logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 19:15




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Авг 2020, 15:33       Заглавие:  Изработване на кобур по поръчка
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 31 Яну 2018, 09:49
Мнения: 15
Здравейте!
Моля за съвет къде да се насоча за изработване на кобур по поръчка. Взех си Comp Weight и лазерен прицел за H&K USP 9х19 мм и с нито едно от двете приспособления не става в стандартния кобур, който имам. Ще трябва да се направят два отделни за всяко от приспособленията.
Дайте адреси или конкретни оферти за направата на такива кобури. И още нещо-какво препоръчвате - кожен кобур или от кайдекс?
Благодаря!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Сеп 2020, 21:38       Заглавие:  Re: Изработване на кобур по поръчка
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 26 Мар 2016, 12:30
Мнения: 432
Привет,

Аз лично предпочитам кожените кобури. Ако се спрете на кожа, всеки сарач (би трябвало да) може да изработи кобур по оръжието с параметри, каквито Ви устройват.
Навремето един майстор, бай Георги, ми прави някои неща. Още ги ползвам, не са мръднали.
Останах доволен и като цена, и като качество. Ако се разтърсите в Гугъл ще го намерите - ателието му е в пресечка на бул. България в София.
Не знам дали работи още, дано е жив и здрав човекът. Намерих някакви координати в интернет: https://knivesbg.com/index.php/en/-main ... 6-14-53-06

Успех!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Сеп 2020, 10:52       Заглавие:  Re: Изработване на кобур по поръчка
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 26 Мар 2016, 12:30
Мнения: 432
Бай Георги е починал, лека му пръст!

Тези дни ще пробвам една сарачка (да, жена?) в кв. Слатина. Ще споделя впечатления.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer