)

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Юни 2019, 21:30       Заглавие:  Re: MSA Tour-3 - INVASION !!! LEVEL III - 23.06.2019
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Ное 2011, 14:41
Мнения: 942
Местоположение: ДелиорманА
ti6kata написа:
Не ме щеш Мето, и това си е :)
Ами много станахте в Класик :DD :D

_________________
Светослав Ефтимов КДС"Аргус"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 23 Юни 2019, 16:28       Заглавие:  Re: MSA Tour-3 - INVASION !!! LEVEL III - 23.06.2019
 
Автоматчик
Автоматчик
Аватар
Offline

Регистриран на: 24 Юли 2017, 21:30
Мнения: 67
results


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 23 Юни 2019, 16:28       Заглавие:  Re: MSA Tour-3 - INVASION !!! LEVEL III - 23.06.2019
 
Автоматчик
Автоматчик
Аватар
Offline

Регистриран на: 24 Юли 2017, 21:30
Мнения: 67
results


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 23 Юни 2019, 17:03       Заглавие:  Re: MSA Tour-3 - INVASION !!! LEVEL III - 23.06.2019
 
Автоматчик
Автоматчик
Аватар
Offline

Регистриран на: 24 Юли 2017, 21:30
Мнения: 67
Final results MSA Tour-3 - INVASION !!! LEVEL III - 23.06.2019


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 23 Юни 2019, 21:35       Заглавие:  Re: MSA Tour-3 - INVASION !!! LEVEL III - 23.06.2019
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 21 Фев 2016, 17:55
Мнения: 55
Не, че има някакво значение, но стрелях в Продукшън Оптикс!

_________________
Емил Димитров
Председател Секция Динамична Стрелба
СК Левски-Любители
CZ75 SP-01 SHADOW
GLOCK 17 GEN4
PARA ORDNANCE P 18-9


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Юни 2019, 06:44       Заглавие:  Re: MSA Tour-3 - INVASION !!! LEVEL III - 23.06.2019
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Сеп 2006, 21:39
Мнения: 4043
Местоположение: Shooting range Proshooter
Емил Кръстев написа:
Не, че има някакво значение, но стрелях в Продукшън Оптикс!

Има значение , разбира се и съжалявам за което, но ........
След гън чека има още две места за проверка, които никой няма навика да проверява - скоршита си и верификацията!
Извинявай за нашата грешка, но е била поправима още на място.
А и с тия хиляда вида продукшън стана ебаси мамата за статистиката.


Прикачени файлове:
1.jpg
1.jpg [ 252.68 KiB | Прегледано 5291 пъти ]
2.jpg
2.jpg [ 213.44 KiB | Прегледано 5291 пъти ]

_________________
one shot, one kill!!!
Double shots, double A :)

Произвеждам гилзи от цели патрони, с цел оформяне на дупки в неупотребявани мишени
Методи Марков
ipsc-ronin.com
 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Юни 2019, 08:43       Заглавие:  Re: MSA Tour-3 - INVASION !!! LEVEL III - 23.06.2019
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 21 Фев 2016, 17:55
Мнения: 55
Съгласен съм, Мето и не се сърдя, но и ти се съгласи със следното. Аз съм се регистрирал в Продукшън Оптикс. Скоршитовете ни бяха отпечатани и ни чакаха на първата сцена, и не си ги попълвахме ние. Започне ли мача акъла на състезателя е в това как се представя, гледа си времето и точките, и ако са коректни, подписва.Отговорност е на съдийте и на останалите длъжностни лица на мача е да следят, с какво оборудване стреля състезателя, най-малкото за да не се нарушават правилата. За това на всяка сцена се прави проверка и съдята се подписва на чеклиста.Ако бях стрелял Опън или Стандарт в мажор, а ме класират в продукция? Ставам първи в продукция и си трая. Тогава ще има ли "ми съдийте да са гледали"? Не, ще има промяна на класирането, и така ще е честно. Моята грешка беше, че наистина не погледнах при верификацията. Усетих, че може да има грешка чак по време на награждаването, но Краси не ми позволи да погледна класирането, а и награждаването в Оптикс беше минало. Нямах намерение да развалям кефа на никой и си тръгнах.

_________________
Емил Димитров
Председател Секция Динамична Стрелба
СК Левски-Любители
CZ75 SP-01 SHADOW
GLOCK 17 GEN4
PARA ORDNANCE P 18-9


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Юни 2019, 09:19       Заглавие:  Re: MSA Tour-3 - INVASION !!! LEVEL III - 23.06.2019
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 27 Юни 2006, 16:27
Мнения: 3912
Емил Кръстев написа:
Усетих, че може да има грешка чак по време на награждаването, но Краси не ми позволи да погледна класирането


Да, така е Емо. Мача се счита за приключен със завършването на церемонията по награждаването. Едва тогава се публикува(предоставя, показва) пълното официално класиране.

Времето за проверка на обстоятелствата по мача е регламентирано: при гънчека и при верификацията. Лично бях на гънчека, когато ти се колебаеше дали да стреляш ОПЕН или ОПТИКС и Жечко(статистика) си го отбеляза в листите. Защо не е нанесена поправката не зная, но отговорността за правилното вписване на данните е поделена между съдиите и състезателите в правилника - затова се подписва скоршит и има време за верификация.

Съжалявам за неточността, но пък се надявам да си се забавлявал добре. Мача беше страхотно организиран, хубаво време и с приятни хора.

_________________
Краси Михтиев
ETAR IPSC
GP Excalibur, Armsan RS-S1, SLR-94


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Юни 2019, 09:54       Заглавие:  Re: MSA Tour-3 - INVASION !!! LEVEL III - 23.06.2019
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 21 Фев 2016, 17:55
Мнения: 55
Краси, съгласен съм и нямам претенций към никой и нищо, и не отричам моята грешка и недоглеждане, но при споделена отговорност има недоглеждане и от другата страна. Не искам да влизам в пререкание с никой, най -малко с теб и Методи, защото ви уважавам и двамата, казах си мнението в по-горния ми пост. Ако с моята грешка и дебата по нея спомогна това да не се повтаря, това ще ми е по-ценно от един медал.
В заключение: Няма как да се сърдя на съдий и организатори, които са се трепали цял ден на 34 градусова жега, за тях само БЛАГОДАРНОСТИ, а грешки ще стават винаги.

_________________
Емил Димитров
Председател Секция Динамична Стрелба
СК Левски-Любители
CZ75 SP-01 SHADOW
GLOCK 17 GEN4
PARA ORDNANCE P 18-9


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Юни 2019, 15:19       Заглавие:  Re: MSA Tour-3 - INVASION !!! LEVEL III - 23.06.2019
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 27 Юни 2006, 16:27
Мнения: 3912
Емил Кръстев написа:
Краси, съгласен съм и нямам претенций към никой и нищо, и не отричам моята грешка и недоглеждане, но при споделена отговорност има недоглеждане и от другата страна. Не искам да влизам в пререкание с никой, най -малко с теб и Методи, защото ви уважавам и двамата, казах си мнението в по-горния ми пост. Ако с моята грешка и дебата по нея спомогна това да не се повтаря, това ще ми е по-ценно от един медал.
В заключение: Няма как да се сърдя на съдий и организатори, които са се трепали цял ден на 34 градусова жега, за тях само БЛАГОДАРНОСТИ, а грешки ще стават винаги.


Аз все пак си мисля, че Мето, като организатор е виновен по презумпция :DD и да вземе да почерпи на следващия турнир по бира :armed:

_________________
Краси Михтиев
ETAR IPSC
GP Excalibur, Armsan RS-S1, SLR-94


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Юни 2019, 18:52       Заглавие:  Re: MSA Tour-3 - INVASION !!! LEVEL III - 23.06.2019
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Сеп 2006, 21:39
Мнения: 4043
Местоположение: Shooting range Proshooter
mihi написа:
Аз все пак си мисля, че Мето, като организатор е виновен по презумпция :DD и да вземе да почерпи на следващия турнир по бира :armed:

Прав си- ОБЕЩАНО!
Емил Кръстев написа:
Ако бях стрелял Опън или Стандарт в мажор, а ме класират в продукция?

Има едни двама в Пордукцията, дето щяха да вият като корабни сирени по Искъро и Дунав, ако стане тая работа, та ........ няма да мине :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:
Съжалявам на истина, за нашата част от грешката. :oops:

_________________
one shot, one kill!!!
Double shots, double A :)

Произвеждам гилзи от цели патрони, с цел оформяне на дупки в неупотребявани мишени
Методи Марков
ipsc-ronin.com


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 28 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 56 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer